eeasia 04.02.06, 23:36 Czy ktoś był w tej knajpce? Jak tam jest ? jaka atmosfera?jakie jedzonko ???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Dante Re: Kurna chata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.06, 18:04 bardzo przyjemnie, cieplutko. Czasami mozna natrafic na wiekszy ruch...nio ale ogolnie to spokojnie i przyjaznie. Jedzonko i w ogole cennik w normie A na zewnatrz latem jest slicznie ^=^ I kelnerki ladne :-P Odpowiedz Link Zgłoś
eeasia Re: Kurna chata 05.02.06, 20:22 Serdeczne dzięki :) Wprawdzie kelnerki to nie moja orientacja :) ale resztę w takim zobaczę :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś