-
Noż kur... jestem wściekła, czytam sobie Grę o Tron, ponieważ jestem dopiero w połowie 3 tomu, a serial mało tego że jest dość beznadziejny to pozmieniany i nie chronologiczny odpuściłam.
Niestety od 3 dni nie jestem w stanie wejść na Kwejka czy inne strony żeby nie natrafić na jakiś obrazek ze spoilerem z ostatniego odcinka.
Pamiętam jak leciałam do sklepu po ostatnią część Pottera w oryginalne żeby mi nikt przez czas oczekiwania na przekład nie zepsuł zabawy, bo niestety 5 i 6 część też...
-
Polećcie coś :)
Skończyłam oglądać serial Luther. Za mną też oczywiście Killing, Sherlock, Wallander, Vares, Winter. Żeby nie było, że tylko kryminały, obejrzałam też klasykę BBC i oczywiście trzy sezony Downtown Abbey oraz brytyjskie Stricke Back. Z amerykańskich najważniejsze/najfajniejsze też już za mną (Homeland, Dexter, TB, Gra o tron).
Możecie coś polecić, może nie być najnowsze, ale żeby wciągało :)
-
Z powodu świeżutkiej manii (ach, kocham moje manie!) przystępuję do oglądania ww. Całe dwa sezony po sześć odcinków, BBC zaszalało tym razem.
I pytam od razu: czy ktoś oglądał? Lubi?
-
po nastu latach ogladam znowu kolejno sezony... uwielbiam zgryżliwości i dowcipy Trapera i Sokolego Oka i Radara...
super serial na taka pogoda
-
Macie do jakiegoś szczególny sentyment? Ja uwielbiałam "Przystanek Alaska". Świetny też był "MASH" i "Allo, Allo"
-
Hmm ale myślałam na tytułem wątku, no wysmażyłam taki. Wyjaśniam. Po kolei, cierpliwości.
No więc, australijska telewizja (poprawcie mnie, ale publiczna telewizja, misyjna etc.) w tym roku puszczała serial kryminalny retro, oparty o książki K. Greenwood. Akcja toczy się w końcówce lat 1920-tych w Melbourne, główna bohaterka ma kasę, klasę i tupet, i zajmuje się z powodzeniem wykrywaniem sprawców rozmaitych nieprzyjemnych zabójstw.
Nie będę wam za wiele spojlerowała - generalnie polecam....
-
:)
-
Czy puszczają nowe odcinki, czy stare odgrzewają?
Oglądałam kilka lat temu - nawet fajny, miałam swoich faworytów pod sklepem, ale wydawało mi się, że zakończyli kręcenie. Ostatni odcinek był bardzo "zakończeniowy" z tego co pamiętam, a teraz co jakiś czas gdzieś mi się przewinie wiadomosć o tym serialu. Wznowili produkcję?
-
wczoraj moja biedna suka musiała czekać, bo z mężem do 12 w południe oglądaliśmy w łóżku ciągiem pięć odcinków.
miał być jeden i wyprowadzenie psa, ale nie mogłam się oderwać.
poniekąd to zasługa tego szwedzkiego aktora, aczkolwiek w serialu o Leo da Vinci jakoś mnie nie urzekł.
-
oglądacie?i co polecacie?ja ze swojej strony polecam serial Mad Men,Modern Family,Weeds też jak jedna forumiczka czekam na jesień i powrót seriali.Ogladam też The Killing bardzo dobry.Mad Men jest gienialny.Weeds(trawka)też.Dodam że nie mam TV wszystko oglądane na kompie..pozdrawiam
-
Natchnął mnie wątek o sposobach na chandrę...
Są tu miłośniczki brytyjskich seriali? Bo u rodzinnie pasjami :DDD
Obecnie są trzy na tapecie:
"Co ludzie powiedzą" - o nieocenionej pani Hiacyncie Bucket (Żakiet heheh), nieudolnie rżnącej panią z wyższych sfer,
"Pan wołał, Milordzie"-przeuroczy i smakowity obrazek służby u rodziny lorda, komedia charakterów, sytuacji i groteskowa krytyka społeczna (zbliżamy się do końca i rozpacz :-( ),
"Teoria wielkiego wybuchu (podrywu)"- o świrniętych ...
-
Macie seriale, które uznawane są za świetne, kultowe, odniosły sukces a jednak Wam nie podeszły.
U mnie to jest "Six feet under", "Dexter", "House", "Mad Man".
Tak własciwei nie wiem dlaczego. Po prostu nie wciągają.
Co ciekawe oglądam schematyczny, prosty "Suits". Widze jaki jest denny, ale czekam na każdy kolejny odcinek.
-
Drogie Emamy,
Pamiętam, że był tu taki wątek o serialu 'Gra o tron'. Widziałam prolog i narobił mi okrutnej chętki na obejrzenie całej serii pierwszej.
Jedyne co mnie powstrzymuje to fakt, że książka na podstawie której powstał serial też była hitem, podobno cud miód malyna itp. No i teraz nie wiem czy lepiej przeczytać książkę czy obejrzeć serial?
Jest tu może jakaś kompetentna osoba, która jest zaznajomiona zarówno z serialem jak i książką?
Dzięki z góry!:)
-
[sonda=Najlepszy serial ostatniego roku:]
[*]Big Bang Theory
[*]Borgias
[*]Gra o Tron
[*]Czysta Krew
[*]Dexter
[*]Mad man
[*]House
[*]Pamiętniki wampirów
[*]Nikita
[*]Zakazane imperium
[*]Luther
[*]The Killing
[*]V
[*]Walking dead
[/sonda]
Kolejność przypadkowa
-
Ogladacie kobiety? Ja ogladam i wzruszam sie niezmiennie. Jaki piekny krystaliczny glos. Co za niezwykla kobieta.
-
bo wy wszystko wiecie
umiera ludz ktory troche w zyciu narozrabial
staje przed sadem i pojawia sie adwokat
blablabla
i ludz wraca na ziemie i probuje mlodego siebie przekonac
zeby nie popelnial jakiegos tam bledu
ktory zawazyl na jego zyciu
kojarzycie ?
-
ostatnio coraz wiecej serialu jest kreconych poaz Warszawą np:
Julia w Krakowie
Komiarz Alex w Łodzi
Ojciec Mateusz w Sandomierzu
Nosy serial medyczny TVNu w Toruniu
Galeria we Wrocławiu
co jest tego przyczyną? czy widzowie mają już dość warszawskich plenerów w serialach? a może dla firm kręcących seriale Warszawa stała się za droga?
-
tak sobie oglądam i myślę:)
mnie nieustająco zachwycają :
sprzed epoki efektów
"Stawka większa niż życie" (genialny montaż i genialna muzyka- te zmiany tempa)
"Czarne chmury" - konie, rapiery... chciałam zawsze iść se do ślubu w rytm tej melodii... ech...
teaz podobaała mi się czołówka "Gry o tron" i "Borgiów"- fajne w ogóle są czołówki seriali w HBO
no i "Rzym" z obscenicznymi rysuneczkami w ichniejszych latrynach czy łaźniach:)
ale i tak wolę tamte "stare"
-
Dziewczyny,nie daje mi to spokoju;-)Z checia bym obejrzala ponownie..Taki serial amerykanski o sportowcach mieszkajacych w akademiku...Gimnastyczka,plywak,kolarz..moze ktos wie?;-)
-
Tak mnie naszło na fali wątków serialowych (tych dwóch ;)
Ostatni serial, jaki obejrzałam od pierwszego do ostatniego odcinka, to Duma i Uprzedzenie (ten BBC), jakies 15 lat temu.
Od tej pory zdażyło mi się czasem z kimś do towarzystwa pogapić się na jakieś, ale nigdy nie pokonałam bariery dwóch odcinków obejrzanych pod rząd. No, może Rzymu z cztery obejrzałam, ale połowę w powtórkach.
To sie tyczy wszystkich - i tych w typie sielankowym w TVP, i tych trendi na HBO.
Ani mnie nie wciąg...