Forum Regionalne Mazowieckie Marki
ZMIEŃ
      developerzy

developerzy

(6 wyników)
    • W dwudziestostopniowe mrozy mieliśmy w domu, mimo ogrzewania gazowego super piecem + alternatywnego, 13 stopni. Nie mówiąc o innych WIELKICH B Ł Ę D A C H budowlanych. Pisać dalej? Będziecie pisać?
    • Witam serdecznie wszystkich, i mam ogromną prośbę. Czy ktoświe jak nazywa siędeveloper który będzie budował w markach małe segmenty - około 73m ??? Byłabym bardzo wdzięczna za informację, pozdrawiam serdecznie Marta
    • Przejeżdzajac Fabryczną zauważyłam bilbord o nowym osiedlu - "Cegielnia", które ma tam powstać. Z ciekawości zajrzałam na ich stronę. Brawo dla developera, że nie buduje kolejnych betonowych klocków, tylko budynki nawiązujące do histori tego miejsca i że zachowuje część pieca dawnej ciegielni. Pozdrawiam Bea P.S. Nie mam nic wspólnego z developerem i nie reklamuje go :). Spodobało mi się, poprostu, jego podejście do miejsca, w którym buduje.
    • Witam serdecznie, jestem właścicielem segmencika na Odrowąża no i szukam sąsiadów, kto już tam zamieszkał. Tak więc proszę odzywać się :):):):)
    • Szukam sąsiadów inwestycji w Markach przy ulicy Miciewicza. Segmenty.
    • Marecka Spółdzielnia Mieszkaniowa już rozpoczyna prace przy budowie 2 bloków na tyłach już istniejących od strony ul. Bandurskiego. Także przy ulicy Słonecznej developer który kupił działkę po spalonych hotelach UM też wisoną zrobił prace geodezyjne, a dzisiaj ruszyło grodzenie terenu blachą (a teren jest naprawdę pokaźny) więc może spodziewać się kilku bloków. Będą więc nowi mieszkańcy :-) Ps. Może znacie nazwę tego developera z ulicy Słonecznej?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się