cleo1976 19.01.16, 08:52 Czy on w oryginale ma tradycyjny kosz na zakupy pod wózkiem czy tylko te torby pod siedziskami? Bo mogę kupić za jakieś 500 zł ale nie wiem czy warto? To ten, którego wrzucałam w wątek promocyjny. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
thektoska Re: Pytanie o Nippera Double 20.01.16, 19:20 Nowe wozki sa sprzedawane bez kosza Odpowiedz Link
cuqiereq Re: Pytanie o Nippera Double 20.01.16, 21:14 Oryginalnie w zestawie nie ma kosza, można dokupić ale uważam że nie trzeba. Te kieszenie są bardzo pakowne a do kosza jest trudny dostęp. Odpowiedz Link
cuqiereq Re: Pytanie o Nippera Double 20.01.16, 21:20 To stary model v2 ( jeden daszek, brak osłony siatki przy siedzisku, brak autolocka..) wolałabym tego droższego v3 z wrocławia. Da się coś ponegocjować na pewno Odpowiedz Link
olimpiaaa2 Re: Pytanie o Nippera Double 21.01.16, 21:23 Ten droższy juz nieaktualny udali mi się go kupić babeczki jeszcze ogłoszenia nie zdjęła. Obecnie szukam gondoli do niego. Odpowiedz Link
cuqiereq Re: Pytanie o Nippera Double 21.01.16, 21:26 Czyli tego niebieskiego kupiłaś?? Fajnie. Gondolki ostatnio na ebayu widziałam dwie z adapterem za 70? Odpowiedz Link
cleo1976 Re: Pytanie o Nippera Double 22.01.16, 12:15 Dzięki za odpowiedzi No to chyba go nie kupię Odpowiedz Link
olimpiaaa2 Re: Pytanie o Nippera Double 22.01.16, 17:16 Tak tego za nibieskiego za 700 zł po znizce. Rodzeństwo dopiero w lipcu wiec kupiłam troszkę wcz sniej ale bałam się ze juz nie ustrzle okazji jak będę później szukała. Dziękuję za info o gondolkach juz obczaj am. Ja potrzebuje tylko jednej bo już jedno na świecie dzieciątko jest na szczęście drobna wiec się zmiesci Odpowiedz Link
cuqiereq Re: Pytanie o Nippera Double 22.01.16, 17:23 Ja teraz mam kolejnego trzeciego już double v4 z dwoma daszkami i moja prawie 3,5 latka w kombinezonie i kurtce się mieści spokojnie. Myślę że będziesz zadowolona Odpowiedz Link