Dodaj do ulubionych

Pogoda pod zdechłym Azorem

10.12.06, 12:53
Za oknem mokro, mgławo i nijako. Kawa jako koło ratunkowe działa tylko trochę.
Czy tylko ja odbieram tak meteopatycznie dzisiejszą aurę?
Obserwuj wątek
    • frida2 Re: Pogoda pod zdechłym Azorem 10.12.06, 12:58
      Czuję się kiepsko i jeszcze ten ból brzucha.
      Mam nadzieję, że do wieczora mi przejdzie smile
    • sibeliuss Re: Pogoda pod zdechłym Azorem 11.12.06, 20:57
      Zimno się zrobiło, albo za lekko się dziś ubrałem?
      • stukam_kopytkami Re: Pogoda pod zdechłym Azorem 11.12.06, 21:07
        Nie tylko Ty. Pod Gdańskiem było zimno.
        Do tego nerwy, ból brzucha, złość.
        Ech...
        • sibeliuss Re: Pogoda pod zdechłym Azorem 11.12.06, 21:13
          Może czas na melisę?
    • mariusdon Re: Pogoda pod zdechłym Azorem 11.12.06, 21:16
      Nie!!!
      "szczęście lub nieszczęście są skutkami pewnej przyrodzonej skłonności naszych
      organów wewnętrznych" Monteskiusz
      Meteorologia decyduje o mojej barwie myśli...
      • sibeliuss Re: Pogoda pod zdechłym Azorem 11.12.06, 21:21
        No to mam mysli rózowe w granatowe grochy.
        • mariusdon Re: Pogoda pod zdechłym Azorem 11.12.06, 21:25
          to już coś...i chyba ok? ja chyba jestem daltonistą...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka