-
Jestem absolwentką gimnazjum. Szkołę ukończyłam z wyróżnieniem, a łączna ilość
moich punkótw wynosi 154. Podania złożyłam do trzech szkół (Rzeszowskie 4lo,
3lo i 2lo). Klasą z pierwszej prefencji była klasa jęz-mat-geo w 4lo. Nie
zostałam przyjęta. Prób wynosił 155pkt, czyli do przyjęcia zabrakło mi 1 pkt.
Na liście jestem drugą rezerwową. Chcę złożyć odwołanie, choć nie wiem jak ono
ma wyglądać. Jeśli jednak złożę odwołanie, zostanę skreślona z listy 3lo
(klasy niem-ang). Kiedy jednak ...
-
Niema bo niema niebylo uwag
Dawali sciagac i tyle!!!
-
Pytanie, czy 100 mln oszczędności wystarczy na leczenie krzywic,
dyskopatii, płaskostopia, otyłości itp. Fantastyczna
oszczędność. Proponuję zrezygnować z historii, biologii, muzyki
itd. Zostawić tylko naukę czytania i liczenia do 10. Będzie
jeszcze taniej.
-
jestem z warszawy i złożyłem do 5 szkół podania. najlepsze w rankingu było na 8
miejscu najgorsze na 61. reszta odpowiednio 12,15,24,28,34. uważam że mam
nienajgorsze oceny średnia 4,64 (pol-4,mat-5,fiz-4,che-4,bio-5,geo-4,his-4,ang-
5,fr-5,szt-5,wf-5,inf-6,wos-4) wynik z egzaminu 80 pkt ( 40 + 40).chodziłem do
gimnazjum w którym nie łatwo było mieć 5 i 6 z każdego przedmiotu, jak widać
nawet z takich przedmiotów jak wos,wf ,sztuka. nauczyciele nie podciągali nam
ocen na koniec rok...
-
witam, jestem uczniem Gim 9 w lodzi (nie polecam) z tego co czytalem wiekszosc
miast i wojewodztw ma juz wyniki niestety w lodzi jeszcze nie ;/ podobno
wyniki przychodza do szkoly w piatek o 12 ale maja je oglosic dopiero w
poniedzalek... czy jest strona na ktorej bede mogl juz teraz zoabczyc jak mi
poszly egzaminy??
-
biologia, cholera to mogli robić inne rysunki i schematy skoro
wiedzą, że ich ksero jest do bani!!!!!!!!
matematyka- w tych zadaniach nie trzeba było myśleć tylko
wykonywać żmudne rachunki na symbolach też. Dzieciaki w tych
tasiemcach się gubiły, bo pomysły (myślenie) miały poprawne.Czy
pani Zielińska w ogóle widziała te zadania???????
Za co ci ludzie biorą pieniądze???? I co to maturzystów obchodzi
kto pisał pytania. Mógł nawet Marsjanin byle z sensem. Na
przyszłość niech dadzą...
-
A ja z wielkim smutkiem od kilku dni biorę do rąk toruńską Gazetę
Regionalną, gdzie bez słowa komentarza przytaczane są wypowiedzi
lokalnych osobistości, bez cienia zażenowania opowiadające o ich
maturach, o ściąganiu. Gazeta niestety wzięła w ten sposób
czynny udział w propagowaniu oszustwa, kłamstwa i nieprawości w
życiu. Jak potem oczekiwać od czytających to wszystko młodych
ludzi choćby tej najbardziej elementarnej uczciwości? Jak potem
z czystym sumieniem pisać o korupcji, o n...
-
Zgadza się, niezależna komisja miałaby większe szanse na
ustalenie "prawdy materialnej", ale najpierw musiałoby komuś na
ustaleniu tej prawdy zależeć.
-
Dziś moja córka przyniosła ze szkoły wiadomośc, że miejsca na jutrzejszym
egzaminie są już ustalone, ze zostały już przydzielone przez OKE, a nie będą
losowane jak na teście próbnym.
Co Wy na to, jak prawidłowo powinno odbywać się przydzielanie miejsc.
Monia