aleczka26
25.11.07, 21:54
mam takie pytanie jak to bedzie jak ktos jest poszukiwany krajowym
listem gonczym np w polsce i mieszka w niemczech.czy po 21 grudnia
(wtedy wejdziemy do strefy schengen) z ciagna go do kraju czy
dopiero jakby dali za nim list europejski????szukam i nie pisze to
nigdzie,a jestem ciekawa ale takiej 100% odpowiedzi!!!!!!!!!!!!!