reservoir_dog
25.10.07, 13:16
witam, czy uzytkownicy forum TG i jednocześnie Firefoxa mają normalny wygląd
forum? Od paru dni wszystko mi sie kompletnie rozjechało, literki malutkie,
wszystko powciskane gdzieś w marginesy, zupełnie nieczytelne. To tylko u mnie
czy cenralnie zostalo coś zmienione? Prosze o pomoc, dziekuję i kłaniam się :)
PS. Wszystkie inne strony wyświetlają mi sie normalnie.