Dodaj do ulubionych

Karma butchers

25.09.20, 18:52
Ostatnio moje koty zaczęły gardzić saszetkami. Zazwyczaj kupuję im Feliksa mu shebę. Kupiłam puszki butchers na wypadek gdybym z powodów zdrowotnych nie mogła odnowić zapasów. Nadeszła taka chwila i moje koty wręcz rzuciły się na tą karmę, wciągają do ostatniego kawałka choć ostatnio zostawiały połowę mokrej i Franek po nich dojadał.. on jest jak odkurzacz
Obserwuj wątek
    • mysiulek08 Re: Karma butchers 25.09.20, 19:03
      a dziwisz sie ? przeciez to zupelnie inna jakosc smile

[iSkład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (40% z czego kurczak 50%, indyk 50%, świeże mięso 59%) minerały.][/i]

zdrowotnie przejsciowo mam nadzieje?
                • barba50 Re: Karma butchers 26.09.20, 11:58
                  U mnie ta karma jest na indeksie sad Potwornie śmierdzi. W ogóle wszystkie karmy nie pachną fiołkami, ale tej mąż nie trawi. Ma niestety bardzo wyczulony węch. A i ja niezbyt lubię. Poza tym od dość dawna nie kupuję 400 g puszek, bo tak niestety jest, że gusta smakowe siedmiu gardeł są różne. Często żongluję różnymi miseczkami i podstawiam pod różne pyski takie o których wiem, że są chętniej pochłaniane. Wiem, wiem - to jest skrzywienie. Psychiczne http://emots.yetihehe.com/1/bezradny.gif
                  • babcia47 Re: Karma butchers 26.09.20, 14:35
                    W paczkach Feliksa i sheby zazwyczaj jest pomieszanie smakowe. Moje pi tym jak zaspokoją pierwszy głód robią samebtanuec przy miseczkach by sprawdzić czy w innej nie ma czegoś lepszego😹. Niestety ostatnio wogóle olały mokrą karmę. Czasem im się tak zdarza. Zdziwiło mnie że na tą się tak rzuciły choć miałam ją jako żelazny zapas i kupiłam bez przekonania żeby była

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka