Dodaj do ulubionych

Odwróc tabelę

10.04.14, 18:15
Polska na czele: www.forbes.pl/polska-ma-najgorszy-transport-w-unii-europejskiej,artykuly,174685,1,1.html
Obserwuj wątek
    • old.bear Re: Odwróc tabelę 10.04.14, 18:22
      Nie może być 111 Przecież budowa autostrad śmiga, Pendolino kupione a i lotniska niedługo będą nieomal w każdej gminie. Ten ranking to krecia robota określonych sił i próba zdyskredytowania naszych rządów które robią wszystko żeby żyło nam się lepiej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka