misiucha1 21.02.06, 12:01 gazetami polskimi.pozdrowienia misiucha Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
misiucha1 Re: Czy jest ktos zainteresowany 21.02.06, 15:28 luty;dobre rady,imperium,przyjaciolka,rewia,takie jest zycie,relaks.ze stycznia tez te same .kobieta i swiat-luty oraz sukcesy i porazki itp Odpowiedz Link
fantazja_huany Re: Czy jest ktos zainteresowany 21.02.06, 16:02 ja ja ja :) podaj szczegoly cojak i za ile:)) Odpowiedz Link
misiucha1 Re: Czy jest ktos zainteresowany 21.02.06, 16:07 fantazja_huany napisała: > ja ja ja :) podaj szczegoly cojak i za ile:)) zalezy ile gazet bys chciala gazeta w polsce kosztuje 1zl.ja chce polowe plus przesylka mam tez gazety z grudnia listopada,wrzesien Odpowiedz Link
misiucha1 do fantazji 21.02.06, 23:43 fantazja_huany napisała: > ja ja ja :) podaj szczegoly cojak i za ile:)) napisz rowniez jakie cie interesuja gazety. Odpowiedz Link
misiucha1 Do Noie 21.02.06, 23:41 noie napisała: > ile i jakie ? > pozdrawiam > noie > napisz jakie gazety cie interesuja.wyborczej nie posiadam.pozdrowienia Odpowiedz Link
misiucha1 Re: Czy jest ktos zainteresowany 21.02.06, 16:19 claudia i oliwia tez posiadam i filmy z gazet tez.pozdrowienia misiucha Odpowiedz Link
bluejanet Re: Czy jest ktos zainteresowany 21.02.06, 18:18 a ksiazek nikt nie chce wystawic? www.buchticket.de Odpowiedz Link