lucas791107
13.03.09, 12:38
Witam, czy ktoś z Państwa orientuje się jak nadać przesyłkę firmą kurierską (
może ktoś wysyłał) zawsze korzystałem z poczty ale teraz muszę z kuriera i nie
wiem od czego zacząć, gdzie najlepiej zadzwonić
UPS, PDP, Siódemka