malinka8619
11.11.08, 19:46
Wiem, że do świąt jeszcze jest trochę czasu, ale to dobrze, bo może ktoś w końcu zauważy, że nasz "ryneczek" w święta jest zaniedbany... Fakt, że mamy choinkę nie znaczy, że jest ozdobą centrum miasta... fatalne ozdoby ze styropianu, jednokolorowe błękitne lampki od "pasa" choinki w górę, na tę choinkę miasto pewnie "szporuje" przez cały, długi rok...Nie wydaje się wam, że raz w roku miasto mogłoby się bardziej postarć i postawić choinkę jaka zasługiwałaby na postawienie jej na rynku? Takiej kolorowej, i jeśli juz szkoda kasy na kolorowe bombki, to mogliby zastąpić je plastikowymi...W końcu jeśli miasta nie stać na kilka kompletów kolorowych lampek to może niech nie stawia takiego " nagiego krzaczka" w centrum...