Dodaj do ulubionych

duże czapki w TG

IP: *.ticom.pl 07.10.08, 20:34
czy gdzies w TG mozna kupic duza czapke, cos a la to
allegro.pl/item451093351_czapka_duza_gruba_zimowa_czarna.html i po
ile mniej wiecej?
Obserwuj wątek
    • oryginal23 Re: duże czapki w TG 07.10.08, 23:19
      Poproś mamę lub babcię,zrobią Ci taką na drutach.
      23.
      PS.Czy to czapki dla ludzi z wodogłowiem?
    • Gość: seven Re: duże czapki w TG IP: *.ticom.pl 08.10.08, 18:18
      nie, ze stylem.
      a wracając do tematu to nie mam pojęcia
      • oryginal23 Re: duże czapki w TG 08.10.08, 22:20
        A jaki to styl?
        23.
        • Gość: marek nocą Re: duże czapki w TG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.08, 00:30
          Taki,że nikt normalny nie włoży tego na głowę.
          • Gość: wodnik Re: duże czapki w TG IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.08, 17:04
            prawie takie nosi Pepek i Sznajder! ale im wolno !!! to są dwa
            wzorce nedługo trafią do takiej miejscowości pod Paryżem tam ich
            miejsce!!
    • Gość: cieplaaaa Re: duże czapki w TG IP: *.ticom.pl 09.10.08, 15:30
      widzę, że Tg coraz bardziej małomiasteczkowe i zacofane się robią. dobrze, że
      już tu nie mieszkam. w każdym razie w Krakowie przy ulicy Jaworskiej znajdziesz
      duży wybór czapek i kapeluszy - myślę, że znajdziesz tam podobny.
      • oryginal23 Re: duże czapki w TG 09.10.08, 23:08
        Faktycznie dobrze,że już tutaj nie mieszkasz,a zaszczyciłaś
        swoją obecnością gród Kraka.Wiesz teraz nie tylko jakie czapki
        należy nosić,ale i gdzie je kupować.
        Pozdrów Smoka Wawelskiego i uważaj na Lajkonika bo to kawał
        zacofanego suk..syna.
        23.
        • Gość: anonim Re: duże czapki w TG IP: 212.244.210.* 23.10.08, 09:12
          Faktycznie niezłe z was prymitywy. Też chce kupić taką czapke. Jest
          boska:)
          • Gość: Aqq Re: duże czapki w TG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.08, 09:46
            Włóż sobie wiadro na głowę,będziesz jeszcze"ciekawiej"wyglądał.
            • Gość: Kim Re: duże czapki w TG IP: *.gprs.plus.pl 23.10.08, 22:29
              Można taką nabyc w H&M :))) Są piękne, ja już taka mam :)))
              • oryginal23 Re: duże czapki w TG 23.10.08, 23:04
                W takim razie zimą połowa populacji młodych ludzików będzie
                paradowała w takich czapeczkach.
                23.
                • Gość: kielonek Re: duże czapki w TG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.08, 00:58
                  A potem człowiek patrzy i myśli,że ma delirium.
    • Gość: kokiecik/ kotlecik Re: duże czapki w TG IP: *.xdsl.centertel.pl 26.10.08, 15:52
      nie kupuj takiej mycki- brzydka. deformuje cala sylwetke i jest
      ciezka doslownie. buzka
      • Gość: TY2 Re: duże czapki w TG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.08, 16:24
        W jaki sposób czapka może deformować całą sylwetkę?
        • chemiczny_brat Re: duże czapki w TG 26.10.08, 20:33
          czapa niezła ale już takiej nie kupię bo faktycznie po tej REKLAMIE
          rękodzieła pół miasta będzie w takich chodzić :)

          a kasicaa śpi
          • oryginal23 Re: duże czapki w TG 26.10.08, 21:27
            Ja już zgłaszam akces do tej drugiej połowy.
            23.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka