Dodaj do ulubionych

Pytanie o kuriera

13.03.09, 12:38
Witam, czy ktoś z Państwa orientuje się jak nadać przesyłkę firmą kurierską (
może ktoś wysyłał) zawsze korzystałem z poczty ale teraz muszę z kuriera i nie
wiem od czego zacząć, gdzie najlepiej zadzwonić
UPS, PDP, Siódemka
Obserwuj wątek
    • mamon3 Re: Pytanie o kuriera 14.03.09, 21:55
      Poczta Polska ma coś takiego jak Pocztex słyszałeś prawda.
      To też kurier i ja nie mam najmniejszych zastrzeżeń.
      Normalnie w okienku na Poczcie lub na telefon.
      W innych firmach musisz podpisać umowę na wysyłkę.

      • lucas791107 Re: Pytanie o kuriera 23.03.09, 22:00
        Ja też bardzo często korzystam z Pocztex-u i jest w miarę ok , ale potrzebowałem
        wysłać towar kurierem bo klient miał złe wspomnienia ze współpracy z Pocztex-em,
        w DHL i PDP usłyszałem że jeśli nie mam działalności gospodarczej to nie mogę
        zamówić takiej usługi
        ale w firmie SIÓDEMKA nie ma żadnego problemu , kurier przyjechał, przyjął i
        wycenił przesyłkę na drugi dzień była w Gdańsku ( Pocztex tego nie potrafi) -
        koszt oczywiście wyższy ale to nie ja pokrywałem
        • mamon3 Re: Pytanie o kuriera 17.04.09, 22:04
          wycenić paczki prawda nie potrafią, ale to już koniec.
          ktoś b.mądry podniósł ceny, gdybyście chcieli wysłać paczkę 15kg (dotychczas ok
          50zł) teraz 160 zł.

          Dziękuję i pozdrawiam
      • rilian Re: Pytanie o kuriera 18.04.09, 11:19
        pocztex w głogowie jest świetny. moja sytuacja sprzed kilku tygodni:
        - sobota, 8:45 rano.
        - powoli wstaję z łóżka, jak większość populacji,
        - za chwilę dopiero włączę telefon,
        - w tym samym momencie pod zamkniętą bramką (nie mam jeszcze dzwonka przy
        furtce) stoi pocztex.
        - zaznaczam, że okna na parterze są uchylone, a przed garażem stoi
        samochód
        .
        - po kwadransie odkrywam jakieś nieodebrane połączenie - myślę: ktoś z pracy
        pewnie, albo jakiś student.
        - czekam na pocztex cały dzień. wieczorem sprawdzam po raz n-ty numer przesyłki
        na ich stronie i znajduję - o 21 - informację: nieudana próba doręczenia,
        godz. 8:50.

        i tu moje pytanie: czy tak trudno, widząc samochód przy domu (ktoś w nim jest na
        pewno, a nie odbiera telefonu, bo może dopiero wstaje o tej porze), wcisnąć
        klakson, załomotać bramą? pewnie trudno - przecież klient sam się pofatyguje do
        okienka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka