IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.07.09, 22:22
Czy widział ktoś krzewy tarniny w okolicach Jeleniej Góry?
Obserwuj wątek
    • Gość: poiu Re: Tarnina IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.07.09, 21:26
      Jasne, że widziałem.
      Ale też zamierzam sobie nazbierac:-)))
      • Gość: Marek Re: Tarnina IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.07.09, 22:21
        Egoista!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Podziel się wiedzą!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka