Dodaj do ulubionych

Nowy salon Empiku w Lubinie

30.05.05, 21:21
W związku z otwarciem nowego salonu sprzedaży EMPiK w Lubinie poszukujemy
osób na stanowisko:

SPRZEDAWCY
działu: Art.pap., Książka, Prasa, Film, Muzyka, Multimedia


Do obowiązków osoby na tym stanowisku, należeć będzie:
- obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
- budowanie długofalowych relacji z klientami
- dbanie o prawidłową ekspozycję towaru
- utrzymanie porządku na dziale

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają:
- znajomość jednej z branż - art.pap., książka, prasa, film, muzyka,
multimedia
- wysokie umiejętności komunikacyjne
- doświadczenie w obsłudze klienta
- nastawienie na realizację celów
- wykształcenie minimum średnie

a ponadto są osobami:
- zaangażowanymi i odpowiedzialnymi
- umiejącymi współpracować w zespole
- z pozytywną energią

Oferujemy:
- możliwość współtworzenia sukcesu nowoczesnej, prężnej firmy
- możliwość rozwoju zawodowego
- szkolenia
- pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego na
adres rekrutacja@empik.com o temacie wiadomości "Lubin/"wybrany dział",
dział - art.pap., książka, prasa, film, muzyka, multimedia

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
do celów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych
Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).'

Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.
Zespół Rekrutacyjny EMPiK
Obserwuj wątek
    • roksana78 Re: Nowy salon Empiku w Lubinie 30.05.05, 21:36
      a gdzie ten nowy salon?
      • marccel1 Re: Nowy salon Empiku w Lubinie 01.06.05, 20:16
        a gdzie ukazało się to ogłoszenie o pracy w Empiku??
        • if_ona Re: Nowy salon Empiku w Lubinie 01.06.05, 22:15
          tinyurl.com/bw4fq
    • demagog9 Re: Nowy salon Empiku w Lubinie 08.06.05, 16:52
      Nowy Empik będzie w ratuszu
      • love_virgin Re: Nowy salon Empiku w Lubinie 11.06.05, 18:47
        W ratuszu, czyli tam gdzie byl prawie 20 lat temu;)
      • juneee Re: Nowy salon Empiku w Lubinie 23.06.05, 17:56
        to super wreszcie ratusz będzie znowu Centrum książki i pracy !!!!!!!!!!!!!
        tak jak kiedyś – rewelacja.
        • seren1 Re: Nowy salon Empiku w Lubinie 23.06.05, 20:07
          Juneee , miałeś chyba na myśli prasę , a że z tym się wiąże praca , to już inna
          para kaloszy...
    • if_ona 13 lipca 11.07.05, 13:01

      radosne otwarcie..
      • if_ona Re: 13 lipca 13.07.05, 22:40

        dużo miejsca - w porównaniu z poprzednim umiejscowieniem ;) jest nadzieja, że
        niczego nie zrzucę z półek ;) obsługa pomocna - wypróbowałam ;)

        brak cen na kartkach okolicznosciowych, co niezgodne jest z jakimiś
        paragrafami.. czytniki kodów są, ale to nie załatwia sprawy...
        długo tam nie byłam - zaduch mnie przegonił ;)
        • v2002 Re: 13 lipca 14.07.05, 21:57
          Ustawa o cenach.
          • if_ona Re: 13 lipca 15.07.05, 10:54
            v2002 napisał:

            > Ustawa o cenach.

            Dzięki za podpowiedź ;)

            Rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie szczegółowych zasad uwidaczniania cen
            towarów i usług oraz sposobu oznaczania ceną towarów przeznaczonych do sprzedaży
            z dnia 10 czerwca 2002 r. (Dz. U. 99, poz. 894)

            § 3. ww20.mediarun.pl/story.php?story=320


            Nie lubie jak się tak olewa klientów.. Ciekawe, czy to zmienili ;)
        • szev Re: 13 lipca 16.07.05, 23:40
          byłem, nie wyszedłem z pustymi rękami :), a jeśli chodzi o wrażenia... miejsca
          sporo, racja, dzieci sobie bez przeszkód hasały a mnie udało się nawet trochę
          zgubić :).
          Ale jednak nie doczekam się w L. sklepu z muzyką z prawdziwego zdarzenia :(,
          spodziewałem się dużo, dużo więcej (co nie przeszkodziło mi wyjść z Tarwaterm i
          Nocturnal Emissions po 5 zł szt. ;)).
          A, no i kącik z poezją siakiś taki baardzo ubogi...
          Ale nie narzekam. W końcu jest lepiej niż było, nie?
          • if_ona Re: 13 lipca 17.07.05, 13:34
            szev napisał:


            > Ale jednak nie doczekam się w L. sklepu z muzyką z prawdziwego zdarzenia :(,


            Fakt.. Na płytę Öszibarack nie natknęłam się ;) Pozostają sklepy internetowe..
            Można wprawdzie zamówić w Empiku brakujące artykuły i odczekać kilka dni, ale...
            Na pewno często będę zaglądać na przecenione CD. Ostatnio skusiłam się na
            „Trójkowy ekspres – nowe twarze” za 10 zł..
            • moonart Re: 13 lipca 18.07.05, 00:58
              Oooo :) A ja OSzi mam :P

              Pzdr :)

              MooN
    • rok1812 Re: Nowy salon Empiku w Lubinie 23.07.05, 20:41
      magda.saracen napisała:

      > W związku z otwarciem nowego salonu sprzedaży EMPiK w Lubinie poszukujemy
      > osób na stanowisko:
      > SPRZEDAWCY
      > działu: Art.pap., Książka, Prasa, Film, Muzyka, Multimedia
      > Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają: ....
      > a ponadto są osobami:
      > - z pozytywną energią

      Jak sprawdzic czy mam energie pozytywna? Ma byc ona wieksza od zera?
      • boowoman Re: Nowy salon Empiku w Lubinie 26.07.05, 23:17
        Byłam dziś 1wszy raz w new Empik store i przyznam, ze co prawda jest
        przejrzyscie i schludnie, ale minusowy jest brak klimatyzacji!!!! A bylo troche
        duszno dzis. I rzeczywiscie ludzie szukaja cen na produktach.
        • meg233 Re: Nowy salon Empiku w Lubinie 28.07.05, 08:17
          Wiatraczek tzreba było wziąść ze sobą:-)
          • boowoman Re: Nowy salon Empiku w Lubinie 28.07.05, 10:31
            Genialne Meg, wprost Nobla powinnas za to dostac...
          • seren1 Re: Nowy salon Empiku w Lubinie 28.07.05, 11:24
            Po co wiatraczek ? Panujący tam klimat dyktuje , żeby wchodzić bez majtek , a
            co odważniejsze panie , mogłyby zademonstrować striptis...
            • szkodnik Re: Nowy salon Empiku w Lubinie 28.07.05, 13:20
              Założę się, że połowa pań w taki dzień jak dziś i tak chodzi bez majtek.
              Dodatkowo powinni w wejściu polewać wodą :-)
    • boowoman Re: Nowy salon Empiku w Lubinie 28.07.05, 18:19
      Osobiście powątpiewam w to, żeby mieszkańcy Lubina byli aż tak wyzwoleni. A
      Seren i tak jest z Głogowa.
      • seren1 Re: Nowy salon Empiku w Lubinie 28.07.05, 19:25
        boowoman, niuch i intuicja Cię zawiodły . Jestem lubinianinem.:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka