skiela1
27.08.10, 00:31
bezdzietne pary są szczęśliwsze niż te, które są rodzicami.
Potwierdzasz?
Słyszeliście od rodziny i znajomych, że skoro dwoje ludzie się kocha, to co
może ich jeszcze bardziej uszczęśliwić? Przecież tylko różowy rozkoszny bobas!
W rzeczywistości rodzicielstwo jest pełne wyzwań, stresu i oczywiście wielkiej
radości, jednak summa summarum w życiu partnerów zachodzą rewolucyjne zmiany,
na które nikt wcześniej ich nie przygotował.
Przez pierwsze kilka lat stanowi temu towarzyszą chroniczne zmęczenie
rodziców, a przez następne 25 lat (co najmniej!) zwiększone wydatki. W dodatku
te wszystkie zmiany są nieodwracalne, w końcu nie można sobie wziąć urlopu od
bycia rodzicem.
www.edziecko.pl/rodzice/1,79356,8269548,Naukowcy__bezdzietne_pary_sa_szczesliwsze_niz_te_.html
Nie potwierdzam.
Szczescia sie nie mierzy poprzez posiadanie.