Dodaj do ulubionych

Kurna chata

04.02.06, 23:36
Czy ktoś był w tej knajpce? Jak tam jest ? jaka atmosfera?jakie jedzonko ????
Obserwuj wątek
    • Gość: Dante Re: Kurna chata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.06, 18:04
      bardzo przyjemnie, cieplutko. Czasami mozna natrafic na wiekszy ruch...nio ale
      ogolnie to spokojnie i przyjaznie.
      Jedzonko i w ogole cennik w normie
      A na zewnatrz latem jest slicznie ^=^
      I kelnerki ladne :-P
      • eeasia Re: Kurna chata 05.02.06, 20:22
        Serdeczne dzięki :)
        Wprawdzie kelnerki to nie moja orientacja :) ale resztę w takim zobaczę :)
        Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka