Dodaj do ulubionych

Jak wysłać kfiatki...

28.07.04, 12:55
Czyli problem jest następujący: powiedzmy, że będąc poza naszym ukochanym
miastem chciałbym komuś w L. posłać kwiatki. Jak to zrobić najprościej? Czy
któraś z naszych kwiaciarni oferuje coś podobnego via intrenet albo tel.? Czy
może najlepiej skorzystać z bardziej ogólnopolskich usług? Może znacie jakieś
linki? Ale chyba jest to pytanie trochę bez większych nadziei na pomoc...
Obserwuj wątek
    • if_ona Re: Jak wysłać kfiatki... 28.07.04, 15:48
      Podobne pytanie było na innym forum:

      www.lubin.pl/forum/index.php?a=2&t=108
      Na stronie euroflorist.pl/ nie niestety spisu ich placówek, ale mozna
      zadzwonić na infolinię tinyurl.com/67pph

      Osobistych przeżyć kwiatowych tego typu nie miałam, więc nie pomogę ;))
      • if_ona korekta kfiatka... 28.07.04, 15:51
        if_ona napisała:

        >nie niestety spisu ich placówek [...]
        ^^^^^^^^^^^^^

        miało być "nie ma" :)
      • magda.saracen if_ona 28.07.04, 15:55
        skąd Ty to wszystko wiesz? :-)
        • if_ona Re: if_ona 28.07.04, 16:02
          magda.saracen napisała:

          > skąd Ty to wszystko wiesz? :-)

          Hmmm, lekkie(???) uzależnienie internetowe, no i zboczenie zawodowe ;))
      • baudelaire Dzięki, if_ona 28.07.04, 16:26
        Jestem pod wrażeniem precyzji i kompletności informacji :)))
        Przejdę się na Jana Pawła w najbliższym czasie, może się uda. Pozdrówka
        • if_ona Re: Dzięki, if_ona 28.07.04, 16:37
          baudelaire napisał:

          > Jestem pod wrażeniem precyzji i kompletności informacji :)))

          Proszę bardzo ;) Hołdy należą sie przede wszystkim Gertrudzie G., która o
          kwiatkach sporo wie ;))

          > Przejdę się na Jana Pawła w najbliższym czasie, może się uda.

          Dzisiaj robiłam pieszy rekonesans na Jana Pawła - szkoda, że wczesniej nie
          pytałeś, bo bym zaszła do tej kwiaciarni w celach edukacyjnych :))
        • if_ona kwiaciarnia 30.07.04, 16:15
          baudelaire napisał:

          > Przejdę się na Jana Pawła w najbliższym czasie, może się uda.

          Do jutra 31.07. mają urlop, więc kombinuj od poniedziałku :)) Może zdasz relację
          po tej całej akcji - jakies ogólne wrażenia z realizacji zamównienia? ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka