lukasz.1978
09.05.11, 15:48
Się pochwalę, założyłem sobie fotobloga:
lukasz78.fotolog.pl
Jestem typowym pstrykaczem, więc rewelacyjnej fotografii se nie spodziewajcie, ale bedzie sporo ujęc z Warszawy, a szczególnie z Bielan, więc zapraszam do odwiedzin :)