Dodaj do ulubionych

Mrs Sporty- odradzam!

26.03.12, 11:14
Odradzam klub Mrs Sporty na Kabatach.
Założenie może fajne, ale realizacja fatalna.
Ciasne pomieszczenie, w którym ćwiczące panie dosłownie wpadają na siebie. Brak jakiegokolwiek zaplecza. Instruktorki w niewielkim stopniu zajmują się ćwiczącymi- bywa, że w ciągu całego treningu ćwicząca nie jest ani korygowana ani zachęcana do wysiłku.
Cena- prawie 170zł/miesięcznie i umowa podpisywana na rok(!) skutecznie zniechęca.
Obserwuj wątek
    • anna_mag Re: Mrs Sporty 04.04.12, 19:06
      Dla mnie ten klub jest świetny.Jest kameralny ale w sumie dzięki temu poznałam dużo wspaniałych dziewczyn. Zresztą zapisując się widziałam w jakich jest rozmiarach więc nie rozumiem wypowiedzi poprzedniczki. Jest takie przysłowie "widziały gały co brały"smile więc po co teraz marudzić skoro sama się Pani na to zdecydowałasmile Instruktorki super, zawsze uśmiechnięte z bardzo dobrym zapleczem ćwiczeń i z wielka wiedzą na ten temat, nawet jak mi się nie chce to zawsze mnie zmotywują. Gdy jestem w klubie nie ważne czy przychodzę rano czy popołudniu zawsze pokazują mi ćwiczenia, ale jestem już dorosłą osobą i wiem, że robię to dla siebie i nie musi mnie nikt pilnować żebym ćwiczyłasmileJa mam umowę z miesiąca na miesiąc gdyż 12 miesięczna mi nie odpowiada ponieważ moja praca nie pozwala mi na to,ale przynajmniej Mrs. Sporty dało mi jakąś alternatywę i rozwiązaliśmy problemsmile W klubie super imprezy np na dzień Kobiet, treningi Power- dla mnie bombasmile oprócz tego widzę, że dużo Pań prosi trenerki o różne ćwiczenia dodatkowe nie wchodzące w skład całego treningu- dostają je bez problemu. Jak kiedyś poprosiłam na normalnej siłowni żeby mi ktoś pomógł i dał jakieś ćwiczenia od razu chcieli mi wcisnąć trening z trenerem personalnym, który kosztował 150 zł(1 godzina) czyli tyle co miesiąc w Mrs. Sporty. A w MRS oprócz ćwiczeń są Check-up czyli pomiary ,do tego niedługo ma ją być zalecenia żywieniowe i to wszystko w cenie. Zapraszam wszystkich naprawdę warto.MRS SPORTY -DZIĘKUJĘsmile
      • hanna_sty Re: Mrs Sporty 10.04.12, 19:30
        Trudno dyskutować o gustach, o faktach można- jeśli Ci odpowiada to super, ja przedstawiam swój punkt widzenia.
        Klub jest kameralny, ale jest równocześnie bardzo ciasny. Zapisując się trudno sobie wyobrazić, że przy ćwiczących 16 paniach nie będzie gdzie postawić nogi i będą wzajemnie na siebie wpadać. "Widziały gały co brały", ale brały gdy klub był pusty- trudno latać z miarką.
        Instruktorki różne- jedne lepsze inne gorsze, ale jak już powiedziałam nie dyskutujemy o gustach.
        Fakt, że instruktorki pokazują jak ćwiczyć nie jest niczym nadzwyczajnym- od tego są. Nie muszą pilnować, ale mają korygować- a to różnica.
        W klubie nie ma dobrych warunków do przebrania się- chyba, że zatłoczony wieszak i szatnia przy ubikacji komuś nie przeszkadza.Nie ma także natrysku czyli możliwości umycia się.
        Ćwiczymy z ręcznikami( własnymi) i albo trzymamy je w ręku albo ...alternatywą jest podłoga ( chyba, że są wolne sąsiednie urządzenia co popołudniami jest rzadkie)albo.....rzucenie ręcznika na podłogę.
        Mnie nie odpowiada Mrs Sporty- głównie ze względu na ciasnotę i marne warunki sanitarne. W czasie ćwiczeń lub po zaleca się picie wody. Pytanie gdzie trzymać butelkę- pod nogami ćwiczącej koleżanki czy przywiązaną do paska? To nie jest czepianie się dla zasady tylko fakty.
      • cosinus2 Re: Mrs Sporty 26.09.12, 13:51
        no fatalnie tam jest. Bardzo ciasno. A ten zachwalający post to faktycznie brzmi, jak kogoś osobiście urażonego (z wewnątrz). Podobnie wypowiadają się Panie właścicielki krytykowanych salonów kosmetycznych... smile.
        Nie polecam.
      • cosinus2 Re: Mrs Sporty 26.09.12, 14:16
        no fatalnie tam jest. Bardzo ciasno. Ten zachwalający post to faktycznie brzmi, jak kogoś osobiście urażonego (z wewnątrz). Podobnie wypowiadają się Panie właścicielki krytykowanych salonów kosmetycznych... smile.
        Nie polecam.
    • 1000t Re: Mrs Sporty- odradzam! 03.10.12, 13:31
      Nie polecam!!! Umowa zawiera niedopuszczalne klauzule - nie można jej rozwiązać przed upływem roku. A w życiu bywa różnie: możesz przenieść się, stracić ochotę na treningi w tej formie czy w ogóle itd., itp. Mimo to przez rok musisz płacić 170 zł miesięcznie.
      W czasie podpisywania umowy nikt na to nie zwraca uwagi. Mówią ci tylko, że taniej jest podpisać umowę na rok, niż mieć umowę miesięczną. Oczywiście powinno się czytać umowy przed podpisaniem, ale różnie to bywa. Dlatego przestrzegam: nie bądźcie naiwne.
      A ćwiczenia same w sobie nudne i niewiele dają, bo za szybko trzeba zmieniać stanowisko. Poza tym nic cię nie mobilizuje, żeby ćwiczyć dłużej, szybciej, intensywniej, bo każda robi swoje. Sytuacja zmienia się co chwila, więc instruktorka nawet jak by chciała pomóc, to nie zdąży. Na aerobiku, gdzie cała grupa w jednym czasie robi to samo, korzystasz nawet ze wskazówek udzielanych komu innemu. A tutaj każdy sobie rzepkę skrobie.Prawdą jest też to, co napisano wcześniej, że ciasnota niesamowita.
      Klub miał świetną promocję, ale mało że nie spełnił oczekiwań, to jeszcze naciągnął wiele nawinych osób na niezłą kasę.
      • izastarzynska68 Re: Mrs Sporty- odradzam! 25.11.13, 22:19
        Ja też, stanowczo odradzam! Ciasno, duszno, jedna łazienka na kilkanaście kobiet. Absolutnie nie nadaje się jako klub do odwiedzania przed innymi zajęciami. Podpisałam umowę na pół roku, po kilku miesiącach zachorowałam przewlekle. Mimo obietnic, że zaświadczenie lekarskie zwolni mnie z konieczności opłacania abonamentu, zostałam zmuszona do wnoszenia opłat za trzy miesiące, podczas których nie ćwiczyłam ani razu.
        • davegarr do izastarzynska68 12.01.14, 12:44
          A nie mozesz umowic sie z nimi o bezterminowe przedluzenie? tj bys mogla kiedy indziej wykorzystac te miesiace za ktore zmuszaja Cie do zaplaty a ktorych nie wykorzystalas ze wzgledu na kontuzje? Szkoda chyba tracic kilkaset zl ot tak sobie. Ew umow sie ,ze zaplacisz a ktos inny bedzie chodzic z Twej rodziny tam. Nie dawaj im forsy za nic!
          Ja chcialam tam chodzic tylko na 1 miesiac i zorientowalam sie w tej pulapce ich w ostatnim dniu! choc od poczatku mowilam ze tylko na 1 miesiac probny to w umowie mialam zaznaczone przez panienke 6miesiecy...olalam to myslac ze nie ma znaczenia co tam jest zaznaczone skoro ustnie bylo ze bede 1miesiac..na szczescie zauwazylam machlojke i szybko zanioslam wypowiedzenie. Jedyne co mozesz zrobic to oddac komus te miesiace z rodziny czy znajomych, placic za nic to NIE!
    • kwiat_p Re: Mrs Sporty- odradzam! 06.03.13, 18:41
      Witam wszystkie Panie,
      nie dajcie się nabic w butelkę tak jak ja się dałam nabić!!!!!Poszłam do klubu co to niby dla nas Kobiet,miało być miło i cudownie,ale niestety nie doczytałam dobrze umowy,okazuje sie,że umowa podpisana na rok bez możliwości zerwania,więc w wakację płaciłam 170 zł za nic,bo 2 miesiące byłam na wyjezdzie,we wrześniu miałam wypadek i nie mogłam ćwiczyć ale co tam kasę trzeba płacić,zwolnienia lekarskie nosić,masakra .Mam zamiar zgłosić tą firmę do Stowarzyszenia Praw Konsumenckich,bo nie jestem przekonana czy takie wyciąganie kasy na podstawie umowy jest do końca zgodne z prawem,bo jeśli ta umowa nie do końca zgodna z prawem to wystapię o zwrot pieniędzy,albo może chociaż ustrzegę kolejne kobiety przed stratą pieniędzy!!!!!!!
    • maritka777 Re: Mrs Sporty- szok!! 29.05.14, 22:33
      Chodzę do klubu Mrs Sporty Kabaty od otwarcia i byłam zadowolona aż do dzisiaj!! okazało się ze "Pan Właściciel" wyrzucił z dnia na dzień moja (i z tego co wiem nie tylko moja) ulubiona instruktorkę- Lidię. Najbardziej kompetentną instruktorka w klubie( nie urażając pozostałych dziewczyn). Zastanawiam się nad rozwiązaniem umowy i myślę , że nie będę jedyna. Skoro właściciel nie patrzy na dobro ani swojego personelu ani w tym przypadku swoich klientek to myślę, że dłużej nie warto tam uczęszczać.
      • 3rose Re: Mrs Sporty- szok!! 23.02.15, 10:22
        witam,ja w grudniu 2014 dałam się wrobić w podpisanie umowy na rok w klubie na Terespolskiej,widzę teraz że w innych klubach mrs.sporty stosują tą samą praktykę naciągania.krew mnie zalała jak przeczytałam warunki umowy w domu,o których oczywiście na miejscu nie zostałam poinformowana.szybko pognałam z tą umową do rzecznika praw konsumenckich,który stwierdził że umowa nie jest poprawnie skonstruowana i pomógł mi napisać skargę do Urzędu ochr konkurencji i konsumentów,plac Powstańców Warszawy 1;00-950 W-wa. WSZYSTKIE POKRZYWDZONE PRZEZ MRS.SPORTY piszcie tam,im więcej skarg napłynie tym jest większa szansa że dobiorą im się do tyłka.jeśli będą chętne to przepisze tekst który podyktowała mi rzeczniczka praw konsumenckich.
        • annaosowiecka Re: Mrs Sporty- szok!! 26.02.15, 10:52
          Z nieba mi spadłaś, ja podpisałam umowę na 3 miesiące, umowa skończyła się 31 stycznia, uważałam, że wypada i 2 lutego napisałam e-maila. że jestem chora rezygnuję, a oni mi, że sorki , ale muszę zapłacić jeszcze za 2 miesiące luty i marzec, odmówiłam, argumentując, że umowa zawiera zapisy niedozwolone, ale to jak grochem o ścianę, nie mam zamiaru płacić i chciałam zgłosić do UOKiK i to zrobię , bo widzę , że takie działanie ma sens. Gdybyś mogła przesłać mi treść pisma, pozdrawiam i strasznie się cieszę, że nie muszę się w tym g....nie grzebać sama, Anna Osowiecka anna.osowiecka@op.pl
        • k.lipka35 Re: Mrs Sporty- szok!! 01.03.15, 18:37
          Witam. Ja również dałam się nabrać i podpisałam tą nieszczęsną umowę. Ale nie zamierzam płacić pomimo rezygnacji z zajęć. Również chciałam zainterweniować w UOKiK-u. Jeśli to możliwe poproszę o kopię pisma od Rzecznika Praw Konsumenta na adres katie21@poczta.fm a dołączę się do walki o sprawiedliwość i ukrócenie nieuczciwego moim zdaniem procederu.
        • mkajdy Re: Mrs Sporty- szok!! 20.03.15, 16:38
          Witam, Moja córka została "oszukana" w Klubie na Kabatach. Podpisała umowę na rok a chodziła przez miesiąc i dostała wezwanie do zaplaty na kwotę ponad 1600 zł. Jeśli mogła byś wysłać mi treść tego pisma to byłabym bardzo wdzięczna, córce zabiorą całą pierwszą pensję !!!!!!!!!!!!!! jest zrozpaczona
          Z góry dziękuje. Podaję emaila krynica_pensjonat@poczta.onet.pl
          • idolatria63 Re: Mrs Sporty- szok!! 24.03.15, 08:53
            Ja również dałam się nabrać na piękne słowa i perspektywę świetlanej przyszłości w "szczupłości", zdrowiu, szczęściu i na dodatkowych darmowych zajęciach na Terespolskiej. O tym, że umowy nie można rozwiązać przed terminem obowiązywania ani właścicielka, ani trenerka ani słowem się nie zająknęły. Umowę zawarłam na pół roku, zrezygnowałam po 2,5 miesiącu, a teraz mnie straszą sądem jeśli nie zapłacę. Jeśli można to i ja poproszę o pomocną dłoń w postaci pisma do rzecznika: idolatria@op.pl
            • karite_i Re: Mrs Sporty- szok!! 27.03.15, 15:39
              Ja tez odradzam Nie polecam!!! Umowa zawiera niedopuszczalne klauzule, - nie można jej rozwiązać przed upływem roku. Zależy im tylko na kasie, chodzą i zaczepiają ludzi na ulice, żeby zwabić klubu. Chce tez zgłosić do UOKiK .
        • venigretta Re: Mrs Sporty- szok!! 03.09.15, 18:34
          3rose, mam nadzieje że przeczytasz mój komentarz. bardzo proszę o podesłaniu mnie na maila (m.curie@wp.pl) tekstu tej skargi, będę walczyć. też dałam się wrobić na rok, chodziłam 2 mies, po czym wyjechałam i więcej do klubu już nie wróciłam. myślałam że stracę tylko opłaty wstępne, ale w pewnym momencie zadzwoniła do mnie firma windykacyjna i okazało się że miałam im zapłacić zaległości za 2 mies. powiedziałam że nie mam zamiaru płacić, bo nie korzystam z usług klubu. wiem, że głupio zrobiłam i olałam sprawę, trzeba było w tym momencie iść do rzecznika.. ale syn wtedy miał zaledwie 5 mies. i nie miałam za bardzo na to czasu.
          dziś dostałam nakaz sądowy, mam zapłacić tym oszustom za rok plus za usługi rzecznika P. Doroty Śliwskiej - właścicielki klubu. mam 2 tygodnie na złożenie wniosku o odwołanie i chcę zrobić wszystko co w mojej mocy żeby pani dorota nie dostała ode mnie a ni grosza. tu już nawet nie pieniędzy chodzi. czuję się tak udupiona - kuźwa, chciałam tylko wyglądać dobrze po porodzie, nikomu nic nie ukradłam, uczciwie zapłaciłam za wszystkie swoje zajęcia plus prawie 2 stówy za "zbiór administracyjny" i jeszcze mam płacić za nic. za to że oni mieli klub otwarty przez ten okres (tak jest napisane w wyroku). za dużo napisałam, ale jestem naprawdę wściekła
        • 1smerfeta1 Re: Mrs Sporty- szok!! 12.09.15, 05:35
          Bardzo proszę o treść tekstu skargi podyktowanej przez rzeczniczke praw konsumenckich.
          Niestety też naiwnie podpisałam umowę na 12 miesięcy a po 2 miesiącach dostalam kontuzji i nie mogę ćwiczyć. Nawet nie zostałam poinformowana że mam możliwość podpisania umowy na 3 miesiące, od razu zaznaczyła to co chciała i w ten sposób dałam się w to wciągnąć.
        • 14021972zf Re: Mrs Sporty- szok!! 10.02.16, 20:54

Witam,moja żona też podpisała roczny cyrograf z mrs sporty chciała poprawić kondycje po zawale "miało być w miłej atmosferze" a na dzień dzisiejszy ściga nas firma windykacyjna (telefony i ponaglenia straszenie sądem itd...) okazało sie że żona nie może tam ćwiczyć ze względów zdrowotnych(zaświadczenie od prowadzącego kardiologa)Trzeba im zapłacić 150zł Których nie zapłacimy mamy niepełnosprawna córkę i każdy grosz się liczy! 3rose podaj nam tekst skargi który podyktowała Ci rzeczniczka praw konsumenckich z góry dziękujemy nasz mail: zfila@interia.eu Pozdrawiamy

• kosiak00 Re: Mrs Sporty- szok!! 07.04.16, 19:26
          Jeżeli wciąż jesteś w posiadaniu tekstu od rzecznika praw konsumenta, proszę o wysłanie na adres e-mail: kszpila@op.pl Z góry dziękuję. Podpisałam z nimi umowę w listopadzie 2015 roku, córa chodzi do nich aż do teraz (wciąż płacę), w ciągu tych 4 miesięcy zdiagnozowano u niej chorobę tarczycy, dietetycy z klubu nie mają pojęcia jak ją prowadzić do tego brak im kompetencji, wielokrotnie zdażyło się tak że zapomnieli że mają z córką spotkanie... niestety podpisałam umowę na 12 miesięcy a pomimo choroby odmawiają jej rozwiązania ... może macie jakieś rady ? Co robić ? Jak skutecznie za przeproszeniem ich udu**pić i się od nich uwolnić ? To miesięczne 169 zł wolałabym poświęcić na profesjonalnego klinicznego dietetyka, bo dzieciak się męczy a choroba pogłębia.
        • hanelka100 Re: Mrs Sporty- szok!! 25.04.16, 22:04
          Ja również bardzo proszę o treść tekstu skargi. Jestem kolejną naiwną, która podpisała tę ferelną umowę... Mam kontuzję miednicy, lekarz i rehabilitant stanowczo zabraniają mi forsownych ćwiczeń, a tu wygląda na to, że będę musiała płacić jeszcze kilka miesięcy. sic! Jak możesz jakoś pomóc, coś podpowiedzieć i podzielić się wiedzą co robić, żeby zawalczyć o swoje, to proszę o info. na maila hmikolajczyk@poczta.onet.pl. Dziękuję!
        • bea78.0 Re: Mrs Sporty- szok!! 23.10.16, 23:46
          Czesc,
          rowniez jestem oszukana mam zwolnienie lekarskie a odezwala sie do mnie firma windykacyjna. Prosze wyslij mi tekst od rzeczniczki rowniez wysle do Warszawy, informuj mnie czy cos udalo sie wskurac gdzie jeszcze bedziemy pisaly, ja rowniez poradze sie prawnika i dam znac
          beatak78@o2.pl pozdrawiam
        • 2zrozpaczona2 Re: Mrs Sporty- szok!! 09.02.18, 14:13
          Witam, jeśli jest taka możliwość, bardzo proszę o tekst skargi podyktowanej przez rzecznika praw konsumenckich na mail alexa.mlynczak@gmail.com
          Dałam się głupio nabrać i również podpisałam cyrograf, teraz mam problem ale nie zamierzam poddać się bez walki, proszę o pomoc.
    • magda_1122 Re: Mrs Sporty- odradzam! 06.11.15, 12:34
      Ja również zdecydowanie odradzam ten klub !
      Jest to oszukiwanie ludzi - pracownicy nie informują o tym, że członkowie podpisują UMOWĘ CYROGRAF!
      Opłaty kosmiczne za małą salkę z kilkoma śmiesznymi maszynkami. Poza tym grupa docelowa to 50+
    • mamalyga35 Re: Mrs Sporty- odradzam! 12.11.15, 14:18
      Dziewczyny, czy któraś z Was realnie gdzieś napisała. Czy udało Wam się z tą firmą wygrać. Proszę piszcie - może pomoże to innym kobietom. Mnie też dzisiaj krew zalała jak dostałam sms, o wizycie terenowej pana windykatora. Kuźwa płacę przez rok za nic, mam jedną ratę do zapłaty tylko(ostatnią), a oni straszą mnie sądami. Jestem wściekła. Mrs. Sporty w Grodzisku Mazowieckim - NIE POLECAM!!!!!
    • magik246 Re: Mrs Sporty- odradzam! 28.06.16, 16:03
      Ja tez mam z nimi problem. Tez mnie strasza...nie byłam tam ani razu, wpisowego w koncu nie wniosłam. Na tym cholernym próbnym dniu podpisałam te złodziejska umowe. Bardzo prosze o pomoc jak z nimi walczyc. Obecnie mam bardzo ciezka sytuacje finasowa i nie mam z czego zapłacic. Pozdrawiam wszystkich i dziekuje
    • fitnesswomen Re: Mrs Sporty- odradzam! 01.08.16, 15:15
      ODRADZAM Mrs Sporty w Opocznie!
      Podpisuje sie cyrograf na rok. W tej firmie ukrywa sie ceny. A wiec UWAGA na wszelkie UMOWY! Instruktorki fatalne. Zajmowaly sie fitnesem dziesiec lat temu. Zielonego pojecia nie maja jak prowadzic indywidualnie klientow pod wzgledem dietetyki. Bo nic wspolengo z dietetyka nie maja! Rzadna z nich nie ma nawet zrobionego certyfikatu Trenera Pesonalnego.
      Tam nie ma kompetentnych dietetykow o profesjonalnym podejsciu.
      Ćwiczenia sie wykonuje byle jak oby szybko i na maxa 100 % mozliwosci, ale co z tego kiedy to jest potworne nudne i robienie tego przez rok czasu wydaje sie byc kara.
      Zapiszcie sie na normalny fitnes, gdzie jest roznorodnosc zajec i trenerow, gdzie sa jasne ceny za miesieczne karnety i mozecie zrezygnoac w kazdej chwili.

Mrs Sporty w Opocznie to OSZUSCI
    • magik246 Re: Mrs Sporty- odradzam! 18.08.16, 12:53
      Witam serdecznie, bardzo prosze o tekst podyktowany przez rzecznika praw konsumenkich. Nie skorzystałam u nich z zajec ani razu wpisowego nie wpłacilam tylko nieopatrznie podpisałam te złodziejska, bandycka umowe. i co? mam im zapłacic prawie 1000 zł!!!!! Pytam sie za co??? Jeszcze raz prosze o pomoc. Serdecznie pozdrawiam. Moj adres mailowy charuba.malgorzata@gmail.com
      • mysia1919 Re: Mrs Sporty- odradzam! 08.09.16, 15:06
        A ja właśnie jestem mamiona do zapisu. Odrzuciła mnie roczna umowa i kwota 170 zł ( bez złotówki) lub 3 mies za 189 zł ale płatna z góry za 3 mies. Pani z lekkim zażenowaniem przedstawiała mi warunki umowy. Cóż. Na razie spodobały mi się łatwe ćwiczenia, ale efektu schudnięcia chyba nie ma co szybko oczekiwaç z uwagi na krótki czas tych 3 okrążeń. Z drugiej strony nie przeforsowywanie się jest dla grubasków ok. Ale ja rok nie wytrwam więc nie podpisuję. A na 3 mies za pomad 200 zł ( z opłatami man ipulacyjno administracyjnymi) siè nie piszę
    • ewa2000 Re: Mrs Sporty- odradzam! 06.02.17, 09:08
      Cóż, nic ująć, nic dodać.
      Ćwiczą osoby w róznym wieku, o róznym stopniu zaawansowania, jedne zdrowsze inne mniej. Wiem, ze bardzo trudno wypośrodkować, ale wtedy trzeba uczciwie postawić sprawę: klub jest dla młodych i sprawnych lub starszych i mniej wysportowanych, albo szukac kompromisu.
      Osoby prowadzące zajęcia nie mają tej umiejętności, co więcej odnoszę wrażenie, ze chcą odwalić swoje i iść do domu.
      Jeżeli klub ma spełniac swoje zadania to instruktorki trzeba by posłac na kurs.... dobrego wychowania i empatii. NIE wolno nie doceniac starań osób ćwiczących a tym bardziej robić sobie jaj z ich nieporadności, figury, kondycji. To nie jest klub mistrzów sportu. Powiem więcej, każdy czegoś nie umie, z każdego można kpic, każdego ośmieszyć. W porównaniu z mistrzem olimpijskim KAŻDA pani instruktorka jest "pierdołą" i mozna ja obśmiać.
      Ponadto przebywanie na terenie maleńkiego klubiku osób postronnych jest co najmniej problematyczne.
      Tzw. "pomiary" na oczach innych ćwiczących a potem głosne komentowanie postępów lub ich braków - nietaktowne i niekulturalne.
      Wózki z dziećmi w sali z cwiczącymi - niebezpieczne i może przeszkadzać innym.
      Szatnia mikroskopijnych rozmiarów tuż przy wc i pryszniicu - krępujące dla wszystkich.
      Pomysł fajny, wykonanie na dwóję, a szkoda, zwlaszcza, ze element pazerności właściciela też nie jest bez znaczenia.
    • serciocha Re: Mrs Sporty- odradzam! 27.04.17, 19:42
      Proszę o tekst skargi podyktowanej przez rzecznika praw konsumenckich na maila cioszka@wp.pl
      z góry dziękuje, nikomu szczerze nie polecam tej firmy, podpisuje się pod wszystkimi negatywnymi opiniami na jej temat
    • imka1 Re: Mrs Sporty- odradzam! 27.05.18, 15:07
      ODRADZAM KLUB WARSZAWA URSUS.
      Formuła ćwiczeń jest jaka jest, jednym odpowiada, innym nie.
      Jednak konieczność zawarcia umowy z możliwością wypowiedzenia dopiero po roku to bardzo wysoki wymóg. Co więcej - jeśli Wam minie rok to nie liczcie że umowa wygasa... Trzeba iść osobiście i złożyć pismo wypowiadające. W tej firmie korespondencja e-mail nie ma żadnej rangi.
      Pazerność właściciela nie zna granic. A reklamuje się jako miły osiedlowy klub, który integruje sąsiadów z osiedla. Ponoć zależy mu na relacjach, ha ha . Formalne podejście godne ZUS...
      Radzę, nie podpisujcie umowy- rok czasu to bardzo długo. Oczywiście tym naiwnym ( np. mnie) podczas podpisywania umowy obiecywano, że w razie nieprzewidzianych okoliczności "można dogadać się z właścicielem" i wcześniej rozwiązać umowę. Nie oczekiwałam tego, płaciłam przez te 12 miesięcy za nic, "w nagrodę" doliczono mi opłaty za kolejne 3 miesiące. ..
      Dziwię się że właściciel nie boi się chodzić po Ursusie...
      Abstrahując- mimo dwóch lata działalności, bardzo często w klubie pusto, widać że ten typ ćwiczeń nie wszystkim odpowiada.
    • camaretto Re: Mrs Sporty- odradzam! 15.07.18, 22:28
      O, to koszmary . Ja ćwiczę na siłowniach na zewnątrz, przez lata miałam babskie Abo 50 zł na siłowni u nas na Ursynowie (klub już nie istnieje) i czuję się "rozpuszczona". 150 to "norma , bez promocji, jak ktoś chce"pakować", tak mi się wydawało, na rok umowa to zbrodnia.
      Fe. Przenieście się na dwór, dziewczyny z Ursynowa big_grin
      Te plenerowe są za darmochę.

--
      To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile
      stare przysłowie Starożytnych Rzymian
      Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem
      • ewawzywa07 Re: Mrs Sporty- odradzam! 16.07.18, 07:56
        Plenerowe moga byc dopełnieniem. Maja duzo plusów, ale nie ma opieki trenerskiej. Tak, wiem, emama takiej nie potrzebuje, bo jest ekspertka i w tej dziedzinie, ale przeciętnej Kowalskiej czy Nowakowej przyda sie jak ktos spojrzy na sposób jej ćwiczeń.
        Z tego co niesie wieść gminna ( i inna) ten klub(ik) nie cieszy się dobra sławą. Jeszcze abonament 150-200 zł to pół biedy, ale długoterminowe umowy to juz nadużycie i podobno, piszę "podobno", bo nie widziałam marne warunki higieniczne i ciasnota. A to już dyskwalifikuje takie miejsce.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka