baudelaire
28.07.04, 12:55
Czyli problem jest następujący: powiedzmy, że będąc poza naszym ukochanym
miastem chciałbym komuś w L. posłać kwiatki. Jak to zrobić najprościej? Czy
któraś z naszych kwiaciarni oferuje coś podobnego via intrenet albo tel.? Czy
może najlepiej skorzystać z bardziej ogólnopolskich usług? Może znacie jakieś
linki? Ale chyba jest to pytanie trochę bez większych nadziei na pomoc...