Dodaj do ulubionych

Deltim dot

15.05.13, 11:55
co sądzicie o tym wózeczku
Obserwuj wątek
    • martuska1982 Re: Deltim dot 15.05.13, 19:26
      Moja koleżanka miała.Przesiadła się z tako jumpera, więc dla niej prowadził sie super lekko, była zadowolona do czasu gdy tapicerka zaczęla sie na budce pruć i musiała oddać wózek na gwarancję.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka