14.04.21, 02:11
Czy ktoś może mi powiedzieć co mówi SV o zapinaniu koszuli? Czy koszulę należy zapinać od góry czy od dołu? Czasem trzeba się przebierać wśród ludzi i nie chciałbym wyjść na niewychowanego gbura łamiącego zasady SV. No i kolejny problem, czy najpierw zapinamy guziki przy rękawach, czy rękawy zapinamy na końcu? Nie wiem także czy SV zaleca zapinać najpierw lewy rękaw a potem prawy, czy też może na odwrót? Poratujcie mnie biednego.

S.
Obserwuj wątek
        • horpyna4 Re: Koszula 14.04.21, 09:17
          Uśmiałam się, ale też nasunęło mi się pewne skojarzenie. Otóż jak kot złapie ptaka i zaczyna go wtrajać, to najpierw go rozdziera. Inaczej robią to koty europejskie, a inaczej amerykańskie - jedne zaczynają od góry, drugie od dołu, tylko już nie pamiętam, które jak. Niewątpliwie zasady kociego SV zależą od kontynentu...
          • snajper55 Re: Koszula 14.04.21, 12:52
            horpyna4 napisała:

> Uśmiałam się, ale też nasunęło mi się pewne skojarzenie. Otóż jak kot złapie pt
            > aka i zaczyna go wtrajać, to najpierw go rozdziera. Inaczej robią to koty europ
            > ejskie, a inaczej amerykańskie - jedne zaczynają od góry, drugie od dołu, tylko
            > już nie pamiętam, które jak. Niewątpliwie zasady kociego SV zależą od kontynen
            > tu...

A może jedne są po prostu niewychowane i nie wiedzą jak się zachować? Obstawiam, że to te amerykańskie. big_grin

S.
    • bene_gesserit Re: Koszula 14.04.21, 18:59
      U znawcy s-v polecają zwykle zapinanie tylko kilku guzików, tych od dołu. Reszta pozostaje niezapięta, eksponując szwedzki dywan i najlepiej bardzo rzucającą się w oczy złotą - w ostateczności tombakową - biżuterię męską.
      • lumeria Re: Koszula 14.04.21, 19:14
        No fakt, lato się zbliża i można nie zapinać koszuli, niniejszym eksponując futerko..

Ale wtedy trzeba stosować włosing. Znasz się Snajper, czy trzeba Cie douczyć?
        • snajper55 Re: Koszula 17.04.21, 02:55
          lumeria napisała:

> No fakt, lato się zbliża i można nie zapinać koszuli, niniejszym eksponując fut
          > erko..
          >
          > Ale wtedy trzeba stosować włosing. Znasz się Snajper, czy trzeba Cie douczyć?

Obawiam się że trzeba mnie douczyć. smile

S.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka