witam

)
poprzedni wątek ma już duuużo wpisów i jakoś nie lubię w takich kopać
jest tutaj, gdyby ktoś chciał go poczytać

)
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11086&w=38889881
co do kopania, to chyba fajnie wczoraj było - dobre mecze, bramki i jeszcze
wygrali ci, co mieli wygrać

gorzej dzisiaj będzie, ale nie liczyłam na nich, więc nie będę rozpaczać
wystarczy, że rozpacz biega po boisku...
no... i znarowił się na wstepie wtorkowy wątek

miłego dnia życzę i idę ze Skrzacikiem robić "alalalaaa" i "adźźźźźźźźź"

)
no, może jeszcze "abłaaa"
słoneczko na nas czeka