Dodaj do ulubionych

wtorkowo-letnio

13.06.06, 08:11
witam smile)
poprzedni wątek ma już duuużo wpisów i jakoś nie lubię w takich kopać
jest tutaj, gdyby ktoś chciał go poczytać smile)
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11086&w=38889881
co do kopania, to chyba fajnie wczoraj było - dobre mecze, bramki i jeszcze
wygrali ci, co mieli wygrać big_grin
gorzej dzisiaj będzie, ale nie liczyłam na nich, więc nie będę rozpaczać
wystarczy, że rozpacz biega po boisku...

no... i znarowił się na wstepie wtorkowy wątek big_grin
miłego dnia życzę i idę ze Skrzacikiem robić "alalalaaa" i "adźźźźźźźźź" wink)
no, może jeszcze "abłaaa"
słoneczko na nas czeka big_grin
Obserwuj wątek
    • kendo Re: wtorkowo-letnio 13.06.06, 10:09
      jak fajnie jest sluchac takiego bebiskowego gaworzeniasmile)

      witaj kasikku i zycze udanego dnia....

      chcialam przeprosic za wczorajszy wieczor,
      sloneczko mnie przypieklo za mocno,choc nie opalam sie w jego bezposrednich
      promyczkach,
      lezalam sobie pod czeresnia i czytalam...dopiero wieczorem poczulam jego efekt,
      dzis juz lepiej....
      ale opalanko mam z glowy na pare dnisad(
      puki co to ide podlac kwiaty w ogrodzie i siade tym razem w prawdziwym cieniu z
      ksiazeczkasmile)

      udanego dnia zycze.
      • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 13.06.06, 12:43
        dzien dobry w mocno upalny wtorek.
        moj dzien rozpoczal sie od odwiedzin szpitala. potem szybkie udane zakupy.
        a teraz zamierzam chwile odsapnac zanim zaczne przygotowywac obiadek. popoludniu wyskocze znow za jakims strojem. to co mierzylam dzis nie bardzo mnie przekonuje swoim wygladem.
        pozdrawiam wszytskich i zycze udanego dnia smile
    • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 13.06.06, 12:59
      czy wiesz Kendo,ze opalac sie moge jednak wylacznie kremamisad( moja opalenizna zamienila sie w plamy na ciele sad(( a tak ladnie koponowalaby z jasymi ubrankamisad a tu taki zawodsad
    • nick000 Re: wtorkowo-letnio 13.06.06, 13:06
      cześć dziewczynysmile Ciepło, słonecznie i pracowicie, to ostatnie niekoniecznie
      mnie cieszy. Spokojnego dniasmile
      • kendo Re: wtorkowo-letnio 13.06.06, 20:30
        witajcie wiezornie,

        *i jak tam sloo,zakupilas cos jeszcze ciekawego??
        dzis sie nie opalam,w cien uciekalam,bo cialo pieklo gdy sloneczko go dotknelo,
        mysle,ze za pare dni znowu sie na lezaczku wylozesmile)

        szkoda z ta opalenizna....moze w srodku lata cos sie zmnieni?

        *nicku,tez pracowicie mialam i zanim pojde spac to z psiunem musze czlapac na
        spacerek,
        ale o tej godz.to frajda,juz chlodniej i siankiem zaczyna skads pachniecsmile)

        milego wieczoru zycze.
        • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 13.06.06, 21:05
          czesc wieczornie Kendus. teraz moglam wpasc na chwile. dzis byl kolejny biegany dzien jak rano tak i popoludniu az do wieczora.
          suknie mam upatrzona,jutro jade odebrac. pani sprzedajaca ma na jutro sciagnac o rozmiar wieksza. okazalo sie "moj" rozmiar juz jest za ciasnysmile ale jak sie jada po dwie kolacje jak np. dzisiaj to nic dziwnego,ze przybywa tu i owdzie. jakos dziwnie sie czuje kiedy musze prosic o wiekszy rozmiar,ale tusza mi nie przeszkadza i nie zamierzam z nia walczycwink
          • kendo Re: wtorkowo-letnio 13.06.06, 21:45
            oj sloo,
            uwazaj oby za duzo nieprzybylo,
            bo wtedy zacznie przeszkadzacsmile)

            dopiero z psiunem wrocilam,tak sie przyjemnie zrobilo po upalnym dniu.

            przyjemnych zefirkow do poduszeczeksmile)
    • odin-2 Re: wtorkowo-letnio 20.06.06, 07:22
      Dobre Rano Spiochy(?)

      po sniadanku ?,kawka ladnie pachnie ?,ach zeby nie ta praca ...
      cieszmy sie - za tygodni pare urlop,bedzie mozna spac do lunchu .

      Milego Dnia Zycze Wsiem
      • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 20.06.06, 07:53
        czesc Odinsmile
        widze,ze lubisz ranne wstawanie smile
        aromat kawy unosi sie w powietrzu,bula czeka na konsumpcjesmile
        zycze dobrego dnia,ja jade sie szkolic smile
        • odin-2 Re: wtorkowo-letnio 20.06.06, 07:59
          slo-onko napisała:
          ha,ha,ha -zasmiała się królewna i.... zdechła.


          .. he he , dobre ! , ta od mrufkuf ?
          • mycha Re: wtorkowo-letnio 20.06.06, 08:45
            hej robaczkismile
            u mnie skwar już z samego rana, kawunia stoi pod ręką, jeszcze tylko muszę
            odnaleźć chęci do pracy, bo gdzieś się zawieruszyływink za to leń, jest na
            posterunku i jak w takim warunkach można pracowaćwink)))

            odin, to co wysyłałam nie ma linkusad nie wiem, jak zrobić, żebyś mógł obejrzeć.
            • kendo Re: wtorkowo-letnio 20.06.06, 08:55
              i ja tez z kawcia przy boku,
              coby sie przebudzic....qurcze,nie dadza mi pospac i budzona bylam az dwa razy,
              w koncu wstalam i rowniez od razu w poszukiwanie sie wdalam...
              ze tez niektorzy nie pamietaja,gdzie swe papiery ukladajasad(
              wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...chce jeszcze spac.

              witajcie mycha i sloo,
              tu zanosi sie chyba na deszcz,ale puki co to parowa.

              udanego dnia.

              PS;..az wierzyc mi sie niechce,ze odnin zaczal nas witac o porankachsmile)
              • kasikk_29 Re: wtorkowo-letnio 20.06.06, 11:14
                cześć załogo big_grin
                u mnie błogo -
                w pracy siedzę
                i się biedzę
                z papierami...

    • nick000 Re: wtorkowo-letnio 20.06.06, 16:53
      a u mnie dzisiaj upałsmile, jest bosko, na termometrze zabrakło skalismile, oby tak dalej.
      • kendo Re: wtorkowo-letnio 20.06.06, 17:23
        witajcie kasikku i nick,
        ja sie dzis nie nudzilam, runda po sklepach,
        puzniej obiadek z siostra na tarasiku w miescie...zyci nie umiarac....,

        PS;..zaraz obiecana pantere zamieszczac bedesmile
        • jtka Re: wtorkowo-letnio 20.06.06, 20:06
          parno i duszno , cała upocona jestem...ufff.... jak lokomotywabig_grin
          • kendo Re: wtorkowo-letnio 20.06.06, 21:26
            pociesze Ci itus,ze dzi tu tak samo,
            i ja taka sama,plus stres,
            bo dopiero z urodzin wrocilamsmile
            miej sobie przyjemnego zefirkasmile)
    • nick000 Re: wtorkowo-letnio 27.06.06, 08:17
      witam upalniesmile Nocą szalala burza, piekny spektakl połaczony z deszczem.
      Oczysciła powietrze, odświezyła zieleńsmile Gorąco od rana, jak lato, to lato i
      tak być powinno. Dużo płynów, mało aktywnosciwink i da sie żyć. Miłego dniasmile
      • mycha Re: wtorkowo-letnio 27.06.06, 08:22
        cześć nick, witam wszystkich.
        u mnie burzowo było wczoraj wieczorem, a dzisiaj od samego rana gorąc.
        leń gigant i najchętniej to bym jeszcze troszkę pospaławink
        miłego życzęsmile
        • kendo Re: wtorkowo-letnio 27.06.06, 08:43
          mycha /nick,
          witajcie
          no to macie przefajnie z ciepelkiem,
          tu nadal deszczowo,choc przez chwile jakos niepada,niemniej troszke parno ale
          mozna oddychac o wlasnych silachwink)

          w prasie podczytalam glowne naglowki,ktore oznajmily,ze niedlugo koputer bedzie
          odczytywal nasze mysli-ciekawe czy rowniez bedzie je pokazywal na
          monitorze...oj biada by byla wtedy,gdyby ktos siedzial w poblizu i ogladal to o
          czym myslimysmile),a druga moze drastyczna wiadomosc,ze jakies dziecie urodzilo
          sie z sercem na wierzchu ciala w okolicy brzucha,operacja "schowania"serca
          powiodla sie doskonale.

          milego dnia i dla bardzo goracych podsylam skandynawskie zefirki dla ochlody.
          • nick000 Re: wtorkowo-letnio 27.06.06, 13:23
            przyjedź do kraju, lepiej niz w Afryce, gwarancja, jak mowi Slo, poxipolusmile A
            tak w ogole, witaj kendulasmile
        • nick000 Re: wtorkowo-letnio 27.06.06, 13:22
          cześć mychosmile, szkoda zycia na sen, jest tyle ciekawszych rzeczy na naszym
          pieknym swiecie, zapytaj kendo, nasza szefowa wie cos o tymwink Nadal upalnie,
          oby tak dalejsmile
          • mycha Re: wtorkowo-letnio 27.06.06, 14:33
            domyślam się, ale wyobraź sobie, ze spanie też jest bardzo przyjemne - mówię to
            z pozycji śpiocha;p
            kenduś - co ty wiesz???smile
            wyobrażacie sobie, zmusili mnie do ciężkiej pracy! mój leń był bliski podcięcia
            sobie żył z rozpaczy! smile)) ja chyba teżwink
            • mala20033 Re: wtorkowo-letnio 27.06.06, 16:29
              Biedny leniuszek!
              U mnie ogrod podlany....znowu...
              Parno,duszno....
              Wam Milego Dnia
              • mycha Re: wtorkowo-letnio 27.06.06, 17:15
                maleńka podeślij mi troszkę deszczusmile
                wiecie co mi się marzy? taki letni deszcz. mogłabym zmoknąć, tańczyć w
                strugachsmile)) ale u nas nie zapowiada się na to, żeby choć zabłąkana kropla
                spadła.
                • kendo Re: wtorkowo-letnio 27.06.06, 20:19
                  powinnas byc wczoraj u nas mycha,
                  bys potanczyla w deszczyku miedzy blyskamismile)
                  a to co nick wspominal,ze wiem?? to wiem tyle co nick,no moze zdziebko wiecej
                  bo dluzej chyba zyje od Niegosmile),ale zaprawde Ci powiadam ,ze zycie czasami
                  jest piekne i zaskakujace nas niesamowitymi niespodziankamismile)

                  mala,to masz dobrze z tym deszczykiem,tu na szczescie niepadalo ,ale pochmurnie
                  bylo do teraz ,bo sloneczko zachodzace sie pokazalo,

                  a gdzie nasze zapracowane sloo??
                  lista niepodpisana....pewnie dlatego u mnie bezsloneczniewink)

                  przyjemnego wieczoru.
                  • kendo Re: wtorkowo-letnio 04.07.06, 09:44
                    o rany to ja pierwsza,choc juz troche poznawowink)?

                    witajcie vistulasie/vistulaki,
                    dzien naprawde przecudny sie zaczyna,
                    po wczorajszym podlewniu padlam i bardzo wczesnie do lozeczka wsliznelam
                    sie,stad moja nieobecnosc wczorajsza wieczorana-przepraszam Waskiss

                    dzis na rozbicie szukam plazowej sukienusi,ktora od brdzo dawna posiadm i nijak
                    znalesc nie moge,przeszukalam wszystkie "katy" i nie znalazlamsad((((((((((,
                    zaraz zaczne lac slone lzysad(

                    a wracajac do wczorajszych "dzwonow" to bardzo milo sie czytalo Wassmile,
                    nie bede pokazywac paluszkiem,bo sie przecie wie kto i cowink))))))))))

                    cudnego dnia zycze.
                    • mycha Re: wtorkowo-letnio 04.07.06, 09:53
                      cześć kenduś i wszystkimsmile
                      u mnie za oknem piekiełko. dzisiaj stanowczo bojkotuję pracę i uciekam z niej
                      wcześniejwink ale niestety nie do domu leniuchować, a pozałatwiać kilka rzeczy na
                      mieście.
                      stanowczo się niewyspałam, biegnę robić kawę, chcętnych proszę o podstawianie
                      kubasówsmile)
                      • kendo Re: wtorkowo-letnio 04.07.06, 10:48
                        hej mycha....
                        oj jak ja uwielbiam takie ciepelko...wiem,wiem....to Twoje przeciwienstwo,ale
                        mysle,ze mimo "spiekoty" pozalatwiasz wszystko pozytywnie-czego zycze.

                        czekam na siostre,jest juz w dordze do mnie,bedzie przeudany dzionek w Jej
                        towarzystwiesmilezawsze z czyms mi pomoze mimo moich zakazowwink)

                        miej sobie mycha udany dzionek mimo zarusmile kiss

                        dla Zalogi sprawnedo dnia
                        a dla urlopowicza - nick pieknch wypoczetych dnismile
                        • mycha Re: wtorkowo-letnio 04.07.06, 11:18
                          dzięki kenduś. również tobie życzę udanego, miłego i ze szczyptą szaleństwa
                          czasu spędzonego z siostrąsmile))
                          ja ciepło lubię, ale nie spiekotę. jeśli wiele lekko chłodny wietrzyk, to może
                          być gorąco, ale wtedy się tego tak nie odczuwa. a jak powietrze jest ciężkie i
                          stoi, to ja padam na pyś.
    • nick000 Re: wtorkowo-letnio 04.07.06, 19:18
      późno sie ostatnio witam, dzisiaj jestem jednak usprawiedliwiony, tak mi sie wydajewink Cały dzień cieżko tyralem fizycznie, cieszy mnie to, odczuwam zmęczenie a jest ono bardzo przyjemne, zupełnie inne niż po pracy zawodowej. Upał, żar z nieba sie leje nadal, aż chce sie żyćsmile Spokojnego wieczorusmile
    • nick000 Re: wtorkowo-letnio 04.07.06, 20:11
      lato nie sprzyja forum, na dodatek dzisiaj wielki mecz, z zalem pożegnać sie muszę, życze dobrej nocy i emocji mundialowych. Jak zwykle stawiam na dobrą piłkę
      • kendo Re: wtorkowo-letnio 04.07.06, 21:37
        witaj i zegnaj nicku...
        milego ogladania meczu,
        odin z psiunem kibicuja,psiun sie denerwuje,pancio go sadza na podlodzewink)
        biedny czarnuch...poszedl do salonu na podloge sie polozyc,bo otwarte drzwi,ma
        przynajmniej czym oddychac.

        no tak,lato,faktycznie ,jak zadnego late ,mam obowiazki z ogrodem,siostrunia
        kwiatkami mnie obdarowala i musze je teraz pielegnowac,wczoraj tez mi dala
        nasturcje,wzielam pod warunkiem,ze je osobiscie w ziemie wlozy,
        dzis przyjechala,robila obrzadek z nimi i opalalysmy sie na slonecznym decku a
        jutro plaza.....az do oporu bo na czartek zapowiadaja brze.

        pieknych wieczornych emocji.
    • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 11.07.06, 07:45
      dziendoberek we wtorek.
      na poczatek dnia usmiech:
      img135.imageshack.us/my.php?image=3894vv.jpg
      • mycha Re: wtorkowo-letnio 11.07.06, 08:32
        hello w letni, senny i upalny poranek.
        posyłam uśmiechy i wsadzam nos w papierywink
        • kendo Re: wtorkowo-letnio 11.07.06, 10:42
          jakos upalnego poranka nie mamy ,ale jest dusznawo,

          witaj mycha i udanego dnia zycze.
      • kendo Re: wtorkowo-letnio 11.07.06, 10:41
        no,usmiech dnia zajefajny,a kociaczki przeslodziastesmile

        witaj sloo i miej sobie udany dzionekkiss
        • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 11.07.06, 11:04
          czesc dziewczyny i chlopakismile
          zajadam przysmak Mychysmile twarozeksmile lycha jem z michy, do tego chlebek
          masłowany,a na deser owocek. moge sie podzilic,jakby kto mial ochotesmile
          • kendo Re: wtorkowo-letnio 11.07.06, 11:16
            oj!,ktos sie bedzie bardzo cieszyl sloo z Twojego sniadankawink)
            juz zjadlam,dziekuje za zaproszenie,
            ale zostalo jeszcze,kromeczka z jajkiem i sledzikiem slodkimwink)

            PS;liscik na gazetowa odpisalam.,
            a teraz spacer z psiuna,a pozniej odwiedziny w kosciele,bo jakas wystawa
            obrazow ma byc,w zwiazku ze mamy Dni naszego miasta,zdam relacje po wystawie.
            • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 11.07.06, 11:24
              cieszy?smile jest dumnywink
              ide czytac listsmile
              • odin-2 Re: wtorkowo-letnio 18.07.06, 06:58
                +25*C

                Piekny sloneczny poranek,barek zaopatrzony w swieze pyfko
                piwnica zchlodzona-przeleze tam do wieczora a Wam
                Milego Dzionka Zycze
                • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 18.07.06, 08:13
                  Siemka vistulakismile

                  "Szczescie nie jest ani dziełem przypadku, ani adrem bogów. Szczescie to cos,
                  co kazdy z nas musi wypracowac dla samego siebie"-E.Fromm

                  Szczescia dzis i na zawsze zyczy slo.
                  • mycha Re: wtorkowo-letnio 18.07.06, 08:38
                    czeeeeść wszystkim.
                    sloo, ja lubię frommasmile
                    u nas z minuty na minutę coraz cieplej. to nie dobrze, bo mnie ciepło
                    rozleniwiawink
                    • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 18.07.06, 08:51
                      czesc Mychosmile
                      cieplo rozleniwia i roz... bierawink no co nie prawda?smile przeciez w upalne dni
                      czlowiek zrzuca z siebie odzienie raczej nizeli dokladasmile
                      • kendo Re: wtorkowo-letnio 18.07.06, 09:29
                        hej,hej....po kilkudniowym"urlopie" widam bardzo serdecznie Was,

                        masz sloo racje ,
                        szczescie trzeba sobie samemu stworzyc,i tak zaczelam robic i juz....

                        mycha ,a moze jakis czepek z lodem na glowke zalozyc coby chlodzilo od gorysmile)

                        miejcie sobie udany dzionek...;*

                        PS;..sloo,odpowiedzialam na lisciki dopiero dzis,przepraszam za zwlokekiss
                        • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 18.07.06, 10:24
                          czesc kendo,no nareszcie jestessmile
                          tez odpisalamsmile
    • nick000 Re: wtorkowo-letnio 18.07.06, 11:13
      zimnoooooo mi, brrrrrr!!! Gdzie jest lato, co sie znim stało, jesli ktoś je,
      niechcącywink, zabral, prosze o zwrotsmile Witam zapracowanych i wypoczywajacych,
      tych, co sie po piwnicach kryją, na plazach wylegują lub za biurkiem komara
      przycinająwink i życze dobrego dniasmile
      • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 18.07.06, 19:29
        komar to byl cietywink ale nie pod biurkiem. pod biurkiem mozna sobie tylko guza nabicsmile dzien byl ciezki,goracy,ale na szczescie nastal wieczor,piekny zachod slonca i noc na prawdziwy odpoczynek nadchodzi.
        spokojnego wieczornego relaksu.
        • nick000 Re: wtorkowo-letnio 18.07.06, 20:31
          u mnie, jak to ostatnio jest we zwyczaju, po pochmurnym dniu, wieczór nastał cichy i pogodny. Resztki słońca pieknie przebijaja sie przez delikatne chmurki, powietrze przyjemne az sie chce na spacer wyruszyc. Zyczę wszystkim spokojnej nocysmile
    • nick000 Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 07:42
      cześć wszystkimsmile A u mnie nocą padał deszcz i nawet sie ochłodziłosmile,
      powietrze stało sie czyste i przyjemne, nie nadługo jednak, znowu sauna i
      solarium w jednymwink A'propos solarium, nie będę jednak tematu kontynuował bo
      wyjdzie tak, jak wczoraj z kostkami loduwink)) Proponuję kawę, dobra jest a jako
      temat neutralnawink Spokojnego dniasmile
      • kendo Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 08:55
        hej!! hej!! nick, Zalogo...

        no cieplunio az sie chce zycsmile), wieczorakami upajam sie chlodem przy
        podlewaniu trawki,podczas dnia piaseczek morski....(zbieram muszelki/kamyczki
        do utwalenia wrazen plazowych,zyc nie umieracwink).
        tak ma byc do konca tygodnia,obiecuja metereolodzy.

        udanego wtorku zycze.
        • mycha Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 09:02
          cześć robaczkismile
          ależ mi dzisiaj dopisuje humoreksmile))) za oknem trochę chłodniej, żyć się chcewink
          nick poproszę kewunismile
          kenduś miłego opalanka i za mnie również się opalwink
          • kendo Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 09:08
            hej mysiasmile)
            no wlasnie tak siedze i mysle,ze wartaloby znowu na piaseczek podjechac,i chyba
            to zrobie,zaraz do siostry podzwonie ,czy jest chetana tez dzisiaj legnac zwe
            zwloki na piachwink)
            jak dotre nad morze poopalam sie i za Ciebie i reszte Zalogi z wielka
            przyjemnoscia..,miej sobie udany dzionekkiss
            • odin-2 Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 12:21
              Autor: kendo
              Data: 25.07.06, 09:08
              no wlasnie tak siedze i mysle,ze wartaloby znowu na piaseczek podjechac,i chyba
              to zrobie,zaraz do siostry podzwonie ,czy jest chetana tez dzisiaj legnac zwe
              zwloki na piachwink)


              .. piach i zwloki ..,nie zawczas to ? , kogo ja bede meczyl ???

              Dobrego Dnia Wam Wszystkim
              zyczy Odin


    • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 09:49
      dzien dobry ,witam Wassmile
      tez chce na plaze jak Kendosmile na taka ze slonkiem i cieniem i kawalkiemw
      ody,zeby nogi mozna bylo moczyc. wtedy jest w sam raz nie za goraco nie za
      cieplo.
      nooo i pozostalo mi pomarzyc,marzenia tez dobre i za darmoche,nic nie
      kosztuja smile
      • kasikk_29 Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 12:58
        cześć towarzystwo miłe smile)
        ja zwłok w piachu nie zamierzam pokladać
        w ogóle pokładać nie zamierzam nic
        jest mi gorąco, śpiąco i nie zgadzam się
        i w ogóle dziś "bez kija nie podchodź"
        o!

        ale miłego dnia życzę big_grin
    • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 20:14
      dzien dobry wieczornie.
      dzis dzien zakupow,nawet udany,ale nog nie czuje sad
      skorzystalam przy okazji z automyjni w ktorej zostawia sie kluczyki i idzie sie na zakupy. panowie wahluja auto,pucuja,odkurzaja. ja wracam z torbami,wsiadam do blyszczacego autka i odjezdzam. no taka wygode to rozumiemsmile
      • nick000 Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 20:18
        cześć Slosmile, jestes niezawodnasmile Zawsze można Cie spotkać o tej samej porze, co, nie ukrywam, bardzo mnie cieszysmile
        • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 20:22
          bo to moja ejdyna pora kiedy moge na prawde odpoczac,moje kilkanascie minut relaksusmile
          i ja tez sie ciesze,ze widze Ciebiesmile dawno nie mielismy ze soba kontaktuwink
          • nick000 Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 20:23
            oj dawnowink, święte słowa łaskawa Panismile))
            • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 20:24
              zamiacham chochlą w kociolku i wracam z powrotem ok?smile
              • nick000 Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 20:29
                okwink, warzysz strawe na jutro? Mmmmm, czuje jej zapachwink Niech zgadnę, jest to zupa z warzyw najrózniejszych, moja "ulubiona"wink
                • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 20:32
                  no zebys wiedzial,ze z warzywsmile
                  ulubiona powiadasz?smileaha zapamietam to sobie smile tylko nie wiem czy miska "tej" zupy bedzie dla Ciebie nagroda czy tez kara kiedy Ci ja podam do zjedzenia?smile
                  • nick000 Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 20:33
                    zdecydowanie nagrodąwink, nawet nie zauważę co jadłemwink a nawet o dokładke poproszebig_grinDD Mam jeden warunek, w tym czasie siadziesz na stole kuchennym i bedziesz kiwała nogamismile
                    • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 20:34
                      hahahahaha smile))))
                      Nick, ja czuje,ze cos z Toba nie takwink zaczynasz za bardzow iercic sie na tym krzeslewink podam Ci recznik,a Ty zobacz co slychac w laziencesmile
                      aha,a potem wyspij sie dobrze?smile
                      • nick000 Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 20:38
                        ok, lec gotowac zupę, tylko jej nie przypalwink i nie zapomnij pomieszać od czasu do czasusmile Pedzę pod prysznic, czas najwyższy, dobranoc Slo:0 i wszyscy vistulowi ludziesmile Spijcie dobrze z rączkami na kołderkachwink
                        • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 25.07.06, 20:39
                          pomslaby kto,ze i Nick taki grzeczny i posluszny keidy jedno mu w glowiewink)
                          lece i ja mieszac chochlasmile
                          dobranoc wszytskim:0
    • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 08:48
      dzien dobry we wtorkowy ranek.
      dzien zapowiada sie troche pracowicie,ale przede wszytskim wypoczynkowy. w koncu jak urlop to urlopsmile
      zycze wszytskim przyjemnego wtorkusmile
      • nick000 Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 09:01
        cześc wszystkimsmile Poranek pochmurny i wcale nie letni, pachnie jesienią. Jest
        to oczywiscie wrazenie nader złudne, lato wróci lada momentsmile Miłego dniasmile
        • kendo Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 09:10
          to juz zapachnialo jesienia??????????????

          witajcie sloo i nicku,

          pogodowo?? hmmmmm...na razie chlodniej niz w lipcu i mysle,ze tak
          pozostanie,goraczki przeminely i bedzie skandynawskie lato,szkoda,bo czulam sie
          swietnie w ciepelku,choc odin padal na pysiosmile)
          niemam zadnych planow na dzis,zobaczymy na co dzionek mnie dzis poprosismile)

          zycze milego urlopowania i dnia pracy dla pracusiow.
          • kendo Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 10:25
            ha!!
            zamartwialam sie co dzis bede robic(chyba juz tak nie bede sie zamartwiac
            wiecej)dziecie zadzwonilo,ze jest chore,wiec lece na "leb i szyje do Niegosad(((
            poprosil o zakupy rowniez.

            miejcie sobie dobrze i chociaz Wy nie chorujci,slyszysz odin!! wink),bo sie nie
            podziele na dwojewink
            • mycha Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 10:43
              cześć robaczkismile
              a u mnie pada, pada, padasmile))) nareszcie jest czym oddychać, choć cieplutkosmile
              teraz to ja mogę funkcjonować.
              miłego życzęsmile
            • kasikk_29 Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 10:47
              witam wtorkowo smile)
              pogodowo jest super - deszczyk sobie pada równo big_grin
              powietrze lekko się ochłodziło, oczyściło i jest czym oddychać smile)
              mam znowu lenia
              i niestety leń chyba wygrywa sad(
              a roboty mam huk
              może mnie ktoś uratuje?
              • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 10:50
                czesc Mycha,czesc Kasikksmile
                Kasik przyjedz do mnie,podaruje CI odrobine swojego wolnegosmileodpoczniesz,zrelaksujesz sie,dotzrymasz mi towarzystwa przy porzadkachwink i obiecuje nie bede prosila o pomoc smile
                • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 10:51
                  u mnie juz sie chyba wypadalo,dzis znowu swieci slonce. czyli lato trwa wg prognozy meteorologa Nickawink
              • nick000 Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 14:25
                w ramach równouprawnienia mogę podrzucić troche mojejwink, jestes
                zainteresowana?big_grinDD
    • nick000 Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 14:23
      deszcz, pada deszczsmile) Nareszcie dotarł i do nas, alez sie cieszesmile Czuje sie
      zwolniony z obowiazku podlewania trawnikasmile)) Powietrze od razu stało sie
      znośne, jest czy oddychac, oby tak dalej, niech pada, niech leje a po kilku
      dniach, znowu upałwink
      • mala20033 Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 16:16
        Upaly sie do mnie dobraly...pywka pywka mi dajcie...jak nie dacie to sie
        pochowajcie..
        Uuuuuf juz mam tych upalow dosc!
        • nick000 Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 19:31
          nasze upały, na razie, odeszły, w zamian jest duszno jak w saunie. Po niewielkim, niestety, deszczu powietrze odświeżyło sie tylko na chwilę. Pod wieczór wyskoczyłem na moment na łaki, tak jak mówiłem mamy już prawie jesień, sucho, żólto, pastelowo, kwitną wrzosy, co o tej porze roku nie jest normalne, i tylko na nizej położonych nadrzecznych ich połaciach jest jeszcze zielono. Wyglada to pięknie, co widziałem sfotografowałem, fotki w watku dla oczu zamieszczę.
          • kendo Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 19:56
            witajcie:
            mycha/kasikk/mala/sloo/nick,gdzies tam itka gipsowawink)

            no sloneczko swiecilo,ale nie do opalaniasad(

            dzionek minal....wiaterek wieczorny szelesci w drzewach,

            milego wieczoru Zalodze.

            PS;..czekamy na fotki,mysle ze te jesienne kolory nicku spowodowane sa susza,po
            obfitych deszczach zazieleni sie.
            • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 19:59
              czesc Nick,czesc Kendosmile
              zdazylam juz obejrzec fotki i stwierdzam,ze kolory, a szczegolnie ten odcien starego zlota jest niesamowity. wiem,ze do tego przyczynila sie i roslinnosc i swiatlo i zachodzace slonce. nie mniej wyglada przepieknie. to nie jest typowa zielen i blekit lecz zrudzialy dywan dajacy naturalny wspanialy kolor.
              • nick000 Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:05
                cześć dziewczynysmile, wyuglada to lepiej niz na zdjeciach, uwierzcie. Stałem z rozdziawiona gębąwink i nie mogłem sie napatrzeć, natura funduje nam darmowe spektakle jakich ludzie nigdy stworzyć nie potrafią. Owszem to skutek suszy i dlatego z jesienia mi sie kojarzy.
                • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:07
                  nie dziwie sie Twojej reakcji,ja mam oczy jak zlotowki gdy patrze na te kolory,a to tylko fotografia rzeczywistosci. pieknie musi byc na lakachsmile
                  • nick000 Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:12
                    gdyby jeszcze zniknęły wszystkie muchy i bąki, to by dopiero była frajda. Wyobraź sobie spacer wieczorny, idziemy w stronę zachodzacego słońca, jest cicho i tylko czasami słychać szum traw i krzyki ptaków. Dzisiaj uwijały sie nad łąkami stada jeżyków, polowały na te paskudne muszyska.
                    • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:15
                      byloby bardzo romantyczniewink
                      starsznie dawno nie bylam na takiej lace, szczegolnie o zachodzie slonca. ostatni zachod pamietam bedac nad morzem. szybko topilo sie w tafli wodywink
                      • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:17
                        ale zachody w kazdym miejscu na ziemi pewnie sa rozne. nie wiadomo ktory jest piekniejszy? kiedy patzre na zachod ze swojego okna to wydaje mi sie,ze to wlasnie ten jest najpiekniejszysmile
                        • nick000 Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:22
                          kazdy zachód słońca jest piękny, zalezy jak sie na niego patrzy i reaguje, nie musi to być południowa wyspa, wystarczy nadrzeczna łąka czy miasto by sie nim zachwycić. Już nie pamiętamjak wygląda ten nad morzem, dawno tam nie byłem.
                          • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:25
                            a ja znow mialam ochote pojechac w gory,ale w tym roku nic z tegosad(( szkoda,ale moze uda sie za rok. w kazdym razie w tym roku bedzie kilka krotkich roznych letnich atrakcji, m.in. wycieczka i camping nad jeziorem.
                            • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:25
                              ...a moze i morze? smile
                              • nick000 Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:29
                                wszystko możliwe, gdy sie mocno chce, spełnić sie musiwink Wiemy coś o tym, prawda Slowink Musze sie juz pozegnać, dobrej nocy życzę wszystkimsmile Jutro juz sroda czyli pół tygodnia będzie za namismile
                                • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:30
                                  najprawdziwsza prawdawink
                                  dobrej nocy Nicksmile
                                  • kendo Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:32
                                    PA;..nicku,
                                    wedruj we snie tymi samymi sciezkami i ponownie sie upajajsmile)
                              • kendo Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:31
                                przyznake,kolory sa fantastyczne,az niemalnieprawdopodobne by byla taka
                                rzeczywistosc,
                                zazdroszcze Ci nicku tych przepieknych kraiobrazow,
                                moj zachod slonca jest niewidoczny,mieszkam jakby w niszy i drzewa zaslaniaja
                                uroki,a gdy chce chmurki rozne popoatrzyc musze wyjsc ze swojej dzilalki by je
                                zobaczyc.
                                • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:34
                                  pozazdroscic mozna Nickowi. kiedy ja jestem "na swoim" ogordzie to wyglada to tak jakbym byla zamknieta w klatce. dookola zielen,ale to malenki teren,choc to i tak duzo w porownaniu do tego,ze jest. inni nie maja nawet takiego ogrodu z zielenia jak mam jasmile
                                  • kendo Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:37
                                    masz racje sloo,
                                    ogrody/dzialki domowe sa zamknietym "terenenm" przez drzewa/domy....
                                    wiele razy ze slubnym drocze sie by poscinac te wysokie drzewa i otworzyc"okno
                                    na swiat",bo czuje sie rowniez zamknieta.
                                    • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:39
                                      a ja lubie dzrewa,oczywiscie teren trawiasty rowniez i krzewinki. kiedy przejezdzam kolo sadow albo takich przydomowych ogrodow gdzie sa dzrewa to starsznie mi wtedy zal,ze czegos podobnego nie mam. taki zielony teren z dzrewami,nie tylko kwiaty,kwiaty i kwiaty oraz fasole itp. warzywa.
                                      • kendo Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:44
                                        tak,tak sloo,
                                        ale slubny osadzil dzialke choinkami,ktore sa teraz az pod niebo i one
                                        zaslaniaja mi widoki na dalsza nature,dobrze,ze ostanie wichory troche ich
                                        ilosc zmniejszylo przez polamanie,widac "okienaka" na swiat.
                                        drzewa owocowe lubie w ogrodzie,nadaje to caly urok obejsciu.
                                        • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:46
                                          a ja procz owocowych dzrewek lubie dzrewo lipowe. nie wiem dlaczego akurat to,ale czuje do niego jakis sentyment,moze dlatego,ze kojarzy mi sie przede wszytskim z szosami na ktorych byl szpaler lip,a droga prowadzila do domu mojej babcismile no i w ogole jak duza to chroni przed upalemsmile mozna pod nia usiasc i bajdurzyc ogladajac m.in. zachod sloncasmile
                                          • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:50
                                            Kendus bede sie zbierala,zbliza sie 21-a,a ja ja znow ide do kuchniwink
                                            zycze Ci dobreo wypoczynku,jutro znow sie spotkamysmile
                                            • kendo Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:54
                                              PA;..sloo,
                                              spij i marz o zachodzie slonca spod lipy,gdzie ostanie promyczki slicznie
                                              migoca przez listkismile
                                          • kendo Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 20:53
                                            oj,lipe tez uwielbiam,
                                            tu nikt niema jej na dzialce swojej,natomiast sa osadzone niektore sciezki
                                            rowerowe nimi,zapach cudny jak kwitna.
            • mala20033 Re: wtorkowo-letnio 01.08.06, 23:41
              Co pewien czas zmieniam zdiecie na compie...czasem zamieszczam Nika..mam
              nadzieje ze nie naruszam praw autorskich....tylko ja w nie spogladam i moj
              pies...
              Dobrej Nocy!
              • kendo Re: wtorkowo-letnio 08.08.06, 08:57
                niech lato trwa ,jak najdluzej,

                witajcie Zalogo :pracujaca i urlupujacasmile)
                cieszcie sie kazda minutka letnia/magazynujcie ciepelko by starczylo na slotne
                i zmimowe dni.

                przemilego dnia zycze.
                • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 08.08.06, 09:51
                  dzien dobry,witam.
                  czy mozna nazwac wypoczynkiem urlop spedzanyw domu????????
                  • kendo Re: wtorkowo-letnio 08.08.06, 09:53
                    hej sloo,
                    oj,jak znam zycie to chyba nie mozna ....,
                    ale gdy sie dobrze zaplanuje,mozna miec uroki urlopowe.czego Ci sloo zycze .
                    • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 08.08.06, 09:57
                      a dziekujesmiletylko nie wiem czy cos z tego wyjdzie? plany urwaly mi sie na sobocie,a na potem nie mam ani pomyslu,ani chyba ochotysad
                      • kendo Re: wtorkowo-letnio 08.08.06, 09:59
                        sloo,
                        zawsze mozesz zrobic nieoczekiwana przerwe w domciu i zauszy domownikow wywlec
                        gdzies w plener,takie spontaniczne odpoczyni sa najbardziej udane.
                        • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 08.08.06, 10:11
                          kendo napisała:

                          > sloo,
                          > zawsze mozesz zrobic nieoczekiwana przerwe w domciu i zauszy domownikow wywlec
                          > gdzies w plener,takie spontaniczne odpoczyni sa najbardziej udane.

                          wycieczka w plener to z akrotko,ja myslalam o kilku dniach,ale wszyscy jakos nie przejawiaja ochoty na wymyslanie. ja wymyslilam jedna,czekam na propozycje,ale chyba sie nie doczekam.
                    • kendo Re: wtorkowo-letnio 08.08.06, 09:58
                      miejcie sobie dobrze,
                      ide przygotowywac uproszczony chlodnik na plaze....
                      ciekawe,czy znajde duzo muszelek,cos ich malo w tym roku.
                      • nick000 Re: wtorkowo-letnio 08.08.06, 10:02
                        hej kendosmile, strasznie Ci tej plaży zazdroszcze. Muszelki, wiatr, piasek,
                        spacery, zyć nie umieraćsmile
                        • kendo Re: wtorkowo-letnio 08.08.06, 10:06
                          masz racje nicku,
                          cudownie jest na plazy /nie czuje sie zaru z nieba/po prostu moglabym tam byc
                          codziennie az do zachodu slonca.
                          miej sobie udany dzionek.
                  • nick000 Re: wtorkowo-letnio 08.08.06, 10:00
                    w żadnym wypadku, dom słuzy do mieszkaniawink a nie do wypoczynku. Zawsze coś w
                    oczy sie rzuci i do jakiejś tam aktywnosci zmusi człowieka. A tak w ogóle, to
                    cześć Slosmile
                    • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 08.08.06, 10:10
                      czesc Nicksmile
                      masz racje,urlop gdziekolwiek,ale z dala od domu,z dala od pracy i bez elefonu. no w uzasadnionych wypadkach tel. jest wrecz niezbedny,a znam takich co to jadac zima na narty tel. wylaczali i umawiali sie na dana godzine na kontakt. tym sposobem nie byli molestowani przez wszytskichsmile i to jest dobry sposob na prawdziwy odpoczyneksmile
                • nick000 Re: wtorkowo-letnio 08.08.06, 09:59
                  a u mnie chłodno i mglisto, pogoda jesienna. Melduje sie po kilkudniowym
                  milczeniu. Nie miałem sieci a w pracy odczuwalem brak czasu, stąd moja zerowa
                  aktywnosć na forum. Dobrego dnia wszystkimsmile
                  • kendo Re: wtorkowo-letnio 08.08.06, 10:04
                    hej nicku,
                    milo ponownie powitac "syna marnotrawnego"wink)))))))
                    niezamartwiaj sie,ja jakos tez w kratke na necie,ale po urlopie moim bedzie juz
                    chlodniej i znosnie w pokoiku,wiec bede czesciej w neciku,
                    udanego dnia.
                    • kasikk_29 Re: wtorkowo-letnio 08.08.06, 11:50
                      witam załogę smile)
                      już myślałam, że wszyscy wyjechali...
                      Gryzoń na pewno i przesyła pozdrowienia
                      cytuję: "Właśnie straszę na zamku w Malborku turystów, obsługę, szczury i
                      duchy wink Pozdrów forumowiczów"
                      big_grin
                      chyba dobrze się bawi
                      a u mnie pochmurno było, ale słonko zdecydowało się wyjść zza chmur
                      mam lenia-giganta od wczoraj
                      i jakoś mi smutno...
                      eh... urlopiku już w tym roku niet sad(
                      • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 08.08.06, 14:20
                        czesc Kasikk.
                        ten smutek jak widac ogarnia wszytskich,to jakis zarazliwy smuteksad
                        z kijem na niego z kijem.

                        ps.pozdrow MYche i zycz jej dobrej zabawy nie tylko z duchamiwink
                        • nick000 Re: wtorkowo-letnio 08.08.06, 20:15
                          kijem i pasem drania a odejść musi. Najlepiej jednak nie poddawać sie jego destrukcyjnej sile i wpływowi. Prosta rada, jak to jednak osiągnąć.
                        • nick000 Re: wtorkowo-letnio 08.08.06, 20:19
                          jako, ze moj net działa bardzo źle, nie czuje żadnej przyjemnosci z korzystania z tego wynalazku, pozegnam sie z wami, zycze dobrej nocy i optymizmu od ranasmile Nie chcę być zrozumiany opatrznie, vistulan lubię a pisanie na forum jest wielka radościąsmile Pozdrawiamsmile
                          • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 10:13
                            cala noc padalo,ziemia az miekka sie zrobila,
                            miejmy nadzieje,ze sie nieugzaznie w niejwink)

                            Witajcie Zalogo,czas juz wstawac i klikac,zdobywac piekne numerki,brakuje
                            bardzo malo do nastepnego rkordu.

                            milego wtorku zycze.
    • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 10:49
      witaj szefowosmile, cześć wszystkimsmile Po pięknym słonecznym poranku nie pozostał
      nawet ślad, znowu deszcz popadujesad Może sie jednak przejaśni i dzień nie
      bedzie stracony, na razie pozostaje w ksiązkach sie zakopać, kawę naparzyć, co
      własnie zrobiłem, i czytać, czytać, czytac. Spokojnego wtorkusmile
      • kendo Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 11:31
        no tak,
        witajac nicka w watku deszcczowym wklikalam 53 000 tysiecznik.
        ale mnie szczescie spotkalowink))))))))

        dziekuje Zalodze za dokladaniu "cegielek numerkowych" i az podziw bierze,ze
        mimo wszystkim przeciwnosciom,jakie nas nawiedzaly gonimy do przodu,
        slodziaste calusy dla Zalogi za wspolpracesmile)i prosze unizenie o
        wiecej "klikow"wink)
        • slo-onko Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 11:52
          wtorkowo-swiatecznie witam wszytskim.
          gratulacje za cudny numer KEmdosmile)) i buziakkiss** smile
          popijam pyszna kawe,czy ktos ma ochote?
          • kendo Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 12:10
            hej sloo,
            na kawcie sie pisze i na jakies ciacho,qurcze nic niemam w domu slodkiego,
            wczoraj ostani dzemik ze sloika lyzka wydrapalamwink)
            wartalo by do sklepu podskoczyc cos zakupic,ale kto w taka pogode chce sie z
            domciu ruszycsad

            miej sobie udany dzionek Skarbie.
            • slo-onko Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 14:12
              ooooo slodkie, za jakis czas zabiore sie za upieczenie jablecznika,a w ostatecznosci beda to jablka zaane biszkoptem. szybkie ciasto i bardzo smaczne.
              narobilas mi smakusmile a Nick narobil smaku murzynemsmile najpierw jednak musze zawiazac sadlo po obiedzie,a sadlo rosnie oj rosniewink zwazywszy na to,ze pogoda dzis barowo lozkowa to nie pozostaje nic innego jak wiazac sadlo czytajac wspaniala wojenna powiesc.
              a tak w ogole chcialam spytac kto podrzucil wredna pogode w moja strone???wink
              • nick000 Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 18:08
                nie jawink, wredna pogoda przylazła sama, u mnie jest znowu pięknie, od kilku
                godzin nie pada, słońce swieci cudownie, białe chmury płyną po niebie jak
                żaglowce, powietrze pachnie jesiennie a las, przed chwila z niego wróciłem,
                jest cały przesycony słonecznym swiatłem, zapachami i śpiewem ptakówsmile
                img126.imageshack.us/my.php?image=dscf6192xq8.jpg
                img77.imageshack.us/my.php?image=dscf6197vl1.jpg
                • slo-onko Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 19:12
                  ani nikt inny procz matki natury,kaprysnej zresztasmile
                  moja wichura juz sie uspokoila,a deszcz hulajacy rowniez. slonko wzeszlo na niebo,ale jest chyba zbyt zmeczone i zaraz nas opusci. czekam wiec do jutra,bo w ostatnich dniach pogoda jakby w szkocka kratesmile
                  • nick000 Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 19:34
                    przed chwilą zapowiedzino powrot lata, krótki ale jednak, mają nawet nawiedzić nas upałysmile Z czego ja sie tak cieszęwink, zamiast na plaży leżeć odlogiem, musze pracować, dobrze, ze nie tylko jabig_grinDD
                • slo-onko Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 19:13
                  uwielbiam blekitne niebo,a na jego tle sniezno biale obloki,do tego ta piekna zielen,hmmm. na drugim zdjeciu zabrakalo jednego elementuwink))
                  • nick000 Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 19:41
                    brakujacy elementwink? To brzmi jak kryminalna zagadkabig_grinDD
                    • slo-onko Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 19:55
                      gdybym umiala to narysowalabym dwa kolka,rame,kierownice i jeszce cos dodatkowegobig_grin
                      • nick000 Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 20:00
                        a już się domyslamwink, rower? Zawsze wiedziałem, ze jazda rowerem sprawia Ci przyjemnosćwink Bez śmiechu, to moj ulubiony pojazd, bez niego nie wyobrażam sobie spędzania wolnego czasu.
                        • slo-onko Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 20:01
                          Kapitan Nick na tropie big_grinDD rower,rower,ale czy na pewno ja na tym rowerze?wink)
                          • nick000 Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 20:05
                            a kto nibywink? Nie wmówisz mi, ze nie poptrafisz na nim jeździć;D A moze jakiś tandem?
                            • slo-onko Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 20:13
                              oooooooo na ,a raczej w tamdemie to juz jedze od dawnawink))
                          • nick000 Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 20:09
                            a czy kiedykolwiek pływałaś czymś takim? To jest dopiero przyjemnosć, przy dużym wietrze i fali adrenalina gwarantowanawink
                            img521.imageshack.us/my.php?image=dscf6205wh2.jpg
                            • slo-onko Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 20:14
                              na kajaku owszem i malo nie utonelam,ale ze strachubig_grin a na takie cóś nie wsiade nigdy w zyciu!!!! jesli bedziesz mnie namawial na taka przygode to od razu szykuj wieniec na swierkuwink))
                              • nick000 Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 20:18
                                zdziwiłabyś się, jaką ilość ładunku mieszkajacy nad rzeka ludzie potrafili na coś takiego włożyć. Wbrew pozorom, to coś jest łodzia bezpieczną i niewywrotną, to typowa płaskodenka i tylko wyglada trochę dziwaczniewink Czy uwierzysz, ze kiedyś, przed wielu laty, widziałem gościa przewożącego przez rzekę, na takiej łodeczce, żywą krowębig_grinDD
                                • slo-onko Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 20:23
                                  hahahahahahahahhahahahahahabig_grinDDDDDD zabawny musial yc widokbig_grinDD ciekawe czy krowa wiedziala co jej gospodarz z nia wyprawia?big_grinD krowa na lodce no tego jeszce nie bylobig_grin
                                  a,ze bezpieczna?smilewierze na slowosmile Tobie uwierzyc moge smile
                                  • nick000 Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 20:25
                                    dziękujęsmile Nie wiem czy widziałas kiedyś krowy pływajacewink, nie koniecznie łódką, te stwory potrafią to robić znakomicie. Pasa sie na jednym z brzegów, pod wieczór wracają do domu i jesli woda jest głęboka, płyną sobie spokojnie i tylko widać sterczące nad taflą rogate głowy. Widok zajmujacy i przesmiesznybig_grinD
                                    • slo-onko Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 20:31
                                      nie,nigdy nie mialam okazji widziec takich krow. nawet nie pomyslalabym o tym,ze lubia plywacbig_grinDD w jakims dziwnym kraju mieszkasz Nickwink)))
                                      • nick000 Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 20:43
                                        mieszkasz w dużym miescie, wcale sie nie dziwie,z e wielu rzeczy nie znasz, nie widziałas, nie przeżyłaś. My wiesniacywink mamy przewagę nad wami mieszczuchamiwink
                                        • slo-onko Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 20:45
                                          hahahahahahahasmilerozbawiles mnie do lez tymi "wiesniacy"big_grinDDD oj Nick litosci nie masz nade mnasmile
                                          • nick000 Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 20:47
                                            zero litościwink, bardzo lubie gdy sie smiejeszsmile
                                            • slo-onko Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 20:55
                                              oooooooo Nick smile)) nie przypominaj mi o aromacie,plisssssssssssssbig_grin
                                              • nick000 Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 20:57
                                                bez aromatu nic nie smakuje, dobrze o tym wieszwink
                                                • slo-onko Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 20:58
                                                  oj wiem i bez pikantnych przypraw rowniez niewink
        • nick000 Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 13:10
          pomimo wakacyjnej pory, lato nie sprzyja pisaniu, nasza vistulka toczy swoje
          wody bez przerwysmile Gratulacje dla kenduli i wszystkich forumowiczówsmile

          img291.imageshack.us/my.php?image=dscf6169yj7.jpg
          • kendo Re: wtorkowo-letnio-huraaaaaaaaa 53 000 15.08.06, 13:14
            racja..(czemu ja dzis taka zgodna ze wszystkimi jestem??,to wcale niepodobne do
            mniewink)
            rzeczka pod wplywen pogodowym ma nurt w zaleznosci od tego,ale jeszcze na
            szczesnie nam nie wysychawink)

            PS;..nicku,
            sliczne daljie skapane w kropelkach deszczusmile-dzieki.
    • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:23
      a tak mieniła sie dzisiaj w słońcu moja Narewsmile, juz dawno nie widziałem jej tak roziskrzonej.
      img112.imageshack.us/my.php?image=dscf6206wk6.jpg
      • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:33
        przecudna. czy potrzebne nam sa Majorki kiedy u siebie mamy tak piekne widoki ? niby tylko swiatko i rzeka,a jak potrafia zauroczyc. takie sielskie widoki lubie najbardziej. taki spokoj od nich bije,piekne smile
        • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:45
          znam tę rzeke od dziecka, nie przestaje mnie jednak fascynować i zachwycać, pory roku dodaja jej uroku, słońce ozłaca, jest piękna i zmienna jak kobietasmile
          • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:49
            kazda woda na ziemi o kazdej porze roku wyglada zupelnie inaczej i na swoj spoosb jest piekna. np. wzburzone morze podczas sztormu tez jest piekne ,starszne,ale jednak piekne. a morze,ktore oswietla zachod slonca?takie spokojne i ciche,kladzie sie do snu,a z nim usypia caly swiat.
            • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:50
              łanie powiedziane, swiat usypia, dobrze by było żeby, przy okazji, stawał sie też lepszy.
      • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:34
        slicznie wygladala,jak w bajkowym snie nicku,

        witajcie sloo i nick.

        cieplego wieczoru zycze.
        • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:37
          czesc Kendusia smile co,jutro na plaze sie wybierzesz?zapowiadaja upaliksmile
          • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:41
            ha,ha...tu zapowiadaja przelotne deszcze i juzsad(
            plazy nie bedzie,czekam do nastepnego roku,chyba,ze pozniej spacerk po piasku
            tylko,
            • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:44
              eej no poczekaj,moze i do Ciebie dojda jeszce cieple dni? ponoc lato jeszcze sie nie konczysmile zawsze tez moga byc wrzesniowe spacery we wrzesniowe dni brzegiem morzasmile tez ma swoje zalety,jesienne slonko i jod smile
              • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:56
                wlasnie na takie spacery czekam,bedzie na pewno wspaniale,fale tez beda
                bardziej grzywiaste,szkoda,ze nie bedzie mozna muszelek wylapywac z wody,ktor
                fale zabieraja spowrotemwink
            • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:50
              ech nicku,nienamawiaj sloo na takie niebezpieczne przejazdzki,
              nie chcemy by nam w glebinach rzeki zginelawink)
              zreszta sama tez bym na cos takiego niewsiadla nawet w ratunkowej kamizelce.
              • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:53
                czy nie wiesz, ze w głębinach żyją rusałki świteziankami zwane? Podobno maja tam kryształowy pałac o stu komnatach, w kazdej z nich stoi sto miękkich, moszczonych wodorostami kanap, mozna sie na nich wylegiwać i nie tylkowink Z vistulanek byłyby niczego sobie świteziankiwink
                • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:58
                  i bardzos seksowny Nnnnnnnnnnneptunwink
                  • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:01
                    Neptun to nie u naswink, tu urzęduje swojski, rubaszny Szuwareksmile Gości wesoły, lubiacy zabawę i coś mocniejszego, ze o kobitkach nie wspomnę;DD
        • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:46
          cześć kendulasmile Pikno jest wszędzie, nawet w nas, moze przede wszystkim w nassmile
          • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:51
            oczywiscie,nigdy niezaprzeczam swego pieknasmile)))))))))))))

            w kazdym czlowieku mozna je znalesc.
            • mycha Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:54
              cześć robaczkismile
              jak się macie?smile
              u mnie leniwe dni z książką, nareszcie mogę nadrobić czaswink
              humorek falami raz dobry, raz tak jakoś, ale ogólenie nie jest źlesmile
              • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:56
                cześć mychosmile, a to ci niespodzianka! Jak widać mamy sie całkiem całkiem, Tobie też życzę podobnego samopoczuciasmile
                • mycha Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:57
                  cześć nicksmile
                  chciałam wrzucić kilka zdjęć, ale szukam linkusmile
                  jak znajdę, to będąwink
                  • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:00
                    podczep sie pod ten za pomoca ktorgo wstawiłem ostatnie zdjecia.
                    • mycha Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:02
                      nicku, nie wpisałam sobie w ulubione tego gdzie się wstawiało zdjęcia i
                      przeglądam teraz wszystko z mojej mychy, bo tam mi wysłała link kenduś
                      • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:03
                        www.imageshack.us/
                        • mycha Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:14
                          dziękismile zazraz zacznę pracęwink
                          • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:15
                            czekam niecierpliwie na fotysmile ale chyba juz jutro je obejrze,zaraz mnie stad wyniosa z krzeslembig_grinDDD lubie ogladac zdjecia,a na tle zdjec papierowych mam malego bzikawink
                            • mycha Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:29
                              to tak jak jabig_grin
                              moja rodzina uważa, że to jeden z odłamów mojego "zbieractwa"wink
                              neutralne wkleje na forum, inne postaram się podesłać mailemsmile
                              • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:33
                                wszyscy tu jesteśmy oryginałami w kwestii zbieractwawink, moi znajomi i bliscy twierdzą, ze powinienem zmienic profesję i zacząć robić karierę jako śmieciarzbig_grinD Bzdury gadają, nie mają pojęcia jakie skarby zgromadziłem i co jeszcze mi przybyć możewink Lepiej niech sie zawczasu zaczną bać i szykują miejsce na moje szpargały.
                                • mycha Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:42
                                  oh... ja jestem chyba mistrzem w tym. u mnie w rodzinie to szerokim łukiem się
                                  mnie mijawink
                                  ale przez to mam tyle cennych pamiątek....
                                  a potem znajomi przychodzą i pada pytanie " a ska to masz?" i zachwyty nad
                                  wydawałby się prozaicznymi rzeczamismile
                                  • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:51
                                    bo to, co inni postrzegają jako bezwartościowe, dla nas może mieć wartość chociażby sentymentalną. Moja rodzina już wie, ze lepiej nie ruszać tego, co trzymam na półkach, moze sie okazać, ze to najprawdziwsze skarbywink Szczególnie najróżniejsze wycinki z gazet, całe skoroszyty i zeszyty notatek, jakieś stare programy itp.
                                    • mycha Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 22:01
                                      albo listy babci tuż po wojniesmile
                                      • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 22:03
                                        albo zdjecia babci z początku XXwiekusmile, bardzo pozowane, bardzo napuszone i bardzo wzruszajace. I groźny, uzbrojony w szablę, wąsaty kozak czyli dziadek.
                                        • mycha Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 22:06
                                          ojsmile wiesz mój pradziadek miał wąs na hitlera, ale mojej bratowej pradziadek na
                                          wodza józefasmile
              • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:59
                czesc Mychosmile)) odpoczywasz po krajowych wojazach?smile)) dzis chyba jest dzien "leniwca ksiazkowego"wink
                • mycha Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:06
                  cześć sloosmile
                  oj dzień leniwca u mnie od wczorajsmile połknęłam następną książkę z serii "królów
                  przeklętych" i bardzo mi się spodobał opis początku romansu królowej izabeli z
                  mortimerem. żałuję, że nie udało mi się dostać pozostałych części, bo mam fazę
                  i masowo bym czytaławink
                  • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:08
                    przed laty przeczytałem je wszystkie, czuję jednak, ze wrócę do nich.
                  • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:08
                    czasami tez mam taka fazesmile no moze nie przekletych,ale cos w tym rodzaju.
                    a co kolejne czesci nie sa osiagalne?
                    • mycha Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:26
                      sloo zamówiłam 4 które były w wysyłkowej dostępne. ale dostałam niestety tylko
                      2sad
                      nick, mi się bardzo podobały, może dlatego, ze epoka, że liźnięcie historii i
                      do tego opis postaci, gdzie ciężko ocenić kogoś na typowo negatywnego i
                      pozytywnego. jak się wydaje, że ktoś jest tym "złym", to potem zaczynasz
                      widzieć w nim człowiekasmile
                      • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:29
                        dokładnie, wszystkie postacie, bez wyjatku, krwiste,normalne, nie poddajace sie jednoznacznej ocenie, co sprawia, ze czyta sie powieść znakomicie. Popatrz w bibliotece, moze mają.
                        • mycha Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:32
                          nicku, ale to jest to co chciałabym mieć we własnejsmile
                          dlatego tak namiętnie szukamsmile
                          • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:38
                            znam ten ból, powiem Ci w zaufaniu oczywisciewink, ze swego czasu zwędziłem z biblioteki pewną nieosiągalna na rynku ksiażkę, nie potrafiłem sie powstrzymać. Wiem, to jest kradzież, zeby jednak nie odczuwać wyrzutów sumienia, podarowalem tej samej placówce, kilka innych ksiazek. Moze w ten sposób zabiłem swoje rozterki, nie do końca, czuje jednak, ze to biblioteka zrobiła na mnie dobry interes, co mnie nadal nie rozgrzeszasad
                            • mycha Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:49
                              eee... powiem ci że poluję od dłuższego czasu na cykl książek "katarzyna". jak
                              byłam mała, miałam chyba z 13 lat w polskiej telewizji leciał francoski serial.
                              tak mnie wzieło, że po tylu latach pamiętam w bibliotece jak dorawałam książki,
                              to czytałam ciągla. to jest to do czego wracamsmile kocham tą powieśćsmile
                              teraz mam 4 tomy, ale niestety można tylko nabyć na alegro i czasami sięgają
                              bajońskich sumsad ale kiedyś będę miała je wszystkiesmile
                              żebym się nie nazywała mychabig_grin
                              • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:52
                                i to mi sie podoba, powiedziałbym, ze masz pasję. Wiem coś na ten tematbig_grin
                                • mycha Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 22:02
                                  oj, tylko półek brakuje. uwierz mismile
                                  • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 22:04
                                    wierzę bo mam podobniebig_grin
                                    • mycha Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 22:07
                                      nick mam pyatanie, mogę napisać w mailu?
                                      • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 22:08
                                        jasne.
                                        • mycha Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 22:13
                                          napisałam malia
              • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:02
                hej mycha,
                humorek to w zaleznosci pogodowo dyktowany,
                jak sloneczko przyswiec to mycha sie usmiechawink)

                miej sobie mily wieczor.
            • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 20:54
              hmmwink, znowu sie ze mna zgadzasz, normalnie nie poznaję naszej szefowejwink
              • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:03
                czy ktos lubi mirabelki? postawilam cala mise,prosze sie czestowacsmile
                • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:05
                  był kiedys taki żółty trunek pędzony na nie wiadomo czym, nazywaliśmy go mirabelkąwink
                  • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:07
                    moze wlasnie ze sliwek? skoro napoj pedzony z jablek nazywac sie moze "usmiech tesciowej" to czemu nie mialby byc mirabelkowy? a potem arabelkowy,bo zwidy po nim moga byc damskie big_grinDDD
                    • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:12
                      to chyba był jednak jabol czyms barwiony, nie pomnę juz nazwy, smak jednak pamiętam, był podobny do innych jabłkowych, siarką zaprawianychwink, trunkówbig_grinD
                      • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:14
                        to jakis szatanski napojbig_grinDDD
                  • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:08
                    juz nie pamietam jak smakuja...
                    nick juz wie nawet ,jakby je wykorzystal w bardziej "zdrowotny"sposobwink)
                    • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:10
                      a Nick to do wszytsko potrafi dospiewac historiewink)))
                      • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:14
                        widac,ze nick ma dzis wysmienity chumor,
                        zreszta zawsze ma historyjke pod rekawink
                        • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:18
                          ten Nickowy humor trzyma mu sie od ranawink)) to co dzis wyczynil to nie lada poswiecenie big_grin ale nie wiem czy wolno tu o tym mowic na glos?wink))
                          • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:24
                            hahahahahahawink, no co Tywink, zartujesz chyba, co wyczyniałem bo nie przypominam sobie;DDD
                          • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:25
                            no zdziebko sloo moze cos pisnac,co nick nawyprawialsmile)
                            • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:26
                              poszła i nie pisnęławink, sam jestem ciekaw, co też to narobiłem tym razembig_grinD Czekamy na fotki mychy, czuję,z e bedzie ucztasmile
                        • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:23
                          fajna pogoda, dobra przejażdżka i, przede wszystkim, znakomite vistulowe towarzystwosmile, jaki wiec mam mieć humorsmile
                          • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:30
                            tu,zeby znow nie powtorzyc przytakniecia,napisze tak:
                            ze nieraz wyczuwam,ze nick jest troche smutny/zaklopotany...
                            • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:35
                              jak w życiu droga kendo, raz jes wesoło, innym razem krew człowieka zalewa. Jutro ide do pracy, nie czuje sie z tego powodu szczęśliwy, ale i nie ubolewam zbytnio, na razie nie mam zamiaru psuć sobie i Wam wieczoru czymś tak poślednim jak jakaś tam pracawink
                      • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:17
                        tę historię dośpiewujemy wszyscy i całkiem dobrze nam to idziesmile
              • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:04
                cicho nicku,juz wlasnie rano sie sobie dziwilam,zem taka zgodna wink)
                ale nieraz moge powiedziec ,ze masz racjesmile)
                • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:07
                  i tak trzymajmysmile, zgadzamy sie w wielu kwestiach i to nas łączysmile Gdybyśmy sie ciagle kłócili to co? Lepiej nie myslećwink
                  • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:10
                    oj nawet nie mysl o takim scenario,
                    byloby bardzo niemilo i pewnie bym zamknela forumsad(
                    a tak to mamy jak na zapieckuwink)znamy sie juz doskonale.
                    • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:19
                      a widziszwink, forum zwijac nie musisz bo gdzie my sie biedacy wówczas podziejemywink Zauważ, ze trzymamy sie wistuli od dawna, nikt nie ubywa, nikt nie przybywa, o czyms to świadczysmile
                      • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:52
                        moze to i dobrze nicku,
                        jestesmy z soba zzyci i dobrze sie czujemy ze soba i czego nam trzeba wiecej?
                        nowa osoba chyba od razu wyczuwa nasza atmosfere i uwaza sie za intruza.
                        • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 22:00
                          może i tak, może nie. Powiem Ci kendo jak było gdy zaprosiłaś mnie do vistuli. Pamiętasz jak sie poznaliśmy? Było to na poduchach, pierwszy raz wszedłem tam wówczas. Jakaś kobieta opowiadała o swoich skopanych małżeńskich relacjach, powiedzialem coś uszczypliwego, Ty też podobnie ją potraktowałaś a w obronie bieduli stanął mój ziomek wilk. Od tego sie zaczęło, wczesniej nie byłem wielkim entuzjasta forów, co najwyżej pisywałem na swoim miejskim, juz tam nie zaglądam bo wieje zadymą i chamstwem. Kiedy już stałem sie vistulaninem, chciałem poczytać i zapoznac sie z tym, co pisliście. Zajęło mi to kilka godzin, niektóre watki były zabawne, inne trudno było zrozumieć dla p[ostronnego czytelnika, a takim wówczas jeszcze byłem, dopiero po "wgryzieniu" sie w forum poczułem jego smak. Teraz jesli przychodzi ktoś obcy i zaczyna czytać, nie zawsze jest w stanie pojać, co jest granewink i szybko daje sobie spokój, chyba ze jest to nasza koleżanka mycha, która wgryzła sie w temat błyskawiczniewink
                          • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 22:11
                            pamietam nicku ten dzien zaprosin
                            i wcale nie zaluje tego,bardzo nam milo z Toba,szybko "zaskoczyles " w vir
                            vistulowy.
                  • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:11
                    noooo jesli ta klotnia odbywa sie wsrod zakochanych osob to najbardziej fascynujacy jest powrot do zgodysmile dojscie do konsensusu bywa czasem smaczne,a czasem okropnie wesolewink
                    • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:18
                      no sloo,taki klutnie to lubie sluchac i czekac na final pogodzeniowysmile)
                      smaki pozostawiam klucacymsmile)
                    • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:19
                      kochani ja juz musze sie pozegnac,zycze spokojnej kolorowej nocy i spadajacego nieba,ups, spadajacych gwiazdwink)))
                      • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:25
                        spadające niebo, spadajace gwiazdy, nie istotne, najwazniejsze by cel osiagnącwink Dobrej nocy Slosmile
                      • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 21:25
                        PA;..sloo,
                        odpoczywaj i zlap spadajaca gwiazdke z spelniajacymi sie marzeniamismile
    • nick000 Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 22:07
      nadchodzi zawsze taka chwila, ze czas sie odmeldować, coniniejszym, z bólem serca, czynie. Dobrej nocy miłym paniomsmile a mysiewink fotki będą ozdobą jutrzejszego porankasmile
      • kendo Re: wtorkowo-letnio 15.08.06, 22:13
        dzieki nicku za wieczor,
        mycha czasu nie miala bosmy sobie za kurtyna "bablaly obiewink)

        miej wspanial noc i chwyc podobna gwiazde,ktora proponowalam dla sloosmile
    • mycha Re: wtorkowo-letnio 22.08.06, 08:00
      hellosmile
      podpisuję listę i oznajmiam, że u mnie chłodnawo i pochmurnie, ale powoli się
      przejaśnia. ale lato powoli chyba pakuje walizki.
      życzę wszystkim miłego dniasmile
      • kasikk_29 Re: wtorkowo-letnio 22.08.06, 10:54
        hola!
        ja również się zgłaszam i przekazuję pozdrowionka od szefowej big_grin

        pogodowo jest dokładnie tak, jak napisała mysz
        i jakoś nostalgicznie mi się robi i miło
        tym bardziej, że to mój ulubiony moment w roku... mmm...
        a dziś rano ślicznego świerszcza widziałam,
        szkoda, że nie mam aparatu, jak nick
        podzieliłabym się pięknym widokiem...
        • mycha Re: wtorkowo-letnio 22.08.06, 12:06
          hej kasikkbig_grin
          moja ulubiona pora roku, to dopiero nadejdziewink
          jakoś wszelkiego rodzaju robaczki, poza vistulowymiwink, wzbudzają we mnie ciut
          inne uczucia niż zachwyt;p
          • kasikk_29 Re: wtorkowo-letnio 22.08.06, 12:19
            no bo zależy, co to za robaczek ;P
            • mycha Re: wtorkowo-letnio 22.08.06, 12:45
              robaczek robaczkowi nie równy???big_grin
            • mycha Re: wtorkowo-letnio 22.08.06, 13:10
              kasikk, a u mnie strzelają do szeryfów, a dokładniej to bob strzela;p
              lubisz to, prawda?big_grin
              • kasikk_29 Re: wtorkowo-letnio 22.08.06, 13:46
                u mnie polują na Stefany
                z powodzeniem sad(
                • mycha Re: wtorkowo-letnio 22.08.06, 14:09
                  jak to??? dlaczego???
                  w niedzielę wywiesimy transparent "stefan nie daj się!" big_grinDDD
                  • kasikk_29 Re: wtorkowo-letnio 22.08.06, 14:12
                    no oczywiście
                    mordercy stefanów sio!
                    • mycha Re: wtorkowo-letnio 22.08.06, 14:50
                      zrobimy pikietę, oflagujemy się...
                      a potem przyjadą po nas z ciepłumi kaftanikamiwink
    • odin-2 Re: wtorkowo-letnio 29.08.06, 07:03
      bre Rano Spiochy (?)

      dzwonilem do "kendo",niemoze wyjsc z swojego szajerka wiec via mnie dziekuje za
      goscine i mile spotkania/przezycia.

      Zaczyna sie Lapponskie lato ,slonecznie i wmiare cieplo

      Milego Dnia Wam Zycze
      • mycha Re: wtorkowo-letnio 29.08.06, 08:19
        cześć odiniesmile witam wszystkichsmile
        za oknem pochmurno, a ja dzisiaj nie mogłam dosłownie zwlec się z łóżka. do tej
        pory jeszcze śpię.
        niestety tutaj już bardziej jesiennie się porobiło.
        miłego wszystkimsmile

        oninie przekaż kenduś, że cała przyjemność po naszej stroniewink
        • nick000 Re: wtorkowo-letnio 29.08.06, 17:58
          cześć wszystkimsmile, a ja dzisiaj wstałem o czwartej rano, grzybobranie mnie do takiego heroicznego czynu zmusiło i nie żałuję. Piękny, cichy i mglisty poranek, słońce jakiego nie widzi sie zbyt czesto, pokażę to zresztą w wątku "dla oczu". Najwazniejsze jednak były grzyby, las, zapachy mijanych, jesiennych już pól i łąk oraz relaks w ciszy, polecam gorąco.
    • odin-2 Re: wtorkowo-jesiennie ... 05.09.06, 07:14
      .. w swej bezgranicznej dobroci exportujemy do Was nieci Wicherka z NNW
      przegoni chmurki podlewaczki.

      o 06:00 +13*C ale czuje sie ze chlodniej-wicherek.
      Pzdr.
    • nick000 Re: wtorkowo-letnio 05.09.06, 19:43
      witam wieczorem, następny deszczowy dzień, ktoś już zaczyna przeginac z tą wodąwink Na szczęście juz niebawem ma sie zacząć piękna złota jesień.
      • mala20033 Re: wtorkowo-letnio 05.09.06, 21:30
        A tu znowuz Dunczycy przechwycili terrorystow...oby wszystkich w Europie i
        gdzie indziej wylapano zanim zaczne fruwac....
    • nick000 Re: wtorkowo-letnio 12.09.06, 09:06
      jeszcze lato mamy, niedługo jednak trzeba będzie nowy watek zalożyć, pani
      jesień sie zbliza. Witam wszystkich cieplo i słonecznie bo taki mamy tu
      poraneksmile Zycze spokojnego dniasmile
      • kendo Re: wtorkowo-letnio 12.09.06, 09:37
        to prawda,choc poranki strasznie mgliste,ze sasiada domu nie widac przez
        ulice,to puzniej ciepelko pelna para ....

        witaj nicku,
        a co powiesz o juz zalozonych tematach jesiennych na stronie "trzeciej":
        -niedziela senna,jesienna,zalozyciel nick000,
        -czwartek przedjesienny,zalozycielka kasikk,
        -z jesiennych dum,zalozyciel nick000,
        -jesienne witanko,zalozycielka kasikk

        mysle ,ze mozna by bylo zapelnic te watki,ale macie wolna reka do nowych
        tematow.

        milego dnia zycze.
    • mycha Re: wtorkowo-letnio 19.09.06, 08:13
      raczej nie letnio, ale napewno wtorkowo witam się z wami.
      za oknem jesień złocista. chciałby się teraz za przykładem kenduś iść na grzyby
      a tu zamiast przeszukiwać runo leśne czeka mnie buszowanie w stertach papierów.
      częstuję kawą i życzę miłego.
      • slo-onko Re: wtorkowo-letnio 19.09.06, 09:08
        hej.
        a ja jestem na szkoleniu (chybabig_grin). widac jakie to szkolenie co nie?wink
        pozdrawiam i zycze fajnego dnia.
        • kendo Re: wtorkowo-letnio 19.09.06, 16:35
          witam popoludniowo,myche i sloo,i oczywiscie reszte Zalogi,

          mycha dzis ksiegarnie byly przeczesywane,ale o tym w bibliotece vistulowej
          napisze,

          sloo to szczesciara,sama bym na jakies szkolenie sie udala lub na jakas
          wycieczke w ramach szkoleniowychwink)

          zycze milej kontynuacji do wieczorka.
          • kasikk_29 Re: wtorkowo-letnio 19.09.06, 17:26
            cześć wszystkim smile)
            jakoś dziś przytłoczona jestem,
            ale też dziwnym trafem werwa mię nawiedziła do roboty
            chyba siądę w kąciku i poczekam, aż mi przejdzie wink)

            księgarni zazdroszczę, ale z powodów finansowych omijam szerokim łukiem
            z torbami bym puściła siebie, M. i Skrzacika...

            co do szkoleń, po tygodniu intensywnym na początku września, to mam dość

            przyjemnego wieczora smile
            • kendo Re: wtorkowo-letnio 19.09.06, 17:34
              kasikku,inaczej tej kasiazki bym niezkupila za ordynowana cene,dziwnym trafem
              tylko 25 SKR kosztowala co w kasie az pytalam,czy ta cena dotyczy,czasami mam
              takie szczescie zakupowewink)
              o prace sie niemartw,mnie po powrocie z miasta ogrod wola i niechce mi sie na
              niego spojzec,a mam jeszcze pare planow do skonczenia.

              miej sobie mile popoludnie.
              • kendo Re: wtorkowo-wieczornie 19.09.06, 21:16
                jakos cos cichutko stalo sie na vistuli,
                plynie sobie rzeczka spokojniutko,
                czasami zaszemra milo i dalej cicho plyniesmile)

                Dobranoc Ludziki,snijcie o pieknej nadchodzacej jesiensmile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka