Gość: Marek IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.07.09, 22:22 Czy widział ktoś krzewy tarniny w okolicach Jeleniej Góry? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: poiu Re: Tarnina IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.07.09, 21:26 Jasne, że widziałem. Ale też zamierzam sobie nazbierac:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Tarnina IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.07.09, 22:21 Egoista!!!!!!!!!!!!!!!!! Podziel się wiedzą!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś