Dodaj do ulubionych

Zima w Danii

24.08.05, 14:35
Mam pytanie jaka jest pogoda w Danii w listopadzie/grudniu ? Czy baaaardzo
jest zimno? Masa sniegu itp.. Zimniej niz w Polsce? Pozdro..
Obserwuj wątek
    • byhanya Re: Zima w Danii 24.08.05, 19:42
      zalezy gdzie w danii i zalezy gdzie w polsce...
      zima w danii zaczybn sie tak naprawde dopiero w styczniu. ogolnie jest cieplej.
      w listopadzie/grudniu pada deszcz i jest szaroburo.
      • thorgalla Re: Zima w Danii 24.08.05, 21:33
        I wieje jak cholera,to gorsze od mrozu bo przenika cie do szpiku kosci.
        Im blizej moza tym gorzej.
        • fri_ex Re: Zima w Danii 25.08.05, 11:24
          bywa roznie, najczesciej deszczowo, czasami wieje, od czasu do czasu mocniej
          statystycznie okolo 20 listopada przez tydzien pada snieg, swieta najczesciej
          mokre ale moze byc przymrozek i troche pruszyc sniezek
          na zachodnim wybrzezu Danii (Kopenhaga lezy na wyspie, ktora przypadkowo nalezy
          do Danii) od morza polnocnego wieje, zawsze wieje, w zime wiatr troszke
          chlodniejszy, ogolnie to kraj morski, klimat wilgotny ale lagodny, mowi sie, ze
          w Danii sa dwie pory roku, biala zima i zielona zima
          ogolnie pogada podobna jak w Szczecinie
          • byhanya Re: Zima w Danii 25.08.05, 15:52
            ciekawa jestem skad ten przypadek, ze kopenhaga nalezy do danii????
            • fri_ex Re: Zima w Danii 26.08.05, 08:32
              pewnie gdzies od wikingow ale faktem jest, ze wysepka nalezy do danii, dania to
              jutlandia, reszta to wyspy do niej nalezace, czy to ci sie podoba czy nie
              • byhanya Re: Zima w Danii 26.08.05, 11:48
                hmmmmm dania byla i obecna norwegia i obecna szwecja..... wiec nie wiem skad to
                za dania to jutlandia....
                no tak jyder wszystko wymysla.....
                • byhanya Re: Zima w Danii 26.08.05, 19:08
                  a co do jutlandii o ktorej czesci mowisz , ze jest tak dunska....???
      • trenejro7 Re: Zima w Danii 26.08.05, 15:29
        Środkowa częś Płw. Jutlandzkiego.. jade tam do pracy na choinki.. :-) i w
        zwiazku z tym zastanawiam sie czy zainwstowac w jakies ekstra cieple ciuchy..
        Pozdro..
        • fri_ex Re: Zima w Danii 29.08.05, 13:44
          ekstra nie musisz, tam nie ma syberyjskich mrozow ale, ze czesto wieje wiatr od
          zachodu, to bardzo przydatna jest ciepla kurtka z kapturem, nie przepuszczajaca
          wiatru i deszczu, to wazne
          a gdzie bedziesz ?
          mozesz napisac na maila, wszyscy o tym nie musza wiedziec jesli nie chcesz

          • trenejro7 Re: Zima w Danii 29.08.05, 14:24
            bede nie daleko od Kolding, bardziej na zachód.... thx za info..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka