Dodaj do ulubionych

Apartamenty Marymoncka

29.10.14, 08:45
Inwestycja położona w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Stawy Kellera. W odległości ok. 10 minut położony jest Las Bielański, rezerwat przyrody o łącznej powierzchni 130 hektarów, który poprzez Park i Las Młociński połączony jest z Puszczą Kampinoską. Stacja Metra Słodowiec oddalona jest od inwestycji o 300 m, linie tramwajowe oraz autobusowe w bezpośrednim sąsiedztwie, ale oddzielone od budynku pasem zieleni.
www.apartamentymarymoncka.pl/
Obserwuj wątek
  • peggyolsen Re: Apartamenty Marymoncka 14.12.14, 14:29
   Chcemy kupić mieszkanie na tym osiedlu - podpisaliśmy już umowę rezerwacyjną i właśnie prawnik sprawdza dla nas umowę deweloperską.
   Chętnie wymienię opinie z kimś, kto również rozważa kupno mieszkania w tej inwestycji.
  • flydenver Re: Apartamenty Marymoncka 27.11.16, 20:13
   Szanowni Państwo,
   zbliżają się terminy odbioru mieszkań w inwestycji Apartamenty Marymoncka (WAN S.A.).
   W piątek pojechałem na budowę zweryfikować stan prac.
   Co mnie zmartwiło to niedokończona elewacja od ulicy Marymockiej (żaluzje) oraz wykonane nieprawidłowo balkony.
   Odnośnie elewacji to podobno źle zostały dokonane pomiary i rolety będą dokończone w maju 2017 roku.
   Natomiast martwi mnie historia związana z balkonami (brak dolnej opaski - dookoła balkonu zasłaniajaca wszyskie elementy mocujące oraz betonowy sufit - na wizualizacji była to aluminiowa konstrukcja z dziurami). Po rozmowie z kilkoma osobami z WAN S.A. zostałem poinformowany, że tak ma być ?! Abstrahując od zmiany przez developera standardów balkonu (na pierwszej wizualizacji były to barierki szklane) to od inwestycji, którą dumnie nazwali APARTAMENTY można wymagać czegoś więcej, a na pewno inwestycji zgodnej z wizualizacją. Tymczasem deweloper tnie koszty jak tylko można, informując jednocześnie na fb, że jest to zgodne z ustaleniami z potencjalnymi kupującymi - ja kupowałem na etapie jak nie było nawet dziury w ziemi i nikt ze mną nie czynił ustaleń odnośnie zmiany barierek na balkonie.
   W sytuacji ten poważnie zastanawiam się, czy dokonywać odbioru, który mam zaplanowany na 01.12.2016 - i tu pytanie do państwa - czy zamierzają Państwo w jakiś sposób egzekwować wykonane nieprawidłowo balkony, czy Państwo odpuszczają. Pytam, gdyż z doświadczenia wiem, iż w takich sytuacjach siłe przebicia ma więszość. Ja jako jednostka niedużo zdziałam. Z uwagi na odsyłanie mnie od jednej osoby do drugiej, mam zamiar spotkać się z członkiem zarządu będącego przy podpisaniu aktu notarialnego i wypytać o przyczynę zaistniałej sytuacji.
   Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka