Forum Dom Developerzy: Wrocław
ZMIEŃ
      developerzy

developerzy

(171 wyników)
    • Witam, chcemy z żoną podipsać niedługo umowę na kupno szeregu na osiedlu Dalia na Pawłowicach (koło Zakrzowa). Potrzebujemy pilnie opinie o developerze oraz ewentualnie o inwestycji Dalia.
    • Witam, pochwalmy się na forum ile udało nam się wynegocjować w ostatnim czasie od developerów kupując mieszkanie. Proszę podawać nazwę developera - cenę ofertową i cenę transakcyjną. W przypadku negocjacji poza cenowych (miejsca garażowe, komórki lokatorskie, itp.), proszę również o tym wspomnieć. Zobaczymy kto będzie najlepszy :-). Pozdrawiam Franciszek P.
    • Czy ktoś zna tą firmę? Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Interesuje mnie ich inwestycja w Krępicach k/wrocławia Małe osiedle domków w zabudowie bliźniaczej.
    • Witam planuję zakup tam jednego z segmentów, ale martwią mnie opinie na temat develeopera. Czy ktoś już kupił tam mieszkanie? Jak to oceniacie? www.ventavia.pl
    • Przeczytałem już tyle opinii o developerach ,że dochodzę do wniosku, że lepiej nie kupować w ogóle mieszkania. No ale muszę. Powiedzcie mi więc, z którym będę miał najmniej problemów??
    • Witam, czy ktos wie cos na temat inwestycji "Nefrytowe Apartamenty" firmy Art Developer? Prosze tylko o nie wypowiadanie sie ogolnie na temat Oltaszyna, juz wiem ze jest totalnie przeladowany, mnie interesuja informacje na temat tej inwestycji, ew. tego developera. Pozdrawiam!
    • Fajne miejsce, blisko petli 17. Czy ktos kupil? Prosze o opinie na temat tej inwestycji.
    • Witajcie... Prośbę mam o info o developerze, rafał andrzej rajca... home @ projekt, buduje domki w Mirkowie... mamy podpisac umowę i cały czas sie zastanawiam czy wchodzic w to... dopowiem, że pracuje u niego p. Tomek Wawszczak z m.in. ell dommo... i domeco...
    • Witam:) Mamy plan kupna mieszkania od Developera Religii lecz po przeczytaniu tylu negatywnych opinii jesteśmy zdruzgotani!I nie wiemy tak naprawdę , co Nas będzie czekać po kupnie tegoż mieszkania?Zatem czekamy na opinie na ten temat!:)
    • Zastanawiam się czemu jeszcze nie ma takiej listy tutaj, a jeśli kiedykolwiek była, to dlaczego "zmarła". Myślę, że mogłaby być przydatna dla podejmujących decyzję. Dal jednych problemem kwalifikującym do tej listy może być zwłoka w podpisaniu aktu, dla innych niechęć podpiusania przedwstępnej w formie aktu, a dla jeszcze innych odpadający sufit. Żeby nie było mętliku, to sugerowałbym wpisać od razu nazwę danego developera w temat i wtedy opisać. W końcu lista najlepszych powsta...
    • Proszę napiszcie cos na temat gdzie na dzien dzisiejszy najlepiej szukac mieszkania( u którego developera)? W związku z chyba najlepszym okresem na zakup mieszkania chiałbym się za czymś rozejrzeć. Interesuje mnie 3 pokojowe mieszkanie w okolicach (śródmieścia, hallera,grabiszyńska,legnicka.
    • Czy ktoś coś wie na temat tego developera? Rozpoczynają sprzedaż szeregówek w Radwanicach. Nawet ładne:) Postawili "Jaspisowe apartamenty" na Ołtaszynie, a raczej jeszcze stawiają. Ktoś może kupił?
    • Czy ktoś z was może podzielić się opinią na temat developera wrocławskiego Budus???
    • Witam, chciałabym zapytać o tego developera, czy ktoś może miał z nim do czynienia? Jeśli tak, to czy możecie coś powiedzieć na jego temat? Interesują mnie również wszelkie informacje na temat inwestycji w Kiełczowie. Na stronie developera nie ma zbyt dużo informacji i coś cena podejrzanie niska?? Z góry dziękuję za wszelkie info. Pozdrawiam, Maja
    • Czy jest ktos, kto zakupil mieszkanie u tego developera? Bardzo prosze o opinie. A jakby tak byl ktos, kto zakupil duze mieszkanie - to z mozliowscia adaptacji strychu - bardzo prosze o info!!!
    • witam, przegladałem ostatnio informacje o zakończonych przetargach Gminy i co widzę: działka 2,4ha ulica Sygnałowa cena 3,5mln netto wyszło 176zł za metr brutto kupił to developer X. Lc Corp na działce 1,2ha zamierza upchać 170 mieszkań (ostatnio o tym pisali) powiedzmy że na tej 2,4 ha zmieści się 300 mieszkań. no to policzmy 4,3 mln /300 = 14.300 tyle wynosi koszt działki dla jednego średniej wielkości mieszkania!!! dodajmy że średniej wielkości mieszkanie kosztuje 30000...
    • Czytam te forum już od jakiegoś czasu i się zastanawiam - czy warto wybrać tego dewelopera, bo spotkała m się z duzą ilościa pozytywnych opinii. interesuje mnie RnS i niedrogie lokum. Pomoże ktoś?
    • j/w
    • czy ktos kupował u tego developera mieszkanie? czy jest rzetelny?? prosze o info??
    • Witam Czy ktoś z Was odstępował może od umowy z developerem (chodzi mi o umowę przedwstępna poświadczoną notarialnie).W umowie mam zapis ze w przypadku zrezygnowania z umowy potrącają zaliczkę w wysokości 5tys -ale coś mi sie to wydaje za piękne żeby mogło być prawdziwe;))Mieszkanie jest warte prawie 500tys i straciłabym tylko 5tys?To by oznaczało ze developer kompletnie nie zabezpieczył sie przed ewentualnym spadkiem cen na rynku i właśnie fala takich "odstapien".... Z tego co czyt...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się