Dodaj do ulubionych

=====> "STARY" SALON <========

12.05.05, 15:31
Pamięta ktoś jeszcze o istnieniu "starego" salonu?
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=10082
Obserwuj wątek
    • skiela1 Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 15:39
      No pewnie ze tak,codziennie zagladam.smile
    • groha Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 15:42
      Rozumiem, że pytanie nie do mnie, bo nie mam pojęcia o czym mówiszsmile
      • agnie_szka9 Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 15:45
        ja tak cichutko zapukałam...
      • sloggi Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 15:45
        groha napisała:

        > Rozumiem, że pytanie nie do mnie, bo nie mam pojęcia o czym mówiszsmile

        To sprawdź tongue_out
        • groha Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 15:51
          sloggi napisał:

          > To sprawdź tongue_out

          A ten jęzor, to na zachętę? smile)
        • lekia Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 16:04
          Wytyka dziś go nad podziw czesto tongue_out
          • rene8 Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 18:25
            Ja bardzo lubię to miejsce jak sie chce wyciszyć to idę 'niepospolicie" odpocząć
    • adhamah Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 20:37
      Tak, np.ja pamietam i zagladam kazdego dnia smile
      • sloggi Re: =====> "STARY" SALON <======== 12.05.05, 22:11
        adhamah napisał:

        > Tak, np.ja pamietam i zagladam kazdego dnia smile
        >
        Serio?
        (niezauważyłem)
        • adhamah Re: =====> "STARY" SALON <======== 15.05.05, 20:35
          Wiesz Sloggi trzeba umieć wejść i wyjść, tak aby nie dać się zauważyć wink
          • sloggi Re: =====> "STARY" SALON <======== 15.05.05, 20:40
            adhamah napisał:

            > Wiesz Sloggi trzeba umieć wejść i wyjść, tak aby nie dać się zauważyć wink
            >
            Nie filozuj.
    • bejoy Re: =====> "STARY" SALON <======== 16.05.05, 10:07
      Pamięta, jest w linkach smile
      Niestety zajrzeć się nie da sad
      • mi.ka.n Re: =====> "STARY" SALON <======== 16.05.05, 10:13
        Oba salony prym wiodą w linkach w swoich grupach.Łypie tu i tam.
      • sloggi Re: =====> "STARY" SALON <======== 16.05.05, 17:30
        bejoy napisała:

        > Pamięta, jest w linkach smile
        > Niestety zajrzeć się nie da sad
        >
        Zajrzeć się da, gdy się tam pisze i czyta - a nie tylko czyta tongue_out
    • sloggi Re: =====> "STARY" SALON <======== 06.08.05, 10:00
      Do Starego Salonu zaprosiłem "grudniowe.slonko".
    • frida2 Re: =====> "STARY" SALON <======== 22.09.05, 00:00
      No właśnie.
      • gorszycielka Re: =====> "STARY" SALON <======== 22.09.05, 00:40
        Zacny salon, tylko pustawy. Wole SO, bo tu wiekszy ruch...
    • kolczatka Re: =====> "STARY" SALON <======== 22.09.05, 07:35
      Pamiętam. Czasem wpadam tam na kawę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka