emma301 01.11.06, 22:33 Witam, szukam przyszłych sąsiadów... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kasia Re: Skorosze G2 - szukam sąsiadów IP: 81.210.39.* 02.11.06, 09:24 ile wynosi m2? Odpowiedz Link Zgłoś
emma301 Re: Skorosze G2 - szukam sąsiadów 02.11.06, 10:17 Aktualne oferty i ceny są na stronie ebejotu. Ja kupowałam mieszkanie w lutym, a od tamtej pory ceny bardzo się zmieniły... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szymon Re: Skorosze G2 - szukam sąsiadów IP: *.wmok.net 02.11.06, 20:15 Witam Sasiadko, Ja bede mieszkal na parterze - mieszkanie 83. Pozdrawiam, Szymon Odpowiedz Link Zgłoś
emma301 Witam Sąsiada 02.11.06, 22:05 Cześć Szymon My (2+1) będziemy mieszkać na Vp, klatka A. Pozdrawiamy i odliczamy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rotbi Re: Witam Sąsiada IP: *.pinkpress.pl 14.12.06, 10:15 Witam sąsiadów. Ja będę mieszkał w klatce C, lokal 80 na parterze. Juz sie nie moge doczekać. Blok z zewnątrz własciwie juz gotowy - wieksza częśc już ocieplona, otynkowana i pomalowana....w takim tępie to może wczesniej go oddadzą, tym bardziej że lekka zima sie zapowiada :) Wiecie, że miszkania na parterze w blokach G3 i G4 kosztuja już 5850 zł za metr ?! Ja w kwietniu płaciłem 4040 zł ! Te miszekania szybciej drożeją niż sie budują. Kto jeszcze będzie w klatce C na parterze ?? Pozdrawiam Arek Odpowiedz Link Zgłoś
rotbi Re: Witam Sąsiada 19.12.06, 11:53 chetnie nawiąże kontakt z sasiadami, moj #GG 567581, adres e-mail: rotbi@poczta.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edytek1 Re: Witam Sąsiada IP: *.aster.pl 19.12.06, 13:18 A może ktoś z g1 jest? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agness Re: Witam Sąsiada IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.12.06, 16:06 A może jest Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edytek1 do agness IP: *.aster.pl 21.12.06, 12:41 W takim razie witam Cię serecznie twoja przyszłą sąsiadka z klatki 1 z piętra 4. Będziesz 13 ogladać mieszkanko. My już nie mozemy sie doczekć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agness do Edytek1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.12.06, 13:43 Witam :) Ja również pozdrawiam sąsiadkę. Będę oglądała mieszkanie w styczniu. Wiem również, że oddawanie kluczy startuje 5 marca :) Słyszałaś o fontannie na S8? Odpowiedz Link Zgłoś