08.10.05, 17:50
Wiecie co..to jest jednak szok,totalny!!Jak do własnego dziecka przychodzi
młodzian.I wiadomoze nie jest to młodzian na zasadzie kolega tylko ,że Młoda
ma w niego i wpatrzone maslane oczy i nawzajem.Mało tego skubaniec
przyniósł jakieś ustrojstwo do kompa very zaawansowane i bądż tu kobieto
mądratongue_out Jeszcze jak nic pewnie będę go musiałą karmić.Matkoboska!!! Ja już
wole tego obfajdanego niemowlaka niz takie atrakcje.
Obserwuj wątek
    • magoo_king Re: Szok 08.10.05, 17:53
      Moja ma pięć latów i też się już zakochała tongue_out
      Weź Ty mnie Andzia nie stresuj, ... aż takie dziwne to uczucie ??
    • sloggi Re: Szok 08.10.05, 17:53
      Możesza jak w "Samych swoich" zdjąć drzwi.
    • zenta1 Re: Szok 08.10.05, 18:00
      andzia - znam to uczucie. mam dwie córy a chłopaków od groma jasnego... Nie
      jest to aż takie straszne, jak się wydaje...., jeden naprawia komp, inny skleił
      oparcie od fotela, jeszcze inny wyprowadza psa na spacer, tamten przynosi
      ciekawe książki a ów najnowsze filmy na płytkach a wszyscy razem naręcza
      kwiatów smile
    • czarnaandzia Re: Szok 08.10.05, 18:18
      Dobra ..takie straszne to może i nie jestsmile Zapodałam późne jedzeni,Młodzian
      niby nie ale opchnął jak nalezysmile W tzw między czasie zasiedli tu trzymając się
      prawie za ręce i podłączyli kabelek i dawaj coś tam zgrywac.A matka czyli ja???
      Nosz nie będę jak ta głupia tu siedziec ,co korzystnie wpłynęło na gospodarstwo
      domowe bo pzmywałam.Młodzian szarmancko wpadł do kuchni z pustym talerzem i
      orzekł " Ale pani dobre jedzonko zrobiła" i myknął ze wstydem do Młodej.Teraz
      się szykują"przejść".A drzwi i tak Sloggi nie mamy ,bo po malowaniu stoją na
      przedpokoju,czyli Młode mają delikatnie mówiąć przerąbane big_grin
      • asiak30 Re: Szok 08.10.05, 19:13
        Oj przerąbane sad
        Pamietam jak moja Prababcia chodziła przez pokój,raz w jedną,to raz w drugą
        stronę jak u mnie siedzieli koledzy-niestety pokój był przechodni i można było
        chodzić w kółko,tylko jakoś zawsze zahaczała o mój sad
      • skiela1 Re: Szok 08.10.05, 19:19
        A Mloda ile wiosen ma(jezeli mozna wiedziec)smile)
        • czarnaandzia Re: Szok 08.10.05, 19:21
          Nosz wczoraj skończyła 15.I to jest jak widac powód coby Młodziana mi dziś
          sprowadzićsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka