Gość: iza IP: *.torun.mm.pl 01.02.05, 22:05 Przejrzałam forum pod kątem ubezpieczeń i nie znalazłam nic o Allianz. Myślę o ubezpieczeniu tam auta (najtańsze OC i średnie AC). Może coś podpowiecie? Dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wichura Re: Co myślicie o Allianz? 02.02.05, 10:04 Najtańsze OC? Dziwne, ale jeśli tak Ci wyszło, to spoko. AC? Świetne warunki dla nowych aut (pakiety dealerskie), dla starszych zbyt precyzyjne (tj. dużo możliwości braku wypłaty lub jej obniżenia). Procedury likwidacyjne - bardzo sprawne i uczciwe. Krótko: dla nowego auta gorąco polecam. Dla starszego lub "tuningowanego" - zalecałbym ostrożność. Odpowiedz Link Zgłoś
jaro_ss Re: Co myślicie o Allianz? 02.02.05, 12:49 Mnie załatwili wszystko elegancko, autko już sprawne, nawet dzwonili sami, czy zastępczego nie potrzebuję, ale potrzebowałem ciurkiem na więcej niż 4 dni, więc wziąłem swoje drugie.... ale Biura mają tylko w większych miastach... P.S. Do rozważenia przy temacie: dobrze jest mieć autka ubezpieczone u różnych ubezpieczycieli - w razie czego zniżek się nie traci.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iza Re: Co myślicie o Allianz? IP: *.torun.mm.pl 02.02.05, 16:44 No jakos tak wyszło z tym OC - w Allianz 850 zł, a gdzie indziej dobrze powyżej tysiąca. Nie wiem dlaczego. Zresztą chcę kupić jakieś porządne OC, żeby w razie czego, odpukać, ktoś poszkodowany przeze mnie nie musiał się jeszcze chandryczyć z Link4 czy jakims innym złodziejem. Na żadne pakiety AC się niestety nie załapuję, bo auto "z importu". Ale wycenili je na więcej niż za nie daję, więc może w razie jakiejś wypłaty wyjdzie akurat. :) A o co chodzi z tym ubezpieczaniem się u różnych ubezpieczycieli? Że lepiej mieć OC i AC gdzie indziej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Co myślicie o Allianz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.05, 18:26 jakie to wszystko skomplikowane!!!1 jedni mowia ze lepiej miec OCi AC w innych firmach, jeszcze inni ze w tej samej bo pakiet taniej kosztuje. i wez badz madry!!! A Ty Izo co zamierzasz z tym ubezpieczeniem? ja tez mam nowy samochod i kompletnie sie pogubilam:(((( Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iza Re: Co myślicie o Allianz? IP: *.torun.mm.pl 03.02.05, 00:38 Moj samochod jest nowy tylko przenosnie, i dlatego, ze jest sprowadzony z zagranicy, zadne pakiety nie wchodza w gre. Ale jesli Twoj byl kupiony w kraju, to mozesz miec szanse zalapac sie na tzw. pakiet dilerski, u dilera Twojej marki. Podobno do zalatwienia, nawet jesli samochod kupujesz od prywatnej osoby. PZU tez ma tansze pakiety, mozesz ich zapytac. Ja decyduje sie na Allianz, na razie AC. OC od poprzedniego wlasciciela przepisze na razie na siebie, a jak wygasnie, to sie zastanowie. Nie lam sie, to wszystko jest proste. W gruncie rzeczy chodzi tylko o kase. ;) Odpowiedz Link Zgłoś