marcin_33 17.07.06, 02:41 Mozecie polecic w Stalowej dobre miejsce z sauna? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blackvader Re: sauna 17.07.06, 23:13 Moj samochod w te upaly. ALe nie siedze w nim, bo jak dowiedli naukowcy SAUNA zabija szare komorki :P Odpowiedz Link Zgłoś
blackvader Re: sauna 17.07.06, 23:14 Tak powaznie to plywalnia na Wojska Polskiego mial saune ... teraz nie wiem jak jest, ale pewnie nic sie nie zmienilo Odpowiedz Link Zgłoś
koraa2 Re: sauna 07.08.06, 18:58 wiez ze byla w TOP GYMIE,ale czy jest to nie wiem.Napewno jest w Sandomierzu bo tam jezdze (na basenie)po 25gr za minutke Odpowiedz Link Zgłoś