IP: *.stk.vectranet.pl 16.09.07, 00:40
Był ktoś? Na mój gust jest nieźle. Widziałem ich trezeci raz, są ok.
Obserwuj wątek
    • Gość: zaq Re: Tarnina IP: 83.1.64.* 18.09.07, 02:58
      ja byłech i widziołech... i pomyślołech, że reklamołech to oni nie miołech wogólołech. A szkodołech ;)

      a tak swoją drogą to było gicior. świetnie. ubaw po pachy
    • aja-1 Re: Tarnina 20.09.07, 23:37
      napiszcie coś więcej o Traninie... gdzie ich można zobaczyć..?!
      • Gość: taki siaki Re: Tarnina IP: 193.200.150.* 25.09.07, 05:28
        tg,net,pl/tarnina - są detale
        jeszcze na Waligora.eu się pojawiają informacje dot. wystepow

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka