Forum Regionalne Mazowieckie Warszawa Ursynów
ZMIEŃ
      developerzy

developerzy

(5 wyników)
    • stosuje dziwne metody działania w stosunku do mieszkańców.A Najlepszą jest ta ,że administratorem budynków jest były pracownik wersalu,który ma chyba za zadanie ukryć wszystkie mankamenty i niedoróbki(a jest ich dużo)No i te ,,gwiazdy,,na wąwozowej w ich biurze,ta pani w okularach ZERO POJĘCIA O ROZMOWIE Z KLIENTEM-szorstka,burkliwa i nie znająca odpowiedzi na trudne pytania.
    • Bądźcie czujni!
    • "Deweloper najpierw buduje osiedle na odludziu, a potem oczekuje, że my zaraz doprowadzimy do niego dojazd - burczą urzędnicy ZDM." - gratulacje dla urzędników!!! Odludzie jakich mało... ;))) Szkoda tylko, że miasto zdecydowało się na poprowadzenie linii metra ok. 500 m od tego "odludzia"... Przecież na około same pola i lasy... Brak mi słów...
    • Jakiś czas temu złożyłem w Urzędzie dzielnicy petycję ws. parków, terenów rekracyjnych i placów zabaw na terenie Kabat. Dziś otrzymałem z urzędu odpowiedź . Wnioski z pisma wyciągnijcie sami...
    • Za ile można sprzedać mieszkanie w budynku z 2000r , 70m z garażem, wykończone i wyposażone w b. wysokim standardzie, Natolin ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się