tunia03
29.08.05, 17:24
Czy to zrobic? Jestem przeszlo 8 lat w Niemczech, po zawarciu zwiazku
malzenskiego z Niemcem. Czy ta zmiana jest mi rzeczywiscie potrzebna? A
moze...pytania i strach, co bedzie jak kiedys zostane sama w Niemczech?
Jestem przez to troche, a wlasciwie kompletnie w dolku. Czy ktos mi odpowie?