Dodaj do ulubionych

Klimatyzacja Lubin

30.05.16, 20:51
Witam
Musze założyć klimatyzację w pokoju na poddaszu. Znalazłam w necie firmę elterco.pl z Lubina ze Słowiańskiej 11 widzę że jest to nowa firma na rynku, promują się dbałością o estetykę wykonania na czym nie ukrywam bardzo mi zależy. U szwagra klimatyzację w tamtym roku zakładał firma z Małomic ale po założeniu przyjeżdżali chyba z pięć razy na poprawki bo to albo woda ciekła po ścianie albo dzwoniły blachy niedokręconej obudowy po ciągłe wywalanie bezpiecznika bo przewiercili się przez kabel w ścianie i nie raczyli się przyznać.
Nie trawię bylejakości więc wolę wynająć kogoś innego.
Bardzo proszę o informację jeżeli ktoś korzystał z usług firmy elterco.pl
Janusz
Obserwuj wątek
    • lubiniak_pl Re: Klimatyzacja Lubin 30.05.16, 22:22
      Cześć Janusz
      Ta firma tzn. elterco.pl zakładała u mnie w Chróstniku klimę tydzień temu, Namiar na nich dostałem od chłopaków z Castoramy, oni montują też dla klientów Castoramy, Mają teraz promocje na urządzenia Panasonica. Za klimatyzacje 3,5 kW zapłaciłem z montażem 2850 zł BRUTTO . Inni za to samo urządzenie z montażem żądali 3200 netto Potwierdzam, wykonanie perfekcyjne. Wszystko ukryte w korytkach żadnych wystających rur, wszystko na koniec wysprzątane. Czułem się jak by klima była zamontowana od lat. Dostałem jeszcze 5% rabatu za to że powiesili u mnie na płocie baner na miesiąc z ich reklamą ( niby 5% a to w moim przypadku 125 zł - i mogłem już kumpli na grillu czym poczęstować ;) Reasumując ja nie mam do nich zastrzeżeń. Montaż po 4 dniach od mojej wizyty w ich biurze na Słowiańskiej. Serwisanci konkretni widać że znają się na swoim fachu. Dostałem gratis dwa przeglądy serwisowe.
    • janusz_lubiniak Re: Klimatyzacja Lubin 18.06.16, 21:22
      U mnie montowali Klimatyzację Panowie z elterco.pl wszędzie wariackie terminy min. 2 tyg. i montują tylko rano a u nich 4 dni i klima zamontowana i to po południu tak jak nam pasowało bo oboje pracujemy do 16-tej.
      Z tego co wiem mają 2 ekipy, u mnie było dwóch panów, wszystko zainstalowane sprawnie i elegancko, żadnych rurek nie widać wszystko w estetycznych korytkach. Żona obawiała się bałaganu z tym związanego ale Panowie przy wierceniach wszystko od razu odsysali i pozostawili po sobie stan taki jak przed montażem. Jednym słowem jesteśmy zadowoleni. Firma elterco.pl biuro ma przy Słowiańskiej 11 w Lubinie. Można tam klimatyzację wybrać bo mają klimatyzatory na miejscu.
    • mariuszzz78 Re: Klimatyzacja Lubin 29.05.21, 21:00
      Część Janusz, jak nie jesteś pewien to lepiej popytaj.Widziałem już różnych partaczy, dlatego brałem z polecenia, teraz tych firm pełno... Wziąłem do siebie IC Partner z Legnicy. U kolegi w domu widziałem ich robotę, chłopaki zrobili estetycznie. Ja też się nie zawiodłem,
      klima fajnie działa, pełna profeska. Teraz czekam na montaż pompy ciepła.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka