aniouek1 11.03.03, 01:15 Bardzo proszę, skoro prosisz Twoja "przegródka" z numerem "6" na zapełnianie czeka, a Ty pisz i układaj swój przekładaniec ze smutków i radości ) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniouek1 ...czas na telefon - 03-03-2003 11.03.03, 01:26 ...czas na telefon Autor: elp1@NOSPAM.gazeta.pl Data: 03-03-2003 20:21 + dodaj do ulubionych wątków Każdy powiew zza naszego świata przypomina w zagubieniu usprawiedliwieniem bezlitosny czas na telefon Odpowiedz Link
elp1 tęsknię 16.03.03, 20:31 ciągle tesknię bezustannie wspominam ciągle rozpamiętuję bezustannie analizuję ciągle i bezustannie nie potrafię przebaczyć ...nie potrafię przebaczyć? Odpowiedz Link
elp1 nie potrafię przebaczyć :((((( 17.03.03, 17:04 nie potrafię! to tkwi we mnie jak bezustannie wiercące się, szponiaste, zimne "coś"; coś co nie pozwala zapomnieć! coś co wraca jak bumerang! coś co rozsadza czaszkę! coś co przyprawia o ból serca i wszystkiego innego także! ...jestem zmęczona Odpowiedz Link
elp1 dzisiaj wydarzyło się coś, że już sama nie wiem 27.03.03, 11:17 czy potrzebnie te listy piszę. Chciałam włożyć list kolejny, ale zboczyłam z drogi. Spotkałam ludzkie słowa. Moje też sie pokazały. Teraz nie wiem czy te listy bardziej Tobie czy mnie sa potrzebne. Nie wiem czy to, co tak boli, to nie egoistyczna reakcja na brak Ciebie. Ty możesz wcale nie potrzebować ani moich listów, ani mojego bólu. Ale, może potrzebujesz? A jeśli nie, to co mam z nimi zrobić? Czy Ty wogóle słyszysz co ja mówię? Przeciez Cię czuje. Po co durna pytam. Nawet wydaje mi się, że słyszę Twój głos, Twój śmiech. Nie słyszę płaczu. Nie mogę sobie przypomnieć Twojego płaczu. Naprawdę nie pamiętam. Odpowiedz Link
elp1 pomóż mi zrozumieć 31.03.03, 16:41 Mam dzisiaj bardzo zły dzień. Rankiem dostałam zadanie, którego nie potrafię wykonać. Pomóż mi zrozumieć dlaczego wokół tyle obojętności dla człowieka. Nie o mnie chodzi. Wiesz. Jest Ktoś, kto potrzebuje pomocy. Teraz ja też o tym wiem i... nie mogę nic zrobić. Jest zbyt daleko. Nie mam żadnej możliwości kontaktu. Nie przestaję o tym myśleć. Nie mogę przestać o tym myśleć. Nie chcę przestać o tym myśleć. Jeśli możesz pomóż mi. Może źle myślę? Może o czymś nie pamiętam choć powinnam? Czy Ty z "tamtąd" możesz mi pomóc "tu"? To chyba jednak zadanie dla tych co "tu"... Odpowiedz Link
elp1 udało się! 31.03.03, 17:48 to chyba cud? Udało się! Po raz nie wiem który w dniu dzisiejszym wybrałam numer i...kontakt został nawiązany. Wykonałam zadanie. Mam dla Kogoś dobre wiadomości. Dziękuję, choć nie wiem czy słyszysz i czy "tu" z "tamtąd", ale dlaczego nie? Odpowiedz Link
aniouek1 [...] 04.04.06, 14:54 Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum . Odpowiedz Link
aniouek1 [...] 11.08.08, 09:39 Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum . Odpowiedz Link
aniouek1 [...] 17.03.09, 08:12 Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum . Odpowiedz Link
megxx [...] 25.02.10, 22:26 Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum . Odpowiedz Link