Dodaj do ulubionych

Matura 2009

05.05.09, 21:18
Zerknąłem wczoraj na testy maturalne z języka polskiego. Tematyka
testu w tym roku zdominowana była przez hipnozę i wszystko co się
wokół niej kręci. Czyżby to działanie koniunkcji Neptuna i Jowisza,
która stoi już za progiem?
Obserwuj wątek
    • x.luna Re: Matura 2009 05.05.09, 21:43
      Możliwe ,tym bardziej, że koniunkcja ta odbiera jeszcze luźny
      sekstyl od Plutona( wnikanie w ludzką podświadomość) i kwadrat z
      Merkurym(wyjawienie tajemnicy podczas hipnozy.)
    • anahella Re: Matura 2009 08.05.09, 19:07
      Lecę oglądać horoskop mojej matury!
      • anahella Re: Matura 2009 08.05.09, 19:17
        Moja matura: pierwszy egzamin: 13 maja 1985, 8.00, Warszawa.
        Z trwałych aspektów była zerówka sekstylu Neptun-Pluton. Z szybszych: opozyccja
        Marsa do Urana i Słońca do Saturna. Ścisły sekstyl Jowisza z Uranem, co daje też
        trygon Marsa do Jowisza.

        Moje tematy (to te, które pisałam, innych nie pamiętam):
        Polski - 13 maja o 8.00 - "Rozrywać rany czy łagodzić blizny - która koncepcja
        jest Ci bliższa i dlaczego" - w domyśle: konfrontacja postaw patriotycznych
        bohaterów Żeromskiego i Sienkiewicza.

        Historia - 14 maja też godzina 8.00 - "Rola rewolucji w dziejach, omów na
        wybranych przykładach".

        Heheheh przydaje się Merkury w Raku, po tylu latach pamiętam te tematy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka