Gość: Niedouczony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.05, 17:28 Witam. Czy ktoś może powiedzieć jak skonfigurwać prawidłowo DC ++? W jaki sposób sprawdzić numer podsieci? Z góry dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: krzyś Re: DC ++ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.09.05, 18:30 podaj swoje gg ,pomogę. Odpowiedz Link Zgłoś