Gość: wonder IP: *.stk.vectranet.pl 16.09.07, 00:40 Był ktoś? Na mój gust jest nieźle. Widziałem ich trezeci raz, są ok. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zaq Re: Tarnina IP: 83.1.64.* 18.09.07, 02:58 ja byłech i widziołech... i pomyślołech, że reklamołech to oni nie miołech wogólołech. A szkodołech ;) a tak swoją drogą to było gicior. świetnie. ubaw po pachy Odpowiedz Link Zgłoś
aja-1 Re: Tarnina 20.09.07, 23:37 napiszcie coś więcej o Traninie... gdzie ich można zobaczyć..?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taki siaki Re: Tarnina IP: 193.200.150.* 25.09.07, 05:28 tg,net,pl/tarnina - są detale jeszcze na Waligora.eu się pojawiają informacje dot. wystepow Odpowiedz Link Zgłoś