aniouek1 02.03.03, 14:46 Niech to będzie taki stosik mądrych, pięknych słów "nie swoich", w których Każdy może odkryć swoją myśl, swoje uczucie.. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
list_7 czy są bajki ze złym zakończeniem? 29.03.03, 15:48 Niejedno życie tragicznie sie kończy Odpowiedz Link
aniouek1 Świat nie jest lepszy ani gorszy od naszych marzeń 02.03.03, 16:59 ale zupełnie inny ... Odpowiedz Link
aniouek1 Re: a jakim by był 'świat marzeń'? 04.04.03, 23:35 nie wszystkie marzenia się spełniają "na szczęście", ale są które się spełniają... Odpowiedz Link
aniouek1 coś więcej, niż jesteśmy w stanie zobaczyć... 02.03.03, 17:02 Spadający liść, targany podmuchami jesiennego wiatru, mały płatek śniegu, okrywający szczelnie swą małą powłoką cały krajobraz, czy szum lasu, są czymś niepowtarzalnym w naszej skromnej, przyziemnej rzeczywistości. Sprawiają, że wokół nas drga, pulsuje życie... życie o milionie serc, które dotyka nas, mimo, że nie zdajemy sobie z tego sprawy. Jest wszędzie. Jest naszym nektarem ładującym wewnętrzną siłę, dającym poczucie wewnętrznego piękna, radości życia, duchowego spełnienia. Nie ma nic wspanialszego niż czuć powiew wiatru na twarzy, słyszeć szelest liści, czy ta nieustanna muzyka, która gra, którą każdy może usłyszeć, ...jeśli tylko zechce. Któż wie, czy w naturze nie kryje się coś więcej, niż jesteśmy w stanie zobaczyć...? Odpowiedz Link
nict1 uczestnicząc w maratonie życia, ciągle w biegu 05.03.03, 14:07 i w biegu - czy można wszystko zobaczyć, usłyszeć? Odpowiedz Link
nict1 Re: może warto się zatrzymać, by zobaczyć 16.03.03, 22:21 po dzisiejszym dniu myśle, że warto. Był smutny, spokojny, samotny, ale wart zatrzymania. Odpowiedz Link
list_7 Re: może warto się zatrzymać, by zobaczyć 29.03.03, 15:52 a jeśli takich dni jest wiecej niz innych, to czy zatrzymując się, nie bedziemy stać w miejscu? Odpowiedz Link
aniouek1 Re: może warto się zatrzymać, by zobaczyć 04.04.03, 23:39 list_7 napisała: > a jeśli takich dni jest wiecej niz innych, to czy zatrzymując się, nie > bedziemy stać w miejscu? we wszystkim wskazany jest umiar Nie zauważyłaś, że jadąc wolniej częściej dojeźdża się do celu niż z brawurą? A może trzeba się "zatrzymać", żeby rozsądny krok do przodu wogóle był możliwy? Odpowiedz Link
aniouek1 zdradzę Wam tajemnicę.. 02.03.03, 17:05 Nie czytamy poezji dlatego, że jest ładna. Czytamy ją, bo należymy do gatunku ludzkiego, a człowiek ma uczucia... Żyjemy dla poezji, piękna, miłości... Odpowiedz Link
nict1 a łzy i cierpienia to "wypadek przy pracy"? 05.03.03, 14:24 aniouek1 napisała: > Nie czytamy poezji dlatego, że jest ładna. > Czytamy ją, bo należymy do gatunku ludzkiego, a człowiek ma uczucia... > Żyjemy dla poezji, ---mnie to chyba nie dotyczy > piękna, ---czasem się zdarza, ale tylko czasem. częściej brzydota, fałsz i okrucieństwo > miłości... ---chciałbym, ale choć ona mnie wypełnia, nie wiem czy dla niej żyję. Pani mojego serca nie chce ani mnie, ani mojego serca, ani mojej miłości. Ja żyję marzeniem o miłości - chyba czas to skończyć. Niestety aniouku, w życiu dominuje proza. Rozbijam się o nią codziennie a cierpiąc nie myślę o poezji. Odpowiedz Link
list_7 Re: zdradzę Wam tajemnicę.. 29.03.03, 15:55 aniouek1 napisała: > Nie czytamy poezji dlatego, że jest ładna. > Czytamy ją, bo należymy do gatunku ludzkiego, a człowiek ma uczucia... > Żyjemy dla poezji, piękna, miłości... > proza, brzydota i smutek, to tylko nasza nieświadomość "po co zyjemy" czy może nieumiejętność życia? Odpowiedz Link
aniouek1 w każdej przegranej schowana jest wygrana (?!) 05.03.03, 13:40 trzeba tylko umieć szukać i znajdować... Odpowiedz Link
aniouek1 Re: chyba nie potrafię szukac i znajdować :( 09.03.03, 01:36 "Pamiętaj, że nie otrzymanie tego czego pragniesz jest czasem cudownym zrządzeniem losu." Odpowiedz Link
list_7 Re: w każdej przegranej schowana jest wygrana (?! 29.03.03, 15:57 jeżeli to mądrość jak znów nie przegrać to jest to wygrana. Odpowiedz Link
aniouek1 Re: w każdej przegranej schowana jest wygrana (?! 04.04.03, 23:46 list_7 napisała: > jeżeli to mądrość jak znów nie przegrać to jest to wygrana. a jeśli tylko lekcja "przegrywania" to nie? p.s. czy nigdy nie zdarzyło sie w Twoim życiu nic takiego, że kiedy się zdarzyło byłaś niezadowolona aby po jakiś czasie stwierdzić, że dobrze się stało? Odpowiedz Link
aniouek1 Kobiety pomogły ? 09.03.03, 01:41 dotyczy "cytatowego" watku na forum "Kobieta" Odpowiedz Link
list_7 Re: kochanie KOGOŚ jest ważniejsze niż 29.03.03, 16:09 Znam historie dwojga ludzi, którzy podobno bardzo sie kochali, ale z róznych przyczyn nie mogli byc ze sobą. Przez lata korespondowali jedynie pisząc do siebie mnóstwo listów. Nigdy ani ona ani on nie związali się z nikim. Żyli samotnie. I wiecie co mnie najbardziej dziwi w tej historii? Tej samej nocy w dwóch odległych od siebie zakątkach ziemi zasnęli na zawsze ona i on. Zastanawiam się gdzie są ich listy? Czasem przypomina mi się ta historia. Mam nadzieję, że gdzieś tam, są teraz razem. W końcu czekali tak długo. Całe życie. Odpowiedz Link
fanszetka ..prosze przytul mocno mnie... 07.03.03, 01:36 i ukołysz przerwany sen.. ..śniłam o nadziei.. Odpowiedz Link
nict1 Re: ..prosze przytul mocno mnie... 07.03.03, 02:52 chciałbym, żeby KTOŚ do mnie, kiedyś tak... ech! Odpowiedz Link
mir-elka Mój świat zapomniany... 08.03.03, 12:43 Kocham taki świat Kocham noc, czerń, Kocham smutek i samotność. Odpowiedz Link
mir-elka To chyba to samo ... 09.03.03, 02:15 Łyżeczką wybieram resztki wody Z oceanu marzeń... Świat - mój, słowa - ktoś dobrze to ujął Odpowiedz Link
mir-elka To też tylko ... słowa 09.03.03, 17:53 Dla mnie chcę być tym wiatrem który przenika Twe ciało powietrzem którym oddychasz dla mnie chcę być muzyką której słuchasz obrazem co uwagę zwraca dla mnie chcę uśmiech na Twej twarzy malować widzieć Ciebie szczęśliwym i radosnym dla mnie chcę być tym czasem którego ciągle mało masz doznaniem do którego wciąż powracasz dla mnie chcę być wszystkim o czym marzysz i pragniesz miłością której jeszcze nie zaznałeś dla mnie chcę bo dla Ciebie tym jestem czym tylko zechcesz Odpowiedz Link
cpt.nemo Re: C Y T A T O W N I K słów NIE SWOICH 10.03.03, 00:08 Ahoj! widze ze aniouek w szufladkach posprzatal dziekuje i pozdrawiam) Odpowiedz Link
aniouek1 do Cpt.Nemo :)) 10.03.03, 01:42 cpt.nemo napisał: > Ahoj! > widze ze aniouek w szufladkach posprzatal > dziekuje i pozdrawiam) hihihi taka moja rola zaglądaj częściej, w saloniku Listopisów częstuj się czym chata bogata, a i na szeptane wieczory do saloniku czat-szepty z serca zapraszam Pozdrawiam Cpt.Nemo Odpowiedz Link
aniouek1 "Każdy istniejący porządek ma to do siebie, 10.03.03, 01:44 że trzeba go bez przerwy robić" /W.Grzeszczyk/ Odpowiedz Link
fanszetka Przegrywać czasem to normalna rzecz 15.03.03, 00:45 Upadać nisko by się wyżej wznieść I czasem gdy zaboli cię nie wstydzić się swych własnych łez To także zwykła, to normalna rzecz ... Odpowiedz Link
cal-ineczka Ja tak po amerykańsku: 25.03.03, 00:38 1) Ale nie martw sie Kochanie, wszystko będzie dobrze 2) Czy chcesz o tym porozmawiać? )))) Odpowiedz Link
nict1 a ja po nictowatemu :-) 25.03.03, 09:51 cal-ineczka napisała: > 1) Ale nie martw sie Kochanie, wszystko będzie dobrze > 2) Czy chcesz o tym porozmawiać? > )))) zapraszam do MOJEGO pokoju w "szufladzie" hehehe ))))))))))))))) Odpowiedz Link
list_7 Nict1 TY TY TY !!! :-) 31.03.03, 14:18 po "nickowatemu" zapraszasz? )))))))))))) Odpowiedz Link
aniouek1 Nummis praestat carere quam amicis 15.09.03, 16:06 Lepiej żyć bez pieniędzy niż bez przyjaciół. Odpowiedz Link
aniouek1 Accipere praestat quam inferre iniuriam 15.09.03, 16:09 Lepiej krzywd doznawać niż je rozdawać Cyceron Odpowiedz Link
aniouek1 Ad impossibilia nemo obligatur 15.09.03, 16:11 Od nikogo nie wymaga się rzeczy niemożliwych. Terencjusz Odpowiedz Link
mrouh Re: Ad impossibilia nemo obligatur 06.10.03, 12:50 "Słabość jest siłą, co chroni twój świat." Magdalena Czapińska Odpowiedz Link
megxx Omnia homini, dum vivit, speranda sunt 07.10.03, 11:18 "Dopóki człowiek żyje, powinien spodziewać się wszystkiego" Odpowiedz Link