developerzy

(4 wyniki)
  • Jak pewnie niektóre osoby pamiętają, jakiś czas temu pojawiła się informacja o organizacji spotkania „dzielnicy” (zarząd, wydziały, delegatury itd.) z developerami. Ma to być pierwsze spotkanie, na którym spróbujemy porozmawiać razem jak PARTNERZY a nie przeciwnicy. Razem mamy przecież kształtować naszą przestrzeń publiczną. Na razie jesteśmy zaskakiwani i poznajemy ich zamiary dopiero wtedy, gdy koparka wkracza do akacji. Jednym z problemów jest fakt, że pozwolenia ...
  • Jak wynika z ostatnich informacji, ekspansja developerów w naszej okolicy przybrała rozmiary zastraszające. Mowa jest nie o budownictwie domów wolno stojących czy bliźniaczych, lecz o domach szeregowych, czy wręcz o osiedlach mieszkaniowych. Do wiadomości wszystkich podaję, że Dom Development zamierza wybudować osiedle mieszkaniowe 20 000 osób - to nie pomyłka - za szkołą przy ulicy Kobiałka w stronę Nieporętu. Proszę sobie wyobrazić komunikację na naszym terenie bez wcześniejsz...
  • nieco na północ od apteki zauważyłem nowe ogrodzenie. Sądząc po skali to nie będzie 1 domek. Mam nadzieje, że nie bloki... Jeżeli coś wiecie, to napiszcie - jeżeli to blok, będzie to pierwsza inwestycja, która przekroczy linie kanału. Pzdr
  • witam, czy ktos orientuje się, czy są jakieś plany dla terenu pomiedzy Zdziarską a Ostródzką, w miejscu gdzie jest/była pętla autobusowa? Doszly mnie słuchy, że już jest chętny developer na ten teren, więc obawa, że powstanie jakieś osiedle blisko naszych domków, pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się