Gość: Ciekawa
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
01.12.05, 20:05
Mam problemy z tym deweloperem. A sądząc z wcześniejszych wpisów nie jestem
pierwsza i zapewne nie ostatnia. Czy opisywane we wczesniejszych wątkach
problemy zostay przez nich w koncu rozwiazae, czy tez w dalszym ciągu unikaja
odpowiedzilności. Szczególnie interesujące sa dla mnie relacje mieszkańców
budynku przy ul. Środkowej.