Dodaj do ulubionych

Czy jest ktos zainteresowany

21.02.06, 12:01
gazetami polskimi.pozdrowienia misiucha
Obserwuj wątek
    • noie Re: Czy jest ktos zainteresowany 21.02.06, 14:26
      ile i jakie ?
      pozdrawiam
      noie
      • misiucha1 Re: Czy jest ktos zainteresowany 21.02.06, 15:28
        luty;dobre rady,imperium,przyjaciolka,rewia,takie jest zycie,relaks.ze stycznia
        tez te same .kobieta i swiat-luty oraz sukcesy i porazki itp
        • fantazja_huany Re: Czy jest ktos zainteresowany 21.02.06, 16:02
          ja ja ja :) podaj szczegoly cojak i za ile:))
          • misiucha1 Re: Czy jest ktos zainteresowany 21.02.06, 16:07
            fantazja_huany napisała:

            > ja ja ja :) podaj szczegoly cojak i za ile:))
            zalezy ile gazet bys chciala gazeta w polsce kosztuje 1zl.ja chce polowe plus
            przesylka mam tez gazety z grudnia listopada,wrzesien
          • misiucha1 do fantazji 21.02.06, 23:43
            fantazja_huany napisała:

            > ja ja ja :) podaj szczegoly cojak i za ile:))
            napisz rowniez jakie cie interesuja gazety.
      • misiucha1 Do Noie 21.02.06, 23:41
        noie napisała:

        > ile i jakie ?
        > pozdrawiam
        > noie
        >
        napisz jakie gazety cie interesuja.wyborczej nie posiadam.pozdrowienia
    • misiucha1 Re: Czy jest ktos zainteresowany 21.02.06, 16:19
      claudia i oliwia tez posiadam i filmy z gazet tez.pozdrowienia misiucha
    • bluejanet Re: Czy jest ktos zainteresowany 21.02.06, 18:18
      a ksiazek nikt nie chce wystawic? www.buchticket.de

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka