aksamitnaczekolada
10.01.05, 14:23
kiedy opisujecie logo jakiejś firmy to do jakiego stopnia jesteście dokładni?
Czy piszecie po prostu LOGO firmy X? znak towarowy firmy X? Czy też
informujecie co przedstawia? Z kolei jeśli nie jest to logo firmy prywatnej,
ale znak instytucji, takiej jak np.: KOMENDA STOŁECZNA POLICJI? Co wtedy?