Dodaj do ulubionych

slownik jezyka polskiego online

06.08.13, 22:43
kto moze polecic dobry slownik polsko polski - online, znaczenia slow oraz synonimy
Obserwuj wątek
    • arana Re: slownik jezyka polskiego online 07.08.13, 07:03
      Jeśli chodzi Ci o stan współczesny, to może przyda Ci się następująca strona:

      poradnia.pwn.pl/
      Jest tam:
      - poradnia, w której możesz zadawać pytania,
      - słownik Doroszewskiego z lat pięćdziesiątych,
      - podstawowy słownik języka polskiego,
      - uniwersalny słownik języka polskiego - płatny, ale z promocjami, które Cię chyba zainteresują.

      Trafiłam kiedyś na roślinki w różnych językach. Chcesz?
      • jogi514 Re: roślinki 07.08.13, 22:10
        arana napisała:

        > Trafiłam kiedyś na roślinki w różnych językach. Chcesz?
        Ja poproszę!
        • arana Re: roślinki 08.08.13, 05:59
          Bardzo proszę!

          www.liberherbarum.com/
          I jeszcze trochę ozdóbek. (Jako kobieta, nie mogę się powstrzymać - takie to ładne!)

          tiny.pl/hb4v6
          • jogi514 Re: roślinki 10.08.13, 21:46
            Dziękuję, przyda się!
    • akimiri NIE MA... 12.08.13, 16:58
      ... dobrego słownika polsko-polskiego online. Powiedzmy to sobie uczciwie.
      W tej kwestii jesteśmy jakieś 150 lat za Papuasami (przeciw którym nic nie mam; wprost przeciwnie).
      • arana Re: ALE... 12.08.13, 17:24
        ...jesteśmy w Unii, więc łatwiej o nowego Lindego.
        • akimiri Re: ALE... 12.08.13, 17:35
          Wcale nie łatwiej.
          (A może - bo się już nie bardzo wyznaję w 'nowych' pisowniach: wcale niełatwiej??)
          Co ma tzw. Unia do Lindego?
          Linde był wielkim "[prawie] wszystko w jednym".
          Unia to jedno wielkie nic.
          In pluribus unum?
          E pluribus unum?
          Wżyciu.
          Chyba nie w tym wypadku.
          O czym donoszę, łzę roniąc gorzkawą.
          • arana Re: ALE... 12.08.13, 17:53
            Wierzę w Unię, jak Julek w postęp żurawi.
            • akimiri Re: ALE... 12.08.13, 17:55
              Wiara...
              Fajna rzecz.
              (hih)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka