12.10.20, 09:06
Czyli , uzywajac znanego cytatu, "durnia mamy za prezydenta"

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26389809,duda-odniosl-sie-do-wpisu-o-oposie-i-znow-zaliczyl-wpadke-przepraszam.html#s=BoxOpImg8
Obserwuj wątek
    • a000000 Re: PAD 12.10.20, 09:35
      Magiel. Ty Mario jesteś tak doskonała, że nigdy w życiu byś błędu nie zrobiła....
      I nieważne czy to pisał urzędnik czy prezydent.... każdy czasem się myli.
      • maria421 Re: PAD 12.10.20, 10:04
        a000000 napisała:

> Magiel. Ty Mario jesteś tak doskonała, że nigdy w życiu byś błędu nie zrobiła.
        > ...
        > I nieważne czy to pisał urzędnik czy prezydent.... każdy czasem się myli.

Azerko, czy nie rozumiesz ze tu wcale nie chodzi o to, czy PAD sie pomylil odnosnie zwierzatka czy nie?
        Nikt od prezenta wiedzy zoologicznej nie wymaga, ja tez nie.
        • jureek Re: PAD 12.10.20, 11:07
          maria421 napisała:

> Azerko, czy nie rozumiesz ze tu wcale nie chodzi o to, czy PAD sie pomylil odno
          > snie zwierzatka czy nie?
          > Nikt od prezenta wiedzy zoologicznej nie wymaga, ja tez nie.

No to o co chodzi? O to, że nie pracuje 24/7, tylko tak jak każdy potrzebuje też chwili odpowczynku?
          Krytykowanie kogoś w kontekście tego, jak dysponuje wolnym czasem?
          Twitter, media i pożal się boże opozycja grzeją się tematem jakiego "oposa" (sam nie wiem, co to jest), jakby nie było poważnych publicznych spraw, za które można prezydenta skrytykować - to jest dopiero durnota
          • maria421 Re: PAD 12.10.20, 11:19
            jureek napisał:

> No to o co chodzi? O to, że nie pracuje 24/7, tylko tak jak każdy potrzebuje te
            > ż chwili odpowczynku?
            > Krytykowanie kogoś w kontekście tego, jak dysponuje wolnym czasem?
            > Twitter, media i pożal się boże opozycja grzeją się tematem jakiego "oposa" (sa
            > m nie wiem, co to jest), jakby nie było poważnych publicznych spraw, za które m
            > ożna prezydenta skrytykować - to jest dopiero durnota

Nikt nie wymaga od prezydenta pracy 24/7 tylko poszanowania dla powagi urzedu jaki sprawuje.

• jureek Re: PAD 12.10.20, 11:33
              maria421 napisała:

> Nikt nie wymaga od prezydenta pracy 24/7 tylko poszanowania dla powagi urzedu j
              > aki sprawuje.

Aha. Powaga urzędu. Czyli do ubikacji tylko w krawacie? A w internecie tylko o wskaźnikach wzrostu gospodarczego, a o zwierzątkach już nie wolno?
              • maria421 Re: PAD 12.10.20, 11:43
                jureek napisał:

> Aha. Powaga urzędu. Czyli do ubikacji tylko w krawacie? A w internecie tylko o
                > wskaźnikach wzrostu gospodarczego, a o zwierzątkach już nie wolno?

W internecie tylko oficjalnie, zadnych pogaduszek z "Lesnymi Ruchadlami", zadnych polemik, zadnych glupot.
                • jureek Re: PAD 12.10.20, 12:08
                  maria421 napisała:

> W internecie tylko oficjalnie, zadnych pogaduszek z "Lesnymi Ruchadlami", zadny
                  > ch polemik, zadnych glupot.

"leśne ruchadło" to rzeczywiście było naruszenie powagi, ale żeby nie móc w internecie pogadać o zwierzątkach, to moim zdaniem przesadne ubezwłasnowolnienie
                  • maria421 Re: PAD 12.10.20, 13:04
                    jureek napisał:

> "leśne ruchadło" to rzeczywiście było naruszenie powagi, ale żeby nie móc w int
                    > ernecie pogadać o zwierzątkach, to moim zdaniem przesadne ubezwłasnowolnienie

Gdyby napisal tylko "opos" i na tym skonczyl, nie byloby sprawy. Ale on ciaglal dalej i pisal o "oposycji". Duren.
                    • astra18 Re: PAD 12.10.20, 13:17
                      maria421 napisała:

> jureek napisał:
                      >
                      > > "leśne ruchadło" to rzeczywiście było naruszenie powagi, ale żeby nie móc
                      > w int
                      > > ernecie pogadać o zwierzątkach, to moim zdaniem przesadne ubezwłasnowolni
                      > enie
                      >
                      > Gdyby napisal tylko "opos" i na tym skonczyl, nie byloby sprawy. Ale on ciaglal
                      > dalej i pisal o "oposycji". Duren.

Ty naprawdę nie masz większych problemów. A spuentowanie hejtu akurat adekwatne do "powagi" niektórych z opozycji.
                      • maria421 Re: PAD 12.10.20, 13:23
                        astra18 napisał:

> Ty naprawdę nie masz większych problemów. A spuentowanie hejtu akurat adekwatne
                        > do "powagi" niektórych z opozycji.

Ja, Bogu dzieki, nie mam dzisiaj wiekszych problemow :-)
                        Poza tym, ja nie jestem prezydentem kraju ktory ma problemy.
                        • astra18 Re: PAD 12.10.20, 13:34
                          maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                          >
                          > > Ty naprawdę nie masz większych problemów. A spuentowanie hejtu akurat ade
                          > kwatne
                          > > do "powagi" niektórych z opozycji.
                          >
                          > Ja, Bogu dzieki, nie mam dzisiaj wiekszych problemow :-)

No właśnie widzę, takie pierdoły wprawiają cię w oburzenie

> Poza tym, ja nie jestem prezydentem kraju ktory ma problemy.
                          • maria421 Re: PAD 12.10.20, 15:40
                            astra18 napisał:

> No właśnie widzę, takie pierdoły wprawiają cię w oburzenie

Raczej zazenowanie, bo w przeciwienstwie do wyborcow Dudy zachowalam jeszcze ostrosc oceny.

• astra18 Re: PAD 12.10.20, 16:55
                              maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                              >
                              > > No właśnie widzę, takie pierdoły wprawiają cię w oburzenie
                              >
                              > Raczej zazenowanie, bo w przeciwienstwie do wyborcow Dudy zachowalam jeszcze os
                              > trosc oceny.

Tak, szczególnie to widać po "problemie" jakim się zajęłaś w tym wątku.
                              >
                              • maria421 Re: PAD 12.10.20, 18:11
                                astra18 napisał:

>
                                > Tak, szczególnie to widać po "problemie" jakim się zajęłaś w tym wątku.
                                > >

Dla Ciebie kiedys problemem bylo wejscie Komorowskiego na krzeslo, choc na zadne krzeslo nie wchodzil.
                                • a000000 Re: PAD 12.10.20, 19:32
                                  maria421 napisała:

> Dla Ciebie kiedys problemem bylo wejscie Komorowskiego na krzeslo, choc na zadn
                                  > e krzeslo nie wchodzil.

było znacznie gorzej..... wszedł z butami na fotel marszałka sejmu w parlamencie Japonii.....
                                  • maria421 Re: PAD 12.10.20, 19:49
                                    a000000 napisała:

> było znacznie gorzej..... wszedł z butami na fotel marszałka sejmu w parlamenci
                                    > e Japonii.....

To jest nieprawda. Na zaden fotel nie wchodzil, wszedl na stopien podium :

www.youtube.com/watch?v=7h_esvf-jtM
                                    Obejrzyj i nie powielaj klamstw.
                                    • a000000 Re: PAD 13.10.20, 09:04
                                      maria421 napisała:

> To jest nieprawda. Na zaden fotel nie wchodzil, wszedl na stopien podium :
                                      >
                                      > www.youtube.com/watch?v=7h_esvf-jtM
                                      > Obejrzyj i nie powielaj klamstw.

to dlaczego obecny tam Japończyk zareagował gwałtownie? Nie jest to "stopień" na którym Marszałek - speaker prowadzi obrady? i siedzi "po japońsku".
                                      • maria421 Re: PAD 13.10.20, 09:21
                                        a000000 napisała:
                                        >
                                        > > www.youtube.com/watch?v=7h_esvf-jtM
                                        > > Obejrzyj i nie powielaj klamstw.
                                        >
                                        > to dlaczego obecny tam Japończyk zareagował gwałtownie? Nie jest to "stopień" n
                                        > a którym Marszałek - speaker prowadzi obrady? i siedzi "po japońsku".

Na sali widac KRZESLA, a Ty wymyslasz ze marszalek tam siedzi "po japonsku"? I to w tak duzej odleglosci od mikrofonu?
                                        Sprawa juz jest dawno wyjasniona, Komorowski wszedl na podest ktory sluzy do robienia zdjec ludziom ustawionym w dwoch rzedach- jeden wyzej, na podescie, drugi nizej . Tak to wyglada :

https://tvn24.pl/najnowsze/cdn-zdjecied41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e-zdjecia-przekazane-dziennikarzom-przez-biuro-prasowe-prezydenta-3787544/alternates/LANDSCAPE_840

• a000000 Re: PAD 13.10.20, 09:45
                                          maria421 napisała:

> Na sali widac KRZESLA, a Ty wymyslasz ze marszalek tam siedzi "po japonsku"? I
                                          > to w tak duzej odleglosci od mikrofonu?

wlazłam na strony japońskie. I wydaje się, że masz rację. Spiker siedzi wyżej, a miejsce o którym mówimy to mównica dla posłów, mówią na stojąco. Po co to podium??? Do zdjęć? to by było dziwne.
                                          Obejrzałam kawałek obrad - wszyscy grzeczni, ukłony, nikt nie przeszkadza.... słuchają. Ciekawe, czy to prawdziwy obrazek, czy wybrany wizerunkowo.

• a000000 Re: PAD 12.10.20, 14:39
                    jureek napisał:

> "leśne ruchadło" to rzeczywiście było naruszenie powagi,

a w czym to nieszczęsne leśne ruchadło jest gorsze od a000000 czy Maria421 ?????????????????? Przecież to coś na podobieństwo nazwiska... takie netowe pseudo.
                    Maria gadała z ogolonymi jajkami, więc nie powinna się gorszyć, że ktoś inny gadał z ruchadłem.
                    Zwłaszcza, że ruchadło to rodzaj pługa, pojecie rolnicze.

sjp.pwn.pl/doroszewski/ruchadlo;5493544.html
                    • jureek Re: PAD 12.10.20, 14:47
                      a000000 napisała:

> Zwłaszcza, że ruchadło to rodzaj pługa, pojecie rolnicze.
                      >
                      > sjp.pwn.pl/doroszewski/ruchadlo;5493544.html

Tak, tak, a kutas to takie zakończenie staropolskiej mycki. Zaś "seba sra do chleba" to też tylko taki niewinny nick.
                      Piękne szpagaty robisz, nie ma co.
                      • a000000 Re: PAD 12.10.20, 17:28
                        jureek napisał:

> Tak, tak, a kutas to takie zakończenie staropolskiej mycki.

raczej ozdobny wisior u pasa, taki pomponik frędzlowaty.

z wieszcza:

Woźny pas mu odwiązał, pas słucki, pas lity,
                        Przy którym świecą gęste kutasy jak kity,
                        Z jednej strony złotogłów w purpurowe kwiaty,
                        Na wywrót jedwab czarny, posrebrzany w kraty;
                        Pas taki można równie kłaść na strony obie,
                        Złotą na dzień galowy, a czarną w żałobie.

a Ty masz brzydkie myśli, jeśli myślisz tak, jak ja myślę, że Ty myślisz...z tym ruchadłem ma się rozumieć.
                    • maria421 Re: PAD 12.10.20, 15:36
                      a000000 napisała:

> Maria gadała z ogolonymi jajkami, więc nie powinna się gorszyć, że ktoś inny ga
                      > dał z ruchadłem.

Maria nie jest prezydentem RP
                      • a000000 Re: PAD 12.10.20, 17:34
                        maria421 napisała:

> Maria nie jest prezydentem RP

może to i szkoda... wówczas ja bym na niej ujeżdżała.... wprawdzie kandydatką na ołtarze nie jest, jak i KAŻDY inny prezydent, ale można i się pośmiać, i krwi napsuć...
                        ubaw po pachy, moja droga... ubaw!!! Duda zrobił błąd!!!! Jak śmiał się kompromitować, tak samo jak Komor czy poprzednicy...
                        Mario, Duda jest synem TEJ ziemi, więc niech Cię nie dziwi, że czasem się zbłaźni. Ale nie jest to powód do hejtowania.
                        • maria421 Re: PAD 12.10.20, 18:05
                          a000000 napisała:
                          > może to i szkoda... wówczas ja bym na niej ujeżdżała.... wprawdzie kandydatką n
                          > a ołtarze nie jest, jak i KAŻDY inny prezydent, ale można i się pośmiać, i krwi
                          > napsuć...
                          > ubaw po pachy, moja droga... ubaw!!! Duda zrobił błąd!!!! Jak śmiał się kompr
                          > omitować, tak samo jak Komor czy poprzednicy...
                          > Mario, Duda jest synem TEJ ziemi, więc niech Cię nie dziwi, że czasem się zbłaź
                          > ni. Ale nie jest to powód do hejtowania.

Azerka, kiedy zrozumiesz ze nie chodzi o blad i ze nikt nie wymaga od Dudy wiedzy zoologicznej?

• a000000 Re: PAD 12.10.20, 19:29
                            maria421 napisała:

> Azerka, kiedy zrozumiesz ze nie chodzi o blad i ze nikt nie wymaga od Dudy wied
                            > zy zoologicznej?
                            >

no to powiedz wreszcie, o co TOBIE chodzi. Nie zwierzaczek, nie błąd.... że się odezwał do człowieka?
        • a000000 Re: PAD 12.10.20, 14:31
          maria421 napisała:

> Azerko, czy nie rozumiesz ze tu wcale nie chodzi o to, czy PAD sie pomylil odno
          > snie zwierzatka czy nie?
          > Nikt od prezenta wiedzy zoologicznej nie wymaga, ja tez nie.

no to o co chodzi? aby się pośmiać z Głowy Państwa?
            • astra18 Re: PAD 12.10.20, 16:57
              maria421 napisała:

> a000000 napisała:
              >
              > > no to o co chodzi? aby się pośmiać z Głowy Państwa?
              >
              > Sam daje do tego powody.

Ale konkretnie : jakie?skoro nie chodzi o nazwę zwierzątka, to o co chodzi?
              • maria421 Re: PAD 12.10.20, 18:07
                astra18 napisał:

> Ale konkretnie : jakie?skoro nie chodzi o nazwę zwierzątka, to o co chodzi?

Ograniczajac sie tylko do TT- chodzi o glupie komentarze.
      • astra18 Re: PAD 12.10.20, 13:15
        a000000 napisała:

> Magiel. Ty Mario jesteś tak doskonała, że nigdy w życiu byś błędu nie zrobiła.
        > ...
        > I nieważne czy to pisał urzędnik czy prezydent.... każdy czasem się myli.

Zabolało opozycję że im się odciął pisząc "oposycja" od słowa "opos".
        Naprawdę, g...burza.
        Dla niektórych to tlen do codziennego hejtu.
        • maria421 Re: PAD 12.10.20, 13:24
          astra18 napisał:

> Zabolało opozycję że im się odciął pisząc "oposycja" od słowa "opos".
          > Naprawdę, g...burza.
          > Dla niektórych to tlen do codziennego hejtu.

Sam sie podklada, duren.
          • astra18 Re: PAD 12.10.20, 13:35
            maria421 napisała:

> astra18 napisał:
            >
            > > Zabolało opozycję że im się odciął pisząc "oposycja" od słowa "opos".
            > > Naprawdę, g...burza.
            > > Dla niektórych to tlen do codziennego hejtu.
            >
            > Sam sie podklada, duren.

Nie wiedziałam że aż TAK BARDZO potrzebujesz TAKIEGO tlenu.
            To się leczy. Serio.
            • maria421 Re: PAD 12.10.20, 15:38
              astra18 napisał:

> Nie wiedziałam że aż TAK BARDZO potrzebujesz TAKIEGO tlenu.
              > To się leczy. Serio.

Zachowaj swoje telediagnozy dla siebie samej.
    • maria421 Re: PAD 13.10.20, 15:15
      A ten dalej sie wykloca na TT :

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26393143,duda-zabral-glos-ws-epidemii-i-starl-sie-z-dziennikarzem-na.html#s=BoxOpImg8

• a000000 Re: PAD 13.10.20, 17:22
        maria421 napisała:

> A ten dalej sie wykloca na TT :
        >
        > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26393143,duda-zabral-glos-ws-epidemii-i-starl-sie-z-dziennikarzem-na.html#s=BoxOpImg8
        >

A ja się nie dziwię, że Duda się wku.... Dziennikarz, osoba kształcona, powinien wiedzieć, że epidemicznie w czerwcu byliśmy w zupełnie innym świecie niż jesteśmy dziś.

• maria421 Re: PAD 13.10.20, 18:22
          a000000 napisała:

> A ja się nie dziwię, że Duda się wku.... Dziennikarz, osoba kształcona, powini
          > en wiedzieć, że epidemicznie w czerwcu byliśmy w zupełnie innym świecie niż jes
          > teśmy dziś.

Ja sie dziwie ze dziennikarz sie dziwi ze Duda mowi raz tak, a raz inaczej. Przeciez Duda krotko przed wyborami, oglosil koniec pandemii mowiac ze byl pierwszym europejskim prezydentem ktory "po pandemii" zostal zaproszony do Bialego Domu.

• a000000 Re: PAD 13.10.20, 19:23
            maria421 napisała:

> Ja sie dziwie ze dziennikarz sie dziwi ze Duda mowi raz tak, a raz inaczej.

a ja się dziwię że Ty się dziwisz że dziennikarz się dziwi że polityk mówi raz tak a raz inaczej.

Polityk nie jest wszechwiedzący, tyle wie, co mu doradcy podsuną. W czerwcu panowało powszechne przekonanie że dzięki restrykcjom wirus jest pokonany. Politycy zaczęli się przechwalać i to był błąd. Ludzie uwierzyli i rozwlekli zarazę. Z tego co widać - zaraza jest rozwleczona na całym świecie, wszędzie nastąpił gwałtowny przyrost zakażeń. Oprócz Chin - tam społeczeństwo jest zdyscyplinowane i nie lekceważy przestróg... może dlatego że tam pisiory nie rządzą, nie wiem.

Prz
            > eciez Duda krotko przed wyborami, oglosil koniec pandemii mowiac ze byl pierws
            > zym europejskim prezydentem ktory "po pandemii" zostal zaproszony do Bialego Do
            > mu.

pewien rozczochrany blondyn ogłosił na samym początku, że pandemia to pikuś.... zmienił zdanie, gdy wirus go dopadł.
            Inny blondyn o jednym loczku też lekceważył.... wirus go dopadł.... a on nadal lekceważy i się przechwala.
            Jak więc widać - politycy pewnie uważają, że okazanie jakiejkolwiek słabości czy strachu lub nawet niezdecydowania jest dla polityka czymś gorszym niż kłamstwo.

Słyszę jak politycy się przechwalają... i dziwię się, że im nie wstyd.

A już najbardziej się dziwię, że rasowy dziennikarz się dziwi, iż polityk nie jest kandydatem na ołtarze.

Nie Mario, to nie jest przyzwolenie.... to realizm. Ja nie wymagam od polityków świętości. Wymagam umiaru.

• maria421 Re: PAD 13.10.20, 19:34
              Azerka, ja sie nie dziwie ze polityk mowi raz jedno a raz drugie i ze mu dziennikarz to wytyka, bo od tego jest.

Nieustannie sie dziwie ze prezydent sie wdaje w utarczki slowne na TT.

• a000000 Re: PAD 14.10.20, 09:05
                maria421 napisała:

> Nieustannie sie dziwie ze prezydent sie wdaje w utarczki slowne na TT.

tu się zgadzamy. Też się dziwię, że jest aż tak "demokratyczny" że chce jednakowo traktować wszystkich obywateli i wdaje się w pyskówki.
              • jureek Re: PAD 14.10.20, 09:32
                maria421 napisała:

> Azerka, ja sie nie dziwie ze polityk mowi raz jedno a raz drugie i ze mu dzienn
                > ikarz to wytyka, bo od tego jest.
                >
                > Nieustannie sie dziwie ze prezydent sie wdaje w utarczki slowne na TT.

Bierze przykład z Trumpa
                • a000000 Re: PAD 14.10.20, 11:58
                  jureek napisał:

> Bierze przykład z Trumpa

i to mi się nie podoba. To nie jest pożądany wzorzec. Brak pokory to wada. Polityk musi być czujny. Przeświadczenie ze jest potężny może się skończyć biblijnie.... napotka Dawida który to niezwyciężonego Goliata z procy ustrzelił.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka