developerzy

(5 wyników)
  • Czy ktoś zna tego developera i jego inwestycję?
  • Niedługo odbiorę swoje mieszkanie zbudowane prze Viterra Development przy ul Wichrowej w Wawrze. Ulica Wichrowa to koszmar (prawie jak wąbrzeska) - rozjeżdzona, same głębokie dziury. Nierdługo bezie po niej jeżdziło co najmniej 110 samochodów (tyle mieszkań w osiedlu); oznacza to, że ulica przestanie istnieć. Mam pytanie - czy ktoś wie jakie będą losy tej ulicy ???? Podobno developer chce nawet na swój koszt wyłożyć ją kostką ale .......... miasto nie pzozwala bo podobno jakieś 3...
  • Noszę się z zamiarem kupna segmentu w Wawrze, powiedzcie mi na co zwracać uwagę badając oferty, co dla was jest ważne przy zakupie. Mam kilka własnych pomysłów, ale pewnie o wszystkim nie pomyślałam, a bardzo chciałabym uniknąć sytuacji że gdzieś utopię forsę lub że spotkają mnie inne niemiłe niespodzianki. A tak nawiasem to co niemiłego może mnie spotkać?????????????? Aha i mam na oku pół bliźniaka, firma nieznana tzn. to dopiero ich druga inwestycja, ale dom stoi już tzn s...
  • Słuchajcie, czy jest moze ktoś, kto podobnie jak jak podpisał pare miesięcy temu umowę przedrezerwacyjną z developerem Viterra na mieszkanie w 2 etapie osiedla Wichrowy Park? Viterra od miesięcy kręci coś, nie udziela wyjaśnień. Nic nie wiedzą "może w przyszłym miesiacu coś będa wiedzieli" Moze wiecie skąd ta zwłoka? Moze developera ma problemy (finansowe, techniczne)? Takie plotki hodza po mieście Jeżeli coś wiecie napiszcie proszę !!!!!!!!!!!!!!!! PD
  • Witam, Zamierzam kupic segment na Wawrze - deweloper: Developer-House. Szukam opinii nt dzielnicy oraz developera. Bee wdzieczny za Wasze sugestie i rekomendacje.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się