juja05
13.08.08, 14:02
Witam,
Jestem z spod zn.Byka(II dektant), ascendent w Baranie- w koniunkcji z Księżycem i Merkurym,tworzy trygon do Saturna w Lwie (szczyt w 6 domu). Szczyt MC mam w znaku Koziorożca.Co taki układ mówi o możliwościach pracy? Czy ów Saturn na szczycie 6 domu wskazuje na jakieś trudności zawodowe?
Przyznam ze długo nie mogłam znaleźć pracy, dopiero pół roku temu coś się ruszyło.
Dodam iż Urana mam w znaku Skorpiona(opozycja do Słońca),zaś Neptuna w zn. Strzelca.
Czy ktoś mógłby pomóc w interpretacji takiego układu? Pozdrawiam