Dodaj do ulubionych

Skorosze G2 - szukam sąsiadów

01.11.06, 22:33
Witam,

szukam przyszłych sąsiadów...
Obserwuj wątek
    • Gość: Kasia Re: Skorosze G2 - szukam sąsiadów IP: 81.210.39.* 02.11.06, 09:24
      ile wynosi m2?
      • emma301 Re: Skorosze G2 - szukam sąsiadów 02.11.06, 10:17
        Aktualne oferty i ceny są na stronie ebejotu. Ja kupowałam mieszkanie w lutym,
        a od tamtej pory ceny bardzo się zmieniły...
        • Gość: Szymon Re: Skorosze G2 - szukam sąsiadów IP: *.wmok.net 02.11.06, 20:15
          Witam Sasiadko,

          Ja bede mieszkal na parterze - mieszkanie 83.

          Pozdrawiam,
          Szymon
          • emma301 Witam Sąsiada 02.11.06, 22:05
            Cześć Szymon

            My (2+1) będziemy mieszkać na Vp, klatka A.

            Pozdrawiamy i odliczamy...
            • Gość: Rotbi Re: Witam Sąsiada IP: *.pinkpress.pl 14.12.06, 10:15
              Witam sąsiadów. Ja będę mieszkał w klatce C, lokal 80 na parterze. Juz sie nie
              moge doczekać. Blok z zewnątrz własciwie juz gotowy - wieksza częśc już
              ocieplona, otynkowana i pomalowana....w takim tępie to może wczesniej go
              oddadzą, tym bardziej że lekka zima sie zapowiada :) Wiecie, że miszkania na
              parterze w blokach G3 i G4 kosztuja już 5850 zł za metr ?! Ja w kwietniu
              płaciłem 4040 zł ! Te miszekania szybciej drożeją niż sie budują. Kto jeszcze
              będzie w klatce C na parterze ??
              Pozdrawiam
              Arek
              • rotbi Re: Witam Sąsiada 19.12.06, 11:53
                chetnie nawiąże kontakt z sasiadami, moj #GG 567581, adres e-mail:
                rotbi@poczta.onet.pl
                • Gość: Edytek1 Re: Witam Sąsiada IP: *.aster.pl 19.12.06, 13:18
                  A może ktoś z g1 jest?
                  • Gość: Agness Re: Witam Sąsiada IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.12.06, 16:06
                    A może jest
                  • Gość: Edytek1 do agness IP: *.aster.pl 21.12.06, 12:41
                    W takim razie witam Cię serecznie twoja przyszłą sąsiadka z klatki 1 z piętra
                    4. Będziesz 13 ogladać mieszkanko. My już nie mozemy sie doczekć.
                    • Gość: agness do Edytek1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.06, 13:43
                      Witam :)
                      Ja również pozdrawiam sąsiadkę. Będę oglądała mieszkanie w styczniu. Wiem
                      również, że oddawanie kluczy startuje 5 marca :) Słyszałaś o fontannie na S8?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka