Dodaj do ulubionych

Wygląd forum - Firefox

25.10.07, 13:16
witam, czy uzytkownicy forum TG i jednocześnie Firefoxa mają normalny wygląd
forum? Od paru dni wszystko mi sie kompletnie rozjechało, literki malutkie,
wszystko powciskane gdzieś w marginesy, zupełnie nieczytelne. To tylko u mnie
czy cenralnie zostalo coś zmienione? Prosze o pomoc, dziekuję i kłaniam się :)

PS. Wszystkie inne strony wyświetlają mi sie normalnie.
Obserwuj wątek
    • anrietta Re: Wygląd forum - Firefox 25.10.07, 13:35
      u mnie wszystko ok. Może coś wcisnąłeś na klawiaturze?
      • Gość: TG Re: Wygląd forum - Firefox IP: *.stk.vectranet.pl 25.10.07, 13:46
        Ja używam avanta i tą nakładkę polecam. U mnie wszystko OK:)
      • luksb Re: Wygląd forum - Firefox 25.10.07, 23:15
        na innych stronach to samo???moze jakies wirusy???Zrób gruntownego skana
    • Gość: tar Re: Wygląd forum - Firefox IP: *.prokom.pl 25.10.07, 13:58
      u mnie na FF wszystko po staremu - ok :)
      • reservoir_dog Re: Wygląd forum - Firefox 25.10.07, 14:32
        no to może ktos kumaty pomoże? Probowalem już chyba wszystkich ustawień (wygląd,
        kodowanie itp)w FF i efekt żaden

        popatrzcie jaki mam bajzel na ekranie :(

        [URL=img523.imageshack.us/my.php?image=clipboard01ov3.jpg][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/2084/clipboard01ov3.th.jpg[/IMG][/URL]

        • reservoir_dog Re: Wygląd forum - Firefox 25.10.07, 14:34
          coś link nie dziala może ten

          [URL=imageshack.us][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/96/clipboard01dj1.jpg[/IMG][/URL]
          • Gość: lol Re: Wygląd forum - Firefox IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.07, 18:02

            [URL=img85.imageshack.us/img85/96/clipboard01dj1.jpg[/URL]
        • Gość: dejff Re: Wygląd forum - Firefox IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.07, 17:57
          której wersji FF używasz ??
          mnie się po przedostatniej aktualizacji niektóre strony również wykrzaczały..
          już jest ok mam FF 2.0.0.8
          narzedzia-opcje-zaawansowane-aktualizacja-wyświetl historię aktualizacji
          albo
          pomoc- o programie mozzila firefox

          popraw ten link ;p ;p ;p
    • reservoir_dog Re: Wygląd forum - Firefox 30.10.07, 11:29
      oj te komputery....jak nagle się spiep....tak sie naprawiło. wreszcie "widzę"
      normalnie :) Może to była kara administratora? ;)

      Pozdrawiam tarnogórzan
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka