Dodaj do ulubionych

Prof. Marcin Matczak

18.02.21, 08:42
Czlowiek z kregoslupem :

marcinmatczak.pl/2021/02/17/apel-do-prezydenta-andrzeja-dudy-w-zwiazku-z-moja-nominacja-profesorska/
Obserwuj wątek
    • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 18.02.21, 08:53
      maria421 napisała:

> Czlowiek z kregoslupem :

Tak go wygina jak dziób pingwina.
      Głupek, któremu się wydaje, że ludzie nie pamiętają co pisał w necie miesiąc wstecz.

BTW - zajęło mi 10 minut aby upewnić się że na pewno wstawisz wątek o swoim ulubieńcu:)
      • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 18.02.21, 09:15
        Swoją drogą robi z ludzi głupków i , jak widać po poście założycielskim, wielu dało się nabrać.
        Złożyl pan profesór dokumenty po to aby:

- w razie odmowy bić na alarm o prześladowanych "naukowcach"
        - jak już jednak dostał zgodę na nadanie tytułu wykorzystał ten fakt do zrobienia dymu w necie:)

No tak to własnie wygląda.:)

Ubaw po pachy.
        • maria421 Re: Prof. Marcin Matczak 18.02.21, 12:53
          Astra nie ominela okazji zeby nazwac "glupkiem" profesora ktory sie PiSowi nie klania.

Wedlug Astry PiSiej logiki, zeby zostac profesorem wystarczy "dokumenty zlozyc" do kancelarii prezydenta, a jezeli sa to dokumenty po nominacje profesora prawa, to skladane sa one tylko po to, zeby w kazdym przypadku uderzyc w PiSiego prezydenta.

Zalosne....
          • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 18.02.21, 13:57
            maria421 napisała:

> Astra nie ominela okazji zeby nazwac "glupkiem" profesora ktory sie PiSowi nie
            > klania.

Mario, nie będę ci wypominać Twoich inwektyw.
            Tylko wobec tych, których poglady sie nie podziela:) Dokładnie tak, no nie???
            A głupkiem Matczak został bo sam się "naginał" jak w tańcu ciotka Regina, nawołując do pojscia na wybory o których wcześniej pisał że są niekonstytucyjne.

>
            > Wedlug Astry PiSiej logiki,

Wodę lejesz, utopisz się.

zeby zostac profesorem wystarczy "dokumenty zlozyc"
            > do kancelarii prezydenta,

Nie tak napisałam ale twoja manipulacyjna natura po raz kolejny daje o sobie znać.
            Skoro wiedział że Duda był i nadal będzie prezydentem to niby kto miałby mu tą nominację wręczać???
            Poruszaj trochę głową.

a jezeli sa to dokumenty po nominacje profesora praw
            > a, to skladane sa one tylko po to, zeby w kazdym przypadku uderzyc w PiSiego pr
            > ezydenta.
            >
            > Zalosne....

Żałosne że przestajesz rozumieć język polski.
            Powyżej wytłumaczyłam na czym ten trik tego głupka polegał.
            Taki trik dla niewybrednych:)
              • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 18.02.21, 16:39
                maria421 napisała:

> Astra, jakby Matczak pojechal do Belwederu odebrac nominacje od Dudy, to tez by
                > s sie czepiala.
                >
                Ja się czepiam? To on się "czepił".:)
                Bochatyr:)))Show dla ubogich.

• maria421 Re: Prof. Marcin Matczak 18.02.21, 18:13
                  astra18 napisał:
                  >
                  > Ja się czepiam? To on się "czepił".:)

TY sie czepiasz Matczaka za ten list, a jakby poszedl odebrac nominacje w Belwederze to bys sie czepiala ze poszedl.

> Bochatyr:)))Show dla ubogich.

Nie dziwie sie ze nie rozumiesz jego postawy. Tak wysoko PiSiory nie siegaja.

• astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 18.02.21, 19:04
                    maria421 napisała:

>
                    >
                    > TY sie czepiasz Matczaka za ten list, a jakby poszedl odebrac nominacje w Belwe
                    > derze to bys sie czepiala ze poszedl.

Głupek Matczak robi show, bo składając dokumentacje musiał liczyć się z tym od kogo miałby przyjąć nominacje,i robi z was - i z ciebie przy okazji, w trąbę. A ty jak w masło...:)

>
                    > Nie dziwie sie ze nie rozumiesz jego postawy.

Ależ doskonale rozumiem:)
                    >
                    • maria421 Re: Prof. Marcin Matczak 18.02.21, 19:48
                      Astra, znam Cie na tyle dobrze, ze juz nawet nie wymagam zebys sie zapoznala z procedura nadawania tytulu profesora.

Tylko jedno powiem- glupkiem jest ten, kto uwaza ze sam starajacy sie o taki tytul sklada "dokumenty do prezydenta".
                      • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 18.02.21, 20:50
                        maria421 napisała:

> Astra, znam Cie na tyle dobrze, ze juz nawet nie wymagam zebys sie zapoznala z
                        > procedura nadawania tytulu profesora.

Jak to dobrze że wyczytałas w Wiki:)
                        Na tyle ci wystarczy .
                        >
                        > Tylko jedno powiem- glupkiem jest ten, kto uwaza ze sam starajacy sie o taki ty
                        > tul sklada "dokumenty do prezydenta".

Nie wiem kto tak uważa, a ten który jak zwykle skorzystał ze swoich projekcji, może czuć się z lekka zażenowany/a.
                        • maria421 Re: Prof. Marcin Matczak 19.02.21, 10:23
                          Jak to kto uwaza? PiSiory uwazaja Kaczynskiego za wodza, wierza mu na slowo. Jak Kaczynski powie ze byl zamach w Smolensku, to mu jego wyznawcy wierza, jak powie ze jest niewinny wobec Birgfellnera, to tez mu wierza.
                          Ty jestes jedna z takich, co w te bzdury Kaczynskiego swiecie wierza.
                          • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 19.02.21, 12:34
                            maria421 napisała:

> Jak to kto uwaza? PiSiory uwazaja Kaczynskiego za wodza, wierza mu na slowo. Ja
                            > k Kaczynski powie ze byl zamach w Smolensku, to mu jego wyznawcy wierza, jak po
                            > wie ze jest niewinny wobec Birgfellnera, to tez mu wierza.
                            > Ty jestes jedna z takich, co w te bzdury Kaczynskiego swiecie wierza.

Ty coś dzisiaj piłaś Żabciu?:)

A temat był nastepujący:
                            >
                            > Tylko jedno powiem- glupkiem jest ten, kto uwaza ze sam starajacy sie o taki ty
                            > tul sklada "dokumenty do prezydenta".

Nie wiem kto tak uważa, a ten który jak zwykle skorzystał ze swoich projekcji, może czuć się z lekka zażenowany/a.

• maria421 Re: Prof. Marcin Matczak 19.02.21, 13:15
                              astra18 napisał:

> Ty coś dzisiaj piłaś Żabciu?:)

Nic, ale zaraz ide smazyc faworki. Chcesz troche?

> Nie wiem kto tak uważa, a ten który jak zwykle skorzystał ze swoich projekcji,
                              > może czuć się z lekka zażenowany/a.

Ten kto pisze : Złożyl pan profesór dokumenty. Czyli TY.

• astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 19.02.21, 14:35
                                maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                                >
                                > > Ty coś dzisiaj piłaś Żabciu?:)
                                >
                                > Nic, ale zaraz ide smazyc faworki. Chcesz troche?

Nie lubię ale dzięki za ofertę:)
                                >
                                > > Nie wiem kto tak uważa, a ten który jak zwykle skorzystał ze swoich proje
                                > kcji,
                                > > może czuć się z lekka zażenowany/a.
                                >
                                > Ten kto pisze : Złożyl pan profesór dokumenty. Czyli TY.

"3.5.3. Wszczęcie postępowania ws. nadania tytułu profesora
                                Postępowanie w sprawie nadania tytułu profesora jest wszczynane wyłącznie na wniosek
                                samego zainteresowanego."

> pg.edu.pl/documents/77142071/77594533/Post%C4%99powania%20w%20sprawie%20nadania%20tytu%C5%82u%20profesora%20%28przewodnik%20po%20reformie%29?.pdf

Żabciu, życzę udanych wypieków i dobrego weekendu:)
                                Bo dla kogoś chyba smażysz te faworki?

Cmok.
                                • maria421 Re: Prof. Marcin Matczak 19.02.21, 18:11
                                  Myslalam ze jednak potrafisz czytac ze zrozumieniem.
                                  To, ze postepowanie jest wszczynane na wniosek zainteresowanego, nie znaczy ze to on sklada dokumenty do prezydenta, jak Ty to napisalas.
                                  • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 19.02.21, 21:54
                                    maria421 napisała:

> Myslalam ze jednak potrafisz czytac ze zrozumieniem.
                                    > To, ze postepowanie jest wszczynane na wniosek zainteresowanego, nie znaczy ze
                                    > to on sklada dokumenty do prezydenta, jak Ty to napisalas.

A gdzie tak napisałam ,coooo?
                                    Nawet nie proszę o cytat bo żal byłoby patrzeć jak znowu siedzisz w kozim rogu:)
                                    Fantazję to ty masz, ja to wiem, ty to wiesz, społeczeństwo...:)
                                    • maria421 Re: Prof. Marcin Matczak 22.02.21, 08:33
                                      astra18 napisał:

> A gdzie tak napisałam ,coooo?
                                      > Nawet nie proszę o cytat bo żal byłoby patrzeć jak znowu siedzisz w kozim rogu:
                                      > )
                                      > Fantazję to ty masz, ja to wiem, ty to wiesz, społeczeństwo...:)

To sa TWOJE slowa :

Złożyl pan profesór dokumenty po to aby:

- w razie odmowy bić na alarm o prześladowanych "naukowcach"
                                      - jak już jednak dostał zgodę na nadanie tytułu wykorzystał ten fakt do zrobienia dymu w necie:)

Wypierasz sie ich?

• astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 22.02.21, 08:47
                                        maria421 napisała:

> To sa TWOJE slowa :
                                        >
                                        > Złożyl pan profesór dokumenty po to aby:
                                        >
                                        > - w razie odmowy bić na alarm o prześladowanych "naukowcach"
                                        > - jak już jednak dostał zgodę na nadanie tytułu wykorzystał ten fakt do zrobien
                                        > ia dymu w necie:)

I napisałam że dostał zgodę od Dudy???
                                        Gdzie??????????????
                                        Sam Matczak napisał, że Duda nie wykorzystał tej sytuacji politycznie, więc TOBIE i innym słabo zorientowanym sugerował że to od Dudy zależy.
                                        Widzisz jakiego głupka z ciebie robi???
                                        >
                                        > Wypierasz sie ich?
                                        >
                                        Nie wypieram a ty się naucz czytać i nie manipuluj.
                                        • maria421 Re: Prof. Marcin Matczak 22.02.21, 09:23
                                          astra18 napisał:
                                          :
                                          > >
                                          > > Złożyl pan profesór dokumenty po to aby:
                                          > >
                                          > > - w razie odmowy bić na alarm o prześladowanych "naukowcach"
                                          > > - jak już jednak dostał zgodę na nadanie tytułu wykorzystał ten fakt do z
                                          > robien
                                          > > ia dymu w necie:)

>
                                          > I napisałam że dostał zgodę od Dudy???
                                          > Gdzie??????????????

A czy ja Ci zarzucalam ze napisalas ze dostal zgode od Dudy???
                                          Gdzie?????????

> Sam Matczak napisał, że Duda nie wykorzystał tej sytuacji politycznie, więc TOB
                                          > IE i innym słabo zorientowanym sugerował że to od Dudy zależy.
                                          > Widzisz jakiego głupka z ciebie robi???

Ty za to nie dasz sie zrobic w glupka, bo Ty, Twa PiSia "madroscia" wiesz ze Matczak "zlozyl dokumenty" w niecnych celach, tylko po to zeby dowalic Dudzie.

> Nie wypieram a ty się naucz czytać i nie manipuluj.

Wypierasz sie i krecisz ze chodzilo o cos, o co Ci nigdy nie stawialam zarzutu.
                                          • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 22.02.21, 10:20
                                            maria421 napisała:

>
                                            > A czy ja Ci zarzucalam ze napisalas ze dostal zgode od Dudy???
                                            > Gdzie?????????

"
                                            > To, ze postepowanie jest wszczynane na wniosek zainteresowanego, nie znaczy ze to on sklada dokumenty do prezydenta, jak Ty to napisalas."

>
                                            > Ty za to nie dasz sie zrobic w glupka, bo Ty, Twa PiSia "madroscia" wiesz ze Ma
                                            > tczak "zlozyl dokumenty" w niecnych celach, tylko po to zeby dowalic Dudzie.

Bla bla bla, bo prose pani, a muzynuf bijom w hameryce....
                                            >

> Wypierasz sie i krecisz ze chodzilo o cos, o co Ci nigdy nie stawialam zarzutu.

Dobra dobra, stare numery Bruner.
                                              • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 22.02.21, 10:26
                                                maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                                                >
                                                > > Bla bla bla, bo prose pani, a muzynuf bijom w hameryce....
                                                >
                                                > Jak nie wiesz co napisac, to nic nie pisz

Tobie szczególnie to polecam w sytuacjach jak powyżej.
                                                Znam na pamięć te teksty.

, nie popisuj sie infantylnymi odzywka
                                                > mi.
                                                >
    • wkkr Re: Prof. Marcin Matczak 22.02.21, 08:24
      astra czy ty zwariowałaś?
      Przecież sprawa jest prosta i logiczna.
      Matczak wystąpił o nominację profesorską i ją otrzymał nie od Andrzeja Dudy tylko od Prezydenta Najjaśniejszej RP.
      Zupełnie inna rzecz, to obecność na uroczystym wręczeniu nominacji. Andrzej Duda nie jest godzien pełnić funkcję Prezydenta Najjaśniejszej RP bo wielokrotne ja złamał czy sprzeniewierzył się przysiędze jaką skłamał.
      W postawie Matczaka nie ma cienia hipokryzji ani zakłamania.
      jego postawa to czysta przyzwoitość.
      • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 22.02.21, 08:45
        wkkr napisał:

> astra czy ty zwariowałaś?
        > Przecież sprawa jest prosta i logiczna.
        > Matczak wystąpił o nominację profesorską i ją otrzymał nie od Andrzeja Dudy

A ty jesteś ślepy albo nie umiesz czytać.
        Gdzie ja napisałam że otrzymał ją od Dudy????
        Jak już wpadasz z zakąsku to prztynajmniej orientuj się na jaki temat piszesz.

• wkkr Re: Prof. Marcin Matczak 22.02.21, 10:05
          Ty chyba nie rozumiesz.... Matczakowi chodzi tylko o uroczyste wręczenie.
          Człowiek przyzwoity niczego nie będzie przyjmował z rąk Dudy.
          To w żaden sposób nie wpływa na to że Matczak profesorem nominowanym jest.
          • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 22.02.21, 10:18
            wkkr napisał:

> Ty chyba nie rozumiesz.... Matczakowi chodzi tylko o uroczyste wręczenie.

Własnie dokładnie tak opisywałam.
            Chodziło tylko o to że on doskonale wiedział kto ewentualnie będzie mu wręczać nominację więc show uważam za żenujący.

> Człowiek przyzwoity niczego nie będzie przyjmował z rąk Dudy.

A inni przyzwoici nie przyjmowali od Kwacha, Komorowskiego czy LK.

> To w żaden sposób nie wpływa na to że Matczak profesorem nominowanym jest.

Nigdzie nie twierdziłam inaczej.
            >
            • maria421 Re: Prof. Marcin Matczak 22.02.21, 10:29
              astra18 napisał:

> Własnie dokładnie tak opisywałam.
              > Chodziło tylko o to że on doskonale wiedział kto ewentualnie będzie mu wręczać
              > nominację więc show uważam za żenujący.

Poniewaz procedura nadania tytulu profesora trwa kilka lat, to Matczak nie musial wcale "doskonale wiedziec", ze to Duda bedzie mu wreczal nominacje.
              • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 22.02.21, 10:31
                maria421 napisała:

> Poniewaz procedura nadania tytulu profesora trwa kilka lat, to Matczak nie musi
                > al wcale "doskonale wiedziec", ze to Duda bedzie mu wreczal nominacje.

A jak się już dowiedział to "prędziutko" chlapnął co chlapnął, dopisując, ze dziękuje iż prezydent nie kierował się motywami politycznymi.
                Widzisz jaką z ciebie idiotkę zrobił????
              • wkkr Re: Prof. Marcin Matczak 23.02.21, 09:22
                maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                >
                > > Własnie dokładnie tak opisywałam.
                > > Chodziło tylko o to że on doskonale wiedział kto ewentualnie będzie mu wr
                > ęczać
                > > nominację więc show uważam za żenujący.
                >
                > Poniewaz procedura nadania tytulu profesora trwa kilka lat, to Matczak nie musi
                > al wcale "doskonale wiedziec", ze to Duda bedzie mu wreczal nominacje.
                ==========
                Mario to nie ma znaczenia.
                Wystąpienie o profesurę i jej nadanie to zupełnie co innego niż udział w uroczystym nadaniu.
                Państwo polskie nie jest własnością PiS. Duda nikomu nie robi łaski nadając mu tytuł profesorski (jeśli ktoś spełnia wymogi prawne), tak jak sprzedawczyni nie robi łaski podając towar z półki.
                Natomiast udział w uroczystość nadaniu profesury której gospodarzem jest krzywoprzysięzca, dla człowieka z zasadami jest rzeczą niedopuszczalną.
                • maria421 Re: Prof. Marcin Matczak 23.02.21, 13:05
                  wkkr napisał:

> Mario to nie ma znaczenia.
                  > Wystąpienie o profesurę i jej nadanie to zupełnie co innego niż udział w uroczy
                  > stym nadaniu.
                  > Państwo polskie nie jest własnością PiS. Duda nikomu nie robi łaski nadając mu
                  > tytuł profesorski (jeśli ktoś spełnia wymogi prawne), tak jak sprzedawczyni nie
                  > robi łaski podając towar z półki.
                  > Natomiast udział w uroczystość nadaniu profesury której gospodarzem jest krzywo
                  > przysięzca, dla człowieka z zasadami jest rzeczą niedopuszczalną.

Oczywiscie. Ale sprobuj to wytlumaczyc Astrze.

• astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 23.02.21, 13:30
                  wkkr napisał:

> Natomiast udział w uroczystość nadaniu profesury której gospodarzem jest krzywo
                  > przysięzca, dla człowieka z zasadami jest rzeczą niedopuszczalną.

Człowiek z zasadami, nawet taki prawnik jak głupek Marczak, nie "naciąga" zapisów konstytucji wedle terminów wyborów.
                  A teraz sobie pogłówkuj o co chodziło.
                  >
                  >
                  • maria421 Re: Prof. Marcin Matczak 23.02.21, 16:10
                    astra18 napisał:

> Człowiek z zasadami, nawet taki prawnik jak głupek Marczak, nie "naciąga" zapis
                    > ów konstytucji wedle terminów wyborów.

Matczak wcale nic nie naciagal zapisow konstytucji, natomiast Duda konstytucje zlamal.
                    • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 23.02.21, 16:26
                      maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                      >
                      > > Człowiek z zasadami, nawet taki prawnik jak głupek Marczak, nie "naciąga"
                      > zapis
                      > > ów konstytucji wedle terminów wyborów.
                      >
                      > Matczak wcale nic nie naciagal zapisow konstytucji,

No przecież sam publicznie twierdził że wybory są niekonstytucyjne,po czym zachęcał do pójścia na nie.
                      Nie zanudzaj już.
                      • maria421 Re: Prof. Marcin Matczak 23.02.21, 17:10
                        astra18 napisał:

> No przecież sam publicznie twierdził że wybory są niekonstytucyjne,po czym zach
                        > ęcał do pójścia na nie.

Bo byly niekonstytucyjne, z roznych powodow, jednym z nich bylo ze PiSia marszalek Sejmu zawalila konstytucyjny termin.

• astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 23.02.21, 17:12
                          maria421 napisała:

> astra18 napisał:
                          >
                          > > No przecież sam publicznie twierdził że wybory są niekonstytucyjne,po czy
                          > m zach
                          > > ęcał do pójścia na nie.
                          >
                          > Bo byly niekonstytucyjne, z roznych powodow, jednym z nich bylo ze PiSia marsza
                          > lek Sejmu zawalila konstytucyjny termin.

I taki "świetny" prawnik zachęcał do pójścia na takie niekonstytucyjne wybory!
                          Większego głupka nie mógł z siebie zrobić .
                          >
                            • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 23.02.21, 20:21
                              maria421 napisała:

> Astra, powiedz cos o glupiej marszalek Sejmu ktora nie potrafila oglosic termi
                              > nu wyborow zgodnie z konstytucja.

Co mam powiedzieć jeszcze dla zmiany, ,niewygodnego dla ciebie, tematu?:) Zatkało cię coś?
                              Może o ociepleniu?
                              Fakt, ociepliło się , śnieg stopniał.
                              >
                              > Takich macie tam "medrcow" w tym Twoim PiSie.

• astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 24.02.21, 09:12
                                  maria421 napisała:

> Astra, najwyrazniej temat nieudolnej marszalek Sejmu

Mario, ja o głupkowatym Matczaku a ty o Marszałek Sejmu.

, ktora nie potrafi oglosic
                                  > terminu wyborow zgodnie z konstytucja

A dlaczego niby "nie potrafiła"?Skąd takie spostrzeżenie, bo chyba nie Twoje własne, jak zwykle?
                                  WKK, cała lemonażeria z nieśmieszną włącznie...kto tam jeszcze?
                                  Ach, "ciecia" osoba w państwie???:)

,
                                  • maria421 Re: Prof. Marcin Matczak 25.02.21, 09:06
                                    astra18 napisał:

> Mario, ja o głupkowatym Matczaku a ty o Marszałek Sejmu.

Wiem, ze nie chcialabys o glupkowatej Witek mowic.

> A dlaczego niby "nie potrafiła"?Skąd takie spostrzeżenie, bo chyba nie Twoje wł
                                    > asne, jak zwykle?

Tu nie chodzi o zadne "spostrzezenia", tylko o art. 128 konstytucji, ktory dokladnie okresla kiedy marszalek Sejmu ma obowiazek wyznaczyc wybory.

> WKK, cała lemonażeria z nieśmieszną włącznie...kto tam jeszcze?
                                    > Ach, "ciecia" osoba w państwie???:)

A co tam PiSiora jakas konstytucja obchodzi?
                                    PiSior choralnie, bezmyslnie poprze WSZYSTKO co partia poczyni. .

• astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 25.02.21, 09:13
                                      maria421 napisała:

>
                                      > Tu nie chodzi o zadne "spostrzezenia", tylko o art. 128 konstytucji, ktory dokl
                                      > adnie okresla kiedy marszalek Sejmu ma obowiazek wyznaczyc wybory.

No i w związku z tym jakie działania senatu były PRZED tym wydarzeniem?

>
                                      > A co tam PiSiora jakas konstytucja obchodzi?

Matczaka nie obchodzi ale dla ciebie to bohater:)))

> PiSior choralnie, bezmyslnie poprze WSZYSTKO co partia poczyni. .

Żeby mieć taką opozycję za wzór to trzeba mieć przeorane w mózgu.
                                      W sumie to wiatr w żagle dla PiS, choć nie zawsze na to zasługuje, no ale co począć z takimi głupkami.
                                      >
                                      • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 25.02.21, 10:45
                                        astra18 napisał:

>
                                        > Żeby mieć taką opozycję za wzór to trzeba mieć przeorane w mózgu.

Jeden z przykładów ( w cudzysłowie, bo tekst nie mój, ale opisujący słowa Borysława ):

"Pan Budka 30.03.2020 przy 193 zakażeniach: "wybory 10 maja, to krew na rękach tych, którzy do tego doprowadza"

Pan Budka 25.02.2021 przy 12142 zakażeniach: "Ja ciężko pracuję nad tym, by przyspieszyć wybory parlamentarne" "

Ale tepy leming może się nie połapać.
                                      • maria421 Re: Prof. Marcin Matczak 25.02.21, 11:35
                                        Astra, przeciez Senat nie przekroczyl ustawowego terminu na rozpatrzenie projektu ustawy, natomiast Witek nie dotrzymala konstytucyjnego terminu ogloszenia wyborow.

No ale dla rasowego PiSiora zawsze jest winny ktos inny, nigdy, przenigdy PiS.
                                        • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 25.02.21, 12:22
                                          maria421 napisała:

> Astra, przeciez Senat nie przekroczyl ustawowego terminu na rozpatrzenie projek
                                          > tu ustawy,

No nie, cwaniaczki wiedzieli, że do końca swojego terminu spowodują że nastapi delikt konstytucyjny, nieprawdaż?
                                          Bo chodziło tylko o to aby nie doprpwadzić do wyborów.

>
                                          > No ale dla rasowego PiSiora

Zdarta płyta.
                                          Postaraj się nie kompromitować.
                                            • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 25.02.21, 13:47
                                              maria421 napisała:

> Astra, To TY sie kompromitujesz prenetnsjami ze Senat wykorzyslal ustawowy czas
                                              > na rozpatrzenie projektu ustawy.

To nie są pretensje, stwierdzenie faktu.
                                              W sytuacji nadzwyczajnej jaką była i jest pandemia wykorzystanie regulaminowego czasu prowadziło do deliktu.
                                              Oczywiście wiadomo po co to było.
                                              >
                                              • maria421 Re: Prof. Marcin Matczak 25.02.21, 15:28
                                                Prawo daje Senatowi 30 dni niezaleznie od panujacej sytuacji, Senat tego czasu nie przekroczyl, czyli nie zlamal prawa.
                                                Natomiast Witek oglaszajac termin wyborow niezgodnie z Konstytucja, zlamala prawo.
                                                .
                                                To jest stwierdzenie faktu.
                                                • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 25.02.21, 17:07
                                                  maria421 napisała:

> Prawo daje Senatowi 30 dni niezaleznie od panujacej sytuacji, Senat tego czasu
                                                  > nie przekroczyl, czyli nie zlamal prawa.
                                                  > Natomiast Witek oglaszajac termin wyborow niezgodnie z Konstytucja, zlamala pra
                                                  > wo.
                                                  > .
                                                  > To jest stwierdzenie faktu.

I wracamy do punktu wyjścia : jak taki profesor głupek Matczak mógł wzywać do pójścia na wybory, które były ogłoszone ,jak twierdzi on i ty, niezgodnie z konstytucją.

BTW traktuje powyższe jako pytanie retoryczne.

• astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 25.02.21, 17:24
                                                    maria421 napisała:

> Matczak napisal dlaczego trzeba isc na wybory, ale najwyrazniej do PiSiej propa
                                                    > gandystki nie dotarlo.

Chciałabym zobaczyć twoje wytłumaczenie ale wiem że to przerasta twoje możliwości .
                                                    Tak się kończy bajka o głupku z kręgosłupem :))))
                                                    >
                                                  • maria421 Re: Prof. Marcin Matczak 25.02.21, 18:10
                                                    astra18 napisał:

> Chciałabym zobaczyć twoje wytłumaczenie ale wiem że to przerasta twoje możliwoś
                                                    > ci .
                                                    > Tak się kończy bajka o głupku z kręgosłupem :))))

Astra, przeciez wiesz ze ja bralam udzial w wyborach pomimo ze wiedzialam ze maja skaze prawna.
                                                    Chcesz wiedziec dlaczego bralam udzial? Dlatego zeby Twoj Duda nie wygral walkowerem. Zeby on i PiSiory takie jak Ty wiedzialy, ze pomimo calego zaangazowania PiSiej propagandy, przewaga Dudy byla mizerna.

No a teraz wyrzuc z siebie jeszcze pare zlosliwosci, ulzyj sobie, napisz jeszcze pare razy jaki to Matczak jest glupek, czego ja nie potrafie itp. :-)

• astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 25.02.21, 19:11
                                                    maria421 napisała:

>
                                                    > Astra, przeciez wiesz ze ja bralam udzial w wyborach pomimo ze wiedzialam ze ma
                                                    > ja skaze prawna.

Mnie nie chodziło o wytłumaczenie dlaczego Ty brałaś udział.
                                                    Nie zrozumiałaś pytania, nawet jeśli co do istoty rzeczy było retoryczne .
                                                    Wytłumaczenie - twoimi słowami,
                                                    dlaczego taki prawnik z kręgosłupem - jak go nazwałas, nawoływał do pójścia na wybory, wcześniej nazywając je niekonstytucyjnymi.

> Chcesz wiedziec dlaczego bralam udzial?

Żadna tajemnica:)

> No a teraz wyrzuc z siebie jeszcze pare zlosliwosci,

Twojego rekordu nie zamierzam pobijać , Żabciu :)
                                                    >
                                                    >
                                                  • astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 26.02.21, 09:29
                                                    maria421 napisała:

> Astra, Matczak napisal dlaczego nalezy pojsc na wybory,

Dlatego mianowałam go głupkiem.
                                                    Myslałam, że ty masz mądrzejsze wytłumaczenie.

jezeli Ty masz problem

Ja nie mam problemu, on zrobił z siebie idiotę i ty masz problem:)

• astra18 Re: Prof. Marcin Matczak 26.02.21, 13:06
                                                    maria421 napisała:

> Jak nazwac kogos, kto jak Ty , nie rozumie prostej wypowiedzi ale autora nazywa
                                                    > glupkiem? :-)

Nawet nie czytając tej wypowiedzi, nawet średnio rozgarnięty leming dostrzeże sprzeczność w wypowiedziach Matczaka.
                                                    Bądź chociaż powyżej tej średniej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka