developerzy

(7 wyników)
  • W środę 18 października br. w Muzeum Tradycji Wojsk Lądowych na warszawskiej Cytadeli odbyło się uroczyste podpisanie „Listu Intencyjnego” w sprawie budowy nowej siedziby Muzeum Wojska Polskiego. Sygnatariuszami listu są: minister obrony narodowej Radosław Sikorski, minister kultury i dziedzictwa narodowego Kazimierz Michał Ujazdowski, pełniący obowiązki Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy Kazimierz Marcinkiewicz oraz prezes Agencji Mienia Wojskowego Maciej Olex...
  • Abolicję dla niej! Tak jak w przypadku Pani Hani :-)
  • Witam, Mieszkam na ul.Maklakiewicza i zamierzam już w przyszłym roku przenieść sie do nowego, własnego M-2 w Woronicza Parku.Mam pytanko czy ktoś kupił tam mieszkanko, co może powiedzieć o Deweloperze itp.? Co ogólnie, nawet niezainteresowani myślą o tej inwestycji Pozdrawiam ciepło
  • Przeciąganie sprawy, a i tak wiadomo, że bloków nie rozbiorą i w końcu zalegalizują.
  • czy ktos z Was wie o ktorej godzinie zaczynaja sie wyscigi konne na sluzewcu?? np jutro?, mam ochotke pojechac ale nie chce za wczesnie albo za pozno, dziekuje i pozdrawiam.
  • Myślę o kupnie mieszkania od Bouygues Immobilier,osiedle la lumiere.Oferta tego developera brzmi sensownie,projekt osiedla wyglada sensownie..Cena jak w innych inwestycjach w Wawie.Osiedle bedzie niedaleko Al.Wilanowskiej..i tu pojawia sie pytanie:jak bedzie wygladala Wilanowska za kilka lat? Trzypasmowa? Czy ktos wie? A moze ktos ma dokladniejsza mape miasteczka wilanow niz ta na stronach www.miasteczko-wilanow.pl Co w ogole sadzicie o inwestycji BI? Czy ktos juz cos kupil na tym ...
  • Luuuudzie, powiedzcie mi kochani, ile powinienem zaplacic mojemu deweloperowi za garaz, aby nie przeplacic? Wiem, ze mozna negocjowac, ale nie wiem, jaka cena jest rynkowa......

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się