developerzy

(8 wyników)
  • DO MIESZKAŃCÓW KOSZTELI 2, GRABSZTYNY 1, GRABSZTYNY 3, SADOWA 14, SADOWA 16, KRĄSELKI 2, GRABSZTYNY 2, GRABSZTYNY 4, KRĄSELKI 1 - - - - - - - - - - - - Dzień dobry w związku z końcem rękojmi na budynkach KOSZTELI 2, GRABSZTYNY 1, GRABSZTYNY 3, SADOWA 14, SADOWA 16, KRĄSELKI 2, GRABSZTYNY 2, GRABSZTYNY 4, KRĄSELKI 1, zwracam się do Państwa z prośba by zgłosić do poniedziałku do godziny 9.00 wszelkie usterki które Państwo zauważyliście w częściach wspólnych (klatki schodowe, piwnice, elewac...
  • Jestem zainteresowana kupnem mieszkania na tym osiedlu. Szukam informacji dotyczących : 1. Rzetelności developera 2. Czasu oczekiwania na akt notarialny 3. Państwa wrażeń z pierwszych miesięcy mieszkania. Jestem na etapie rozważania kupna mieszkania, więc wszystkie praktyczne porady pomogą mi w podjęciu adekwatnej decyzji.
  • Hej W poniedziałek podpisuje umowe na zakup mieszkania (blok nr 10)niestety jeszcz jej nie czytałem a na pewno jakieś punkty wymagają poprawki, prośba do osób które juz podpisały umowe o udzielenie jakiś wskazówek odnośnie tej umowy. pozdrawiam
  • WITAM, JESZCZE JEDNO, CZY KTOŚ MOŻE JUŻ DOWIADYWAŁ SIĘ W SWOIM BANKU, JAK ZAŁATWIAĆ I NANOSIĆ POPRAWKI W ZWIĄZKU ZE ZMIANĄ TERMINU, KTO PONOSI KOSZTY ANEKSU, I JAK BANK W OGÓLE ODNOSI SIĘ DO TEGO TEMATU, JESLI NAWALA DEVELOPER? CZY OPRÓCZ JAKIEŚ KOSZTY POZA ANEKSEM? CZY KTOŚ MA JAKIEŚ PROBLEMY JUZ Z TEGO POWODU? I CZY KTOŚ Z "9" DOSTAŁ JUŻ TO SŁYNNE PISMO Z MENNICY I CO TAM NASMAROWALI? CZY BĘDZIEMY TEŻ PODPISYWAĆ JAKIEŚ ANEKSY DO NASZYCH UMÓW PRZEDWSTĘPNYCH Z DEVELOPEREM?? DZIĘKUJE
  • Witam Przy zakupie mieszkania zdecydowałem się na wsparcie kredytem z BZWBK w ramach specjalnej oferty dla klientów MP. Nie będę opisywał dotychczasowej współpracy z bankiem a zwłaszcza z Centrum Kredytowym w Poznaniu (bo na miejscu są w porządku doradcy), ale wczoraj dostałem idiotyczne pismo. Otóż niejaki Dyrektor ds. Monitoringu i Wsparcia prosi mnie abym dostarczył wniosek o ustanowienie hipoteki i akt notarialny. Dziwi mnie to bo skoro bank ma zawartą umowę z BZWBK i finansuje k...
  • Witam, chciałem się podzielić z Wami, a zwłaszcza przyszłymi mieszkańcami budowanych i planowanych budynków, pewnym spostrzeżeniem. Otóż odwiedziłem przedwczoraj budowę i dostrzegłem ewidentnego bubla. Mianowicie w nowo oddanym budynku nr 13 oraz w budowanym budynku nr 9 skrajna prawa klatka schodowa wykonana jest zupełnie bez sensu. Chodzi o to, że schody klatki zakręcają prosto pod bramę garażu. W poprzednio realizowanych budynkach taka sytuacja nie miała miejsca. Oznacza to, że jeśl...
  • zamierzam kupić mieszkanie w bloku nr 19, podpowiedzcie na co zwrocic uwagę i czy warto zainwestowac kase w rajska jabłoń ????
  • Witam, dzwoniłem na RJ no i zaczyna się chyba jazda, o ile dobrze zrozumiałem to wgląd do mieszkań będzie po demontażu żurawi ca 1 dekada grudnia. natomiast prawdopodobnie będzie opóźnienie w oddaniu budynku ca 15 05 2007 (wg. p. Sączka) a 3 miesiące w p. Adamiaka) (sorry ale weryfikowałem w dwóch źródłach) . Prawdę mówiąc jestem mocno skonfudowany. Podobno przyczyna leży po stronie JAZ BUD, specjaliści nie zabezpieczyli dostaw prefabrykatów. ale moim zdaniem wykonawca jest na tyle mał...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się