Gość: pieprz IP: *.ticom.pl 07.10.08, 20:34 czy gdzies w TG mozna kupic duza czapke, cos a la to allegro.pl/item451093351_czapka_duza_gruba_zimowa_czarna.html i po ile mniej wiecej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
oryginal23 Re: duże czapki w TG 07.10.08, 23:19 Poproś mamę lub babcię,zrobią Ci taką na drutach. 23. PS.Czy to czapki dla ludzi z wodogłowiem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seven Re: duże czapki w TG IP: *.ticom.pl 08.10.08, 18:18 nie, ze stylem. a wracając do tematu to nie mam pojęcia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek nocą Re: duże czapki w TG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.08, 00:30 Taki,że nikt normalny nie włoży tego na głowę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wodnik Re: duże czapki w TG IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.08, 17:04 prawie takie nosi Pepek i Sznajder! ale im wolno !!! to są dwa wzorce nedługo trafią do takiej miejscowości pod Paryżem tam ich miejsce!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cieplaaaa Re: duże czapki w TG IP: *.ticom.pl 09.10.08, 15:30 widzę, że Tg coraz bardziej małomiasteczkowe i zacofane się robią. dobrze, że już tu nie mieszkam. w każdym razie w Krakowie przy ulicy Jaworskiej znajdziesz duży wybór czapek i kapeluszy - myślę, że znajdziesz tam podobny. Odpowiedz Link Zgłoś
oryginal23 Re: duże czapki w TG 09.10.08, 23:08 Faktycznie dobrze,że już tutaj nie mieszkasz,a zaszczyciłaś swoją obecnością gród Kraka.Wiesz teraz nie tylko jakie czapki należy nosić,ale i gdzie je kupować. Pozdrów Smoka Wawelskiego i uważaj na Lajkonika bo to kawał zacofanego suk..syna. 23. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Re: duże czapki w TG IP: 212.244.210.* 23.10.08, 09:12 Faktycznie niezłe z was prymitywy. Też chce kupić taką czapke. Jest boska:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aqq Re: duże czapki w TG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.08, 09:46 Włóż sobie wiadro na głowę,będziesz jeszcze"ciekawiej"wyglądał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kim Re: duże czapki w TG IP: *.gprs.plus.pl 23.10.08, 22:29 Można taką nabyc w H&M :))) Są piękne, ja już taka mam :))) Odpowiedz Link Zgłoś
oryginal23 Re: duże czapki w TG 23.10.08, 23:04 W takim razie zimą połowa populacji młodych ludzików będzie paradowała w takich czapeczkach. 23. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kielonek Re: duże czapki w TG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.08, 00:58 A potem człowiek patrzy i myśli,że ma delirium. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kokiecik/ kotlecik Re: duże czapki w TG IP: *.xdsl.centertel.pl 26.10.08, 15:52 nie kupuj takiej mycki- brzydka. deformuje cala sylwetke i jest ciezka doslownie. buzka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TY2 Re: duże czapki w TG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.08, 16:24 W jaki sposób czapka może deformować całą sylwetkę? Odpowiedz Link Zgłoś
chemiczny_brat Re: duże czapki w TG 26.10.08, 20:33 czapa niezła ale już takiej nie kupię bo faktycznie po tej REKLAMIE rękodzieła pół miasta będzie w takich chodzić :) a kasicaa śpi Odpowiedz Link Zgłoś
oryginal23 Re: duże czapki w TG 26.10.08, 21:27 Ja już zgłaszam akces do tej drugiej połowy. 23. Odpowiedz Link Zgłoś