thesoprano
29.06.07, 12:06
bogacące się społeczeństwo, transfery pieniężne z zagranicy, duży wzrost
gospodarczy. NIe ma szansz na spadek cen. Brakuje ludzi do pracy, a niektórzy
wierzą że to spowoduje spadek cen - ha ha ha. Zapytajcie tych którzy mówią o
spadkach dlaczego nie sprzedali swoich mieszkań na szczycie wyimaginowanej
góki? bo nie istniało i na razie nie zaistnieje nic takiego.
Zakupy spaekulacyjne to znikomy procent w rynku. Natomiast każdy gdzieś musi
mieszkać i nie da się tego zmienić. A że finanse pozawlają coraz częściej na
zakup własnego M, to jest jeszcze sporo miejsca w wzrosty, zwłaszcza tych
nieruchomości które śą świetnie połozone!
Poza tym można wynająć i spłacać ratę z tego.