martuska1982 Re: Deltim dot 15.05.13, 19:26 Moja koleżanka miała.Przesiadła się z tako jumpera, więc dla niej prowadził sie super lekko, była zadowolona do czasu gdy tapicerka zaczęla sie na budce pruć i musiała oddać wózek na gwarancję. Odpowiedz Link