sloggi 12.05.05, 15:31 Pamięta ktoś jeszcze o istnieniu "starego" salonu? forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=10082 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skiela1 Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 15:39 No pewnie ze tak,codziennie zagladam. Odpowiedz Link
groha Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 15:42 Rozumiem, że pytanie nie do mnie, bo nie mam pojęcia o czym mówisz Odpowiedz Link
agnie_szka9 Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 15:45 ja tak cichutko zapukałam... Odpowiedz Link
sloggi Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 15:45 groha napisała: > Rozumiem, że pytanie nie do mnie, bo nie mam pojęcia o czym mówisz To sprawdź Odpowiedz Link
groha Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 15:51 sloggi napisał: > To sprawdź A ten jęzor, to na zachętę? ) Odpowiedz Link
lekia Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 16:04 Wytyka dziś go nad podziw czesto Odpowiedz Link
rene8 Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 18:25 Ja bardzo lubię to miejsce jak sie chce wyciszyć to idę 'niepospolicie" odpocząć Odpowiedz Link
adhamah Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 20:37 Tak, np.ja pamietam i zagladam kazdego dnia Odpowiedz Link
sloggi Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 22:11 adhamah napisał: > Tak, np.ja pamietam i zagladam kazdego dnia > Serio? (niezauważyłem) Odpowiedz Link
adhamah Re: =====> "STARY" SALON <======== 15.05.05, 20:35 Wiesz Sloggi trzeba umieć wejść i wyjść, tak aby nie dać się zauważyć Odpowiedz Link
sloggi Re: =====> "STARY" SALON <======== 15.05.05, 20:40 adhamah napisał: > Wiesz Sloggi trzeba umieć wejść i wyjść, tak aby nie dać się zauważyć > Nie filozuj. Odpowiedz Link
bejoy Re: =====> "STARY" SALON <======== 16.05.05, 10:07 Pamięta, jest w linkach Niestety zajrzeć się nie da Odpowiedz Link
mi.ka.n Re: =====> "STARY" SALON <======== 16.05.05, 10:13 Oba salony prym wiodą w linkach w swoich grupach.Łypie tu i tam. Odpowiedz Link
sloggi Re: =====> "STARY" SALON <======== 16.05.05, 17:30 bejoy napisała: > Pamięta, jest w linkach > Niestety zajrzeć się nie da > Zajrzeć się da, gdy się tam pisze i czyta - a nie tylko czyta Odpowiedz Link
sloggi Re: =====> "STARY" SALON <======== 06.08.05, 10:00 Do Starego Salonu zaprosiłem "grudniowe.slonko". Odpowiedz Link
gorszycielka Re: =====> "STARY" SALON <======== 22.09.05, 00:40 Zacny salon, tylko pustawy. Wole SO, bo tu wiekszy ruch... Odpowiedz Link
kolczatka Re: =====> "STARY" SALON <======== 22.09.05, 07:35 Pamiętam. Czasem wpadam tam na kawę. Odpowiedz Link