17.07.06, 02:41
Mozecie polecic w Stalowej dobre miejsce z sauna?
Obserwuj wątek
    • endrju.ab11 Re: sauna 17.07.06, 12:32
      nad Łęgiem :)
    • blackvader Re: sauna 17.07.06, 23:13
      Moj samochod w te upaly. ALe nie siedze w nim, bo jak dowiedli naukowcy SAUNA zabija szare komorki :P
    • blackvader Re: sauna 17.07.06, 23:14
      Tak powaznie to plywalnia na Wojska Polskiego mial saune ... teraz nie wiem jak jest, ale pewnie nic sie nie zmienilo
      • kochamklaudie Re: sauna 06.08.06, 12:42
        U Goli sauna nadal jest.
        • koraa2 Re: sauna 07.08.06, 18:58
          wiez ze byla w TOP GYMIE,ale czy jest to nie wiem.Napewno jest w Sandomierzu bo
          tam jezdze (na basenie)po 25gr za minutke

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka